» »

CRO revije

CRO revije

Matek ::

Če boste kdaj prišli na Hrvaško in dobro razumete hrvaščino, se splača pokukat v kakšen kiosk in kupit kako njihovo revijo. Meni je blo lani na morju dolgcajt, in sem kupu enih par, pa so me izredno impresirale. Npr., v eni je blo kar 5 testov: test PS2, Voodoo5 vs. GeForce2, test matičnih plošč, test SCSI krmilnikov in test modemov.

No to še ni nič posebnega, najbolj zanimivo je, da so v testu matičnih plošč testirali 72 le-teh, od ABIT & ASUS do "made in taiwan", napisal so pa tudi, da so za vsako formatiral disk, da bi imele enake pogoje.:D

V testu modemov jih je bilo kar 35, od ISDN do AMR. Blo je tudi 9 SCSI krmilnikov. Za vse so bli podrobni benchmarki in vse.

Ne vem, ali so oni tako delovni, al se našim novinarjem ne da. Npr. SWP, sej je kul revija, ampak na testu modemov jih je blo sam enih 6. Pa tudi druge niso nikol testirale tako maso kot hrvaške revije. :'(

PA še ena velka prednost. Ta revija, ki sem jo omenjal ima zraven CD in satne samo 50 HRK-lecov, to je cca. 500 SIT
Pri nas težko dobiš kako pod 900 SIT;(

No, pri nas so vsaj nižje cene komponent...8-)

luni ::

Hmja od hrvaskih revij definitivno castim BUG, ki enostavno rual vso naso "resno" konkurenco!
Artificial Intelligentia

andrej ::

ja BUG je zelo dobra revija - doloceni testi so bistveno boljsi kot pri nasem Monitorju, ki igra v isti ligi...
Hm, da je 50 kun samo 500 SIT? A si ziher? Zadnji bug, ki sem ga kupo (st 77) je pri nas stal 950 SIT!

miranpozar ::

Definitivno BUG! Jaz lupim vsako številko in je res super, v vseh pogledih... tako vsebinskih, kot oblikovnih in tudi humor je OK! Priloženi CD je najboljši... edini boljši je še Jokerjev DVD, ampak to je že druga zgodba.

Mislim, da je BUG boljši od slovenskih revij, dobite ga pa tudi pri nas za 950 SIT.

No, majstri so očitno istega mnenja ;)!



Miran Požar, Portorož, www.miranpozar.com

Cr00k ::

bug je ql...ni take revije kot je bug pr nas...pa se kje...pa tut druge niso tolk slabe...pc chip...

andrej ::

chip je tudi dober, ampak ce hoces res dobro, strokovno in zlo neodvisno revijo, kjer 5 zvezdic, ali pa 10 ne dajajo kar tako potem ti je c't najboljsa revija - www.heise.de/ct. Enako velja za ix.
Pred casom sem tudi bral ameriske revije, ampak te so prevec marketinske - govorijo pa bluzijo, o samih tehnologijah pa ne grejo dovolj globoko. Ce dodas taksne ko bluzijo kot John Dvorak potem postane glupo... Edina ameriska revija, ki je se kolko tolko dobra je Windows 2000 Magazine, ampak tudi ta ze gre premalo globoko, zato, da bi dosegli cimvec bralcev...

||_^_|| ::

BUG je res zakon, jst sm naročen nanga

sicer sm meu pa lansko leto priložnost listat srbske revije in folk, vam rečem da sploh niso za u smeti, da so presenetljivo dobre, ampak so tut ful drage, o kšnih priloženih CDjih pa ne duha ne sluha

AndrejX ::

Ja, Bug je dobra revija. Ko bi se vsaj naši novinarji malo zgledovali po sosedih. Monitor je naprimer iz meseca v mesec bolj neaktualen in dolgočasen.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vaše mnenje o SLO računalniških revijah (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
667436 (5732) bluefish
»

Katere računalniške ravije berete? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
588401 (4915) gregyk
»

Računališke revije - Izbor

Oddelek: Kaj kupiti
252571 (2085) Suhy
»

Katera računalniška revija je najboljša? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
816879 (6044) Freak
»

Racunalniske revije..? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
526599 (6169) --Switch--

Več podobnih tem