» »

windows 7 problem sleep mode

windows 7 problem sleep mode

rapman ::

živjo

imam sledeči problem... ko se računalnik prestavi v sleep mode se mi čez nekaj časa avtomatsko odjavi od msnja in bit-commenta sepravi kot da bi izklučil povezavo z internetom. ko se vrnem na namizje mi programi delujejo in so odprti vendar niso povezani z internetom.

zanima me kako bi to spremenil tako da računalnik nikoli nebi prekinil povezavo z internetom.

hvala za kakršen koli odgovor!

darkolord ::

Ugasneš samo ekran.

__Devil__ ::

Jaz tudi tako pustim, ko ga čez noč puščam prižganega in kaj dol vlačim. Če pa kdo ve kako narediti v mirovanje in da bo internetna povezava delala (torent, msn..)

Naj pove =).

Zgodovina sprememb…

darkolord ::

To je tako, kot da vprašaš, kako bi naredu, da se slika še vedno vidi, ko ugasneš televzijo... :)

Zgodovina sprememb…

rapman ::

darklord... ne... pogledaš visto in xpeje pri obeh je povezava ostala prižgana... ne morm pa samo ekrana ugasnt ker želim da ko se vrnem na računalnik da vtipkam pass...

__Devil__ ::

pa daš start, zakleni. to je to.

NazgulRR ::

darklord... ne... pogledaš visto in xpeje pri obeh je povezava ostala prižgana...


Jaz mam visto na laptopu in ko ga dam v sleep se povezava prekine.

__Devil__ ::

darklord... ne... pogledaš visto in xpeje pri obeh je povezava ostala prižgana...


Jaz mam visto na laptopu in ko ga dam v sleep se povezava prekine.


sh!it, jaz pa naredim to v XP in se zgodi isto :D

rapman ::

ja ne vem jest dokler sem imel xpje in sem šel stran od računalnika mi tega ni naredil... pa se je isto spravil v sleepmode... pri visti pa isto..

Aston_11 ::

Ni to čudno, če je v sleep mode, potem ne dela. Če se hibernira, isto. Bo treba pojasniti, kako imeti sliko, ne da bi bil pc prižgan. Težka bo, da bo dol vleklo, pa da bo pc spal. Nezdružljivo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hibernate ali sleep mode

Oddelek: Pomoč in nasveti
152827 (2522) Lonsarg
»

Windows7, Hybrid Sleep, Ivy...

Oddelek: Operacijski sistemi
142709 (2473) Jst
»

Windows XP 64bit se zbujajo iz sleep mode

Oddelek: Operacijski sistemi
5935 (811) Ulixes
»

Sedmica in grafična kartica

Oddelek: Programska oprema
9979 (747) win64
»

Daljinski upravljalnik za PC

Oddelek: Pomoč in nasveti
375624 (4285) Bramac ^^

Več podobnih tem