» »

Telekom - novi paketi in/ali novi nateg?!

Telekom - novi paketi in/ali novi nateg?!

DeLonghi ::

Naj mi nekdo razlozi, prosim, kaksna je razlika med enostavnim in trenutnim paketom-narocnina je ista?!
Drzava je ze davno nalozila Telekomu naj uvede tudi pakete, katere narocnina bo obcutno manjsa, ampak bodo impulzi vecji...na zalost smo prica novemu nategu...pod pretvezo paketov so ZOPET nategnili ljudi in povecali cene...

Naj mi nekdo razlozi v cem je fora med paketi-ker tole enostavno presega mojo pamet;(
aja stvar najdete na www.finance-on.net
..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.

msmiha ::

Fora je v tem da si tisti ko so na višjih stolčkah z obema rokama v žepe gnar tlačjo.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

The Unknown ::

enostavni: višja cena pogovorov od trenutnega, blokirani voip ponudniki, itd...
standardni; višja naročnina od trenutne

v vsakem primeru orenk podražitev

pin29 ::

V čem pa je pol fora PCM-ov (modulatorjev, kjer 4 uporabnike analognih linij strpajo v 1 linijo, in prihranjo 3 kable!?!? Da ne omenjam kaj se v tem primeru zgodi s prenosi!!!! (below 1kb/s)
Odgovor: "kupite si ISDN, oz. ADSL" citirano od telekomovcev tik pred tem ko ti nesramno brez besede adijo vrže slušalko dol!!!
To je pravi obraz našga Telekoma! ;(
Inkotel daj mu vetra????>:D

MadMicka ::

glede Interneta...... tist, k ga res rab vsak dan, se mu gotov splača adsl......

za pcm pa baje, če težiš, ti ga odstranjo, tko da povezava preko modema 56 k dela tko k je treba...

sej ne da bi branu Telekom (daleč od tega, monopoliste je zmer treba kregat :) )...... ampak, če ti prodajalec vrže dol telefon, to še ne pomen, da je politika Telekoma taka... bolj gre za to, da če prodajalec slišli enako vprašanje 10 x na dan, ga mine prijaznost...

Justy ::

Ce je on placan za to da tam pac odgovarja al pomaga al kaj vem kaj dela, potem nima kej bit tecen pa ce ga nonstop isto sprasujejo. Ker pa je v drzavni firmi ala Telekom si to lahko privosci (kot kaze). Capac pa je placan iz dnarja davkoplacevalcev.........

BaRtMaN ::

Money, money, money, muchos dineros, viel Geld.
To so misli Telekomovega vrha (dopustil sem si prevajanje za večjo dramatizacijo). :D

DeLonghi ::

No, zgleda da se bo Telekomu zataknilo...agencija ga je ze vprasala, kje je socialni paket in da ne more konkurenci prepreciti dostop do strank (VoIP)
mater, to bo se vroce:|
..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.

[BISI] ::

Follow the money... >:D
Kaksen protest bi bil povsem na mestu. :\

ts ::

glede PCM-ja:
mene so dal na PCM ne dolgo po tem ko sem šel od siola na voljo. potem čez 2 meseca pa sem naročil siol urni paket in ga nisem uporabljal in po kakšnem tednu se me dali dol iz PCMja.
prej sem jim tudi eno prošnjo napisal.

DeLonghi ::

Izsek iz clanka Financ:


Tomaž Kalin: predlagani Telekomovi paketi so nezakoniti

Državnega sekretarja na ministrstvu za informacijsko družbo (MID) in do danes člana NS Telekoma Tomaža Kalina smo po skupščini vprašali, kako komentira Telekomove naročniške pakete, ki smo jih objavili v torek. Pravi, da jih na MID uradno sicer niso prejeli, da pa Telekom želi kršiti zakon, saj je nesprejemljivo, da naročnikom ne omogoča dostopa do alternativnih ponudnikov. Prepričan je, da tega agencija ne bo nikoli potrdila, sprašuje pa se tudi, kje je tretji paket, saj so ves čas govorili, da mora Telekom pripraviti tri pakete: socialnega, poslovnega in navadnega.>:D


..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.

pin29 ::

Oni se glih ne sekirajo za prošnje (vsaj v tem primeru ne), trenutno je že druga na poti... in ne mislm nehat dokler ne dosežem svoje!
Naročniških paketov pa sploh ni vredno komentirat oz. Telekomovga vedenja in jihove politike!!!;((


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telekom brezplačno povečuje hitrost DSL dostopa do interneta (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
22254101 (42660) Senitel
»

Internetni dostop brez Telekoma

Oddelek: Omrežja in internet
122392 (1949) jurre
»

SIOL nove podražitve za praktično vse pakete

Oddelek: Omrežja in internet
433814 (2365) Brane2
»

ADSL brez ISDN že prihodnje leto? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
13114275 (10162) Bistri007
»

Telekom uvaja kaj?

Oddelek: Novice / Ostale najave
202264 (2264) Matek

Več podobnih tem