» »

Mobilnik, prenosnik in dostop do interneta

Mobilnik, prenosnik in dostop do interneta

JamesQ ::

Lepo pozdravljeni.


Čez vikende, ko sem doma, bi rad dostopal do spleta preko mobilnika, ker inamo urejeega širokopasovnega dostopa do spleta.
Ker sem naročnik Mobitelovega Itak Džabest paketa,imam v ceno naročnine že vključenih tudi do 1024MB prenosa.

Ker nameravam menjati tudi mobilnik v kratkem, sem si pogledal tudi ponudbo pri Mobitelu. Kot cenovno ugoden se mi zdi SE C510. Ali mi priporočate kateri drugi model drugega proizvajalca mobilnikov?

Zaradi neizkušenosti na tem področju Vas sprašujem: Ali se lahko preko tega mobilnika s prenosnikom povežem v splet? Če se da, Vas lepo prosim, razložite mi kako se to napravi.



Najlepša hvala.

LDŽ

Bor H ::

Načeloma sam glej da ima hsdpa povezavo, da boš lahko izkoristu hitrost, prek UMTS/EDGA je browsat precej pain in the ass. S tem sm skor 100% da bo šlo, ker še vsi SEji ki sm jih vidu so to podpiral, sam rabu boš kabl in drajverje inštalirat. Mogoče je elegantnejša rešitev preko bluetooth, sam mislim da gre počasnej, najbolj simpl je pa če maš symbian mobitel z wifijem in kr joikuspot uporabš, ki ti naredi iz mobitela wifi hotspot. Sam verjetno bi to že preplačal.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google odslej kaznuje strani brez mobilne različice

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
4822488 (19095) MrStein
»

Pametni mobilniki prevzemajo svet (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
5318460 (16312) Phil
»

Flash na mobitelih zamuja (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Android
16024805 (22452) lurker
»

Mobiteli bodo prehiteli PCje

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
413900 (2600) 3furious
»

Mobitel UMTS ali Simobil Vodafone

Oddelek: Mobilne tehnologije
243644 (2953) flipflop

Več podobnih tem