» »

P4 in ohišja?

P4 in ohišja?

TribesMan ::

Ali pentium 4 še vedno uporablja 4 luknje ki naj bi bile locirane na mestu pod procesorjem na ohišju?? Kao za pritrdit hladilnik.
Aja pa zanima me kje bi dobil dimenzije kako so razporejene te luknje na ohišju, sem že povsod iskal sam jih ni v nobenih ATX specifikacijah.

Dalmatinc ::

Čaki ...... to tud mene zanima? A za Plato p4 478 potrebujem novo ohišje in napajlac al lahko mirne duše ponucam tega iz p3 ?
Thanks

krucymucy ::

Sej luknje niso na ohišju pač pa na plati!!! Napajalnik je drugačen glih tolk da ma še dva priključka (rabi se ponavadi samo eden) kvadratne oblike!

Dalmatinc ::

A pol je treba menjat napajalc in ohišje za P4.........pa to je noro :/

Hmm AMD gre pa u usa ohišja..... in kako se potem imenuje ohišje za p4 če je navadno ATX

zigadr ::

Ohišja ni treba menjtai, napajalnik pa samo, če je že tako star, da nima posebnega kvadratnega priključka z dvema rumenima in dvema črnima žicama.

Dalmatinc ::

Ja hehe moj 230V tega nima...zgleda da bo treba k uzamem p4 tud 8k izpljunit za napajalc.

Aja neki me mori. Zakaj pa potem pravijo da nekatera ohišja niso p4 kopatabilna. A je to veljalo samo za prve p4 zdej so pa to popravl. Možn

zigadr ::

Jaz nisem nikoli slišal govoric, da bi bila nekatera ohišja nekompatibilna ravno s P4. Mogoče kakšno ohišje ni kompatibilno s kakšno osnovno ploščo za P4, ker so nekatere kar velike, vendar obstajajo tudi velike plošče za Athlone, ki prav tako ne bi pasale v takšno ohišje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Athlon - pregrevanje

Oddelek: Strojna oprema
131543 (1298) Skankulja
»

Kateri napajalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
311376 (1041) Blisk
»

Home made ohišje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
482879 (1999) segi
»

P3 dražji od P4

Oddelek: Novice / Procesorji
101795 (1795) asteroidk
»

Kaj kupiti???

Oddelek: Kaj kupiti
121081 (977) Pretorijanec

Več podobnih tem