» »

Kaj kupiti???

Kaj kupiti???

Huey P ::

Vem, da je vprašanje bilo postavljeno že 1000x, ampak mene zanima le direkten odgovor.

Kaj se bolje splača kupiti Super Orb za 2000,oo ali pa Volcano II za 2900,oo????

Pa še eno;

Povejte mi prosim glasnost Super Orba, Chrome Orba in Volcano II v 1 do 10...

Za odgovore se vam vnaprej zahvaljujem!
>:D;((:|:(:'(;(8-O:O
..::DOOM III: The Legacy::..

Koci ::

Po izkušnjah, ki jih imajo drugi se bolj splača Volcano II

msmiha ::

Volcano II, ker je tišji se vrti samo s 4500 obrati in bolje hladi!
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Huey P ::

A DVA venta v Super Orbu nič kaj pametnega ne delata....

Glede na ceno; Super 2000,oo in V2 2900,oo kerga..
..::DOOM III: The Legacy::..

VASkO ::

glasnost:
corb 5
volcano 6
sorb 9

Pretorijanec ::

Supr Orb:29 dBA
Volcano II:31.5dBa

Kup pa Volcanota nedvomno. Se ti 3000 SIT bol splaca!

Huey P ::

Plus tri vprašanja;

- A majo zdaj V2 pri JAE???

- A bi tale Indigo Orb za P4 šel na Durona;


- in/ali se samo meni zdi al gre Slo-Tech hitreje (nalaganje, prenova - smeškoti..)??

..::DOOM III: The Legacy::..

Koci ::

kaj pa piše v specifikacijah?

Dalmatinc ::

Indigo ORB je naret zgolj in le za P4 in niti pods razno ne paše na AMD-jeve kebre...........aja Indigo orb se prpopa dirket na ohišje tko da nevem ali imaš ohišje za P4 (za manj vedne; P4 bo potreboval oz. že potrebuje posebno ohišje) in plato AMD, no pa še tudi .....ne gre gor ker je prirejen izključno P4....ah>:D

zile ::

Pretorijanec: od kje teb ti podatki v decibelih. K to je mal nemogoče, bi prej reku da okol 50dB al pa še več.

Drugač Volcano hladi enako učinkovito kot Super Orb. Oba pa sta preglasna za moje pojme. Če jih res dobiš za tako ceno, potem je kul. Lažje je namestiti Volcanota.
Če imaš več keša in če misliš navijati procesor, pa poglej še po drugih coolerjih.

Huey P ::

Vem da je Indigo Orb za P4 in izkjučno za P4, ampak mene zanima, če bi lahkop dal tega na AMDja. Pa pustite zdaj to kako bi ga namestil na matično (ker imajo P4 matične drugačen sistem za namestitev hladilnikov...).



A bi šel na PROCESOR, to me zanima. Ali je tako velik, da bi ga lahko namestil na AMDja???





..::DOOM III: The Legacy::..

VASkO ::

ja zakaj pa ne bi sel na procesor? mislis, da majo P4 naribano jedro ali kaj pa da je potem IndigoOrb tudi nariban od spodaj? Ne razumem, zakaj ti ne bi sel na procesor. Seveda bi ti sel, samo bi ga pritrditi moral na svoj nacin.

Pretorijanec ::

zile: tukaj

sem nasel podatke o glasnosti. Klikni na slikco, pa se ti bodo pokazale specifikacije. Tko tam pise. Ce pa pogledas na uradno stran Volcanota II al pa stran od proizvajalca, bos videl, da so podatki identicni. Zdej mozno da lazejo, saj jz ne mislm tko!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri TT cooler

Oddelek: Kaj kupiti
8906 (816) shaman2
»

Cooler za AMD

Oddelek: Kaj kupiti
10933 (797) IceIceBaby
»

VOLCANO II - GLASNOST?!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
181485 (1194) Binji
»

Orb? Sux...Sem danes ugotovil...

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
161271 (1010) Huey P
»

volcano ali orb? (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
604115 (3365) miguell

Več podobnih tem