» »

Ojačevalnik

Ojačevalnik

BorissMoris ::

Lp. Doma imam minidisc, ki ga po dolgem času pripravljam na uporabo in doma narejene zvočnike 150w od auditecha. Zanima me, ker je že dolgo od tega, odkar sem jaz se spoznal na ojačevalce, vem da se je veliko spremenilo, kateri ojačevalec se mi splača vzeti? Gledam recimo na mimovrste tudi AV sprejemnike pa nevem točno kakšna je razlika med tem in pa ojačevalci? Npr http://www.mimovrste.com/artikel/120003...
Ali lahko na to potem to vse priklopim? Prosim za pomoč, ker se res ne spoznam na to. Hvala

delfinus ::

Uporabljal bos samo za poslusanje minidisca? Malo bolj utemelji za kaj natancno zelis ojacevalec uproabljat. Sam bi ti svetoval kej rabljenega, ce gre za bolj simplisticno poslusanje.

lp, d.

BorissMoris ::

Ja za minidisc,dvd enoto(filmi,musika), računalnik, televizija... Vse to bi priklopil na ojačevalec.. Ali se mi bolj splača vzeti AV sprejemnik?

delfinus ::

Ce nameravas nekoc nekdaj kupit 5.1 zvocnike in imas prosstor za to potem vsekakor da.

lp, d.

Melanholija ::

Ampak raje kupi kaj v malo višjem razredu, naj ti ne bo žal vsakega centa!

BorissMoris ::

Ali mi kaj priporočate? Nazadnje sem imel ojačevalec firme yamaha in sem bil zadovoljen...

delfinus ::

Koliko EUR imas na razpolago?

lp, d.

BorissMoris ::

Ja mislil sem tja do 250 -max 300 eur...

delfinus ::

Pomoje bos boljsi receiver za tak denar tezko dobil. KLIK


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri ojacevalec za klipsch r-51m zvocnike

Oddelek: Zvok in slika
152040 (1667) T743
»

PC -> smart tv -> hišni kino

Oddelek: Zvok in slika
365693 (4815) St235
»

Pomoc pri izbiri AV RECEIVERJA

Oddelek: Zvok in slika
91230 (1080) delfinus
»

Brezžični prenos zvoka od tablice na hifi ojačevalec (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5710198 (9126) axee
»

Katere zvočnike za hišni kino kupiti?

Oddelek: Zvok in slika
386557 (5828) Janac

Več podobnih tem