» »

Kupovanje iger na PS Storu

Kupovanje iger na PS Storu

no99 ::

Pozdravljeni,

Zanima me, če je kdo na tekočem kako je s kupovanjem PS3 iger preko PS Stora.

Izredno rad bi nabavu ZEN Pinball (mahnjenc na fliperje) vendar mi nikakor ne uspe vnest kreditne (mastercard).
Na koncu mi javi, da sem pri vnosu kreditne naredu napako - ampak temu ni tako.

Seveda sem se malce poglobu v zadevo in sem tako kreiru accje (slovenski - ki seveda ne dela, nemški in angleški).
Pri obeh mi javi isto napako.

Se sploh da z mastercardom kej kupt tuki gor al smo spet tretiran kot en tađikistan?

lp

techfreak :) ::

Mogoče pa preprosto ne dovolijo slovenskega Mastercarda?

Tihi Mi53k ::

Probaj še USA account. V evropskih praktično nobena kartica ne prime v USA pa izmenično Mastercard ali Visa, kakor kdaj.

MajorM ::

Pozdrav,

tudi jaz sem precej jezen na EU PSN. ;((

Neumno je že to, da ne moremo uporabljati PSN! A smo v EU al nismo? Lahko bi vsaj naredili eno "univerzalno" trgovino za tiste države za katere ne morejo (ne bodo) napravili lokalizirane verezije.

On topic: Jaz sem poizkušal UK trgovino tako s svojo VISA kartico in nato še z Entropay (virtualna kreditna kartica) pa ni šlo ne z eno ne z drugo. :(

Nato sem pa naredil še en account za US trgovino in mi deluje že z mojo lastno kreditno kartico in ni potrebe po vmesnih korakih.

Najraje bi videl še, da bi se še konkretnejše špile dalo kupiti na PSN (vem da je z velikostjo prenosa problem) ker bi precej raje dal 60$ al koliko že kot pa 65 €. :(

Tako, da...veselo zapravljanje. :)

LP
Mitja

no99 ::

samo za informacijo ...

tudi na US storu je isto. "The credit card information is not valid. Please check you entries carefully.".

Vnesem vse podatke iz mastercarda tako kot so, v naslednjem ekranu sem pa probu vnest ze ene par legalnik US naslovov.

Prosim če mi kdo ki mu dela mastercard pove kako se zadevi streže ,,,

no99 ::

ma kdo kakšno idejo? ... Rad bi nabavu ZEN Pinball, ki pa ga prodajajo samo na PS storu ... :/

GLAVNI ::

Počak na PSN kartice, za 20EUR in 50EUR.

ZaOstali ::

Počak na PSN kartice, za 20EUR in 50EUR.

Cena prve v 3DSvetu:
30€
Cena druge:
60€

Ted ::

Grdo...
Mah...

GLAVNI ::

Bomo pa drugje kupli.

no99 ::

A je ta kartica isto vezana na določen store?

Ko sem probavu kupt z MCjev sem kreiru natanko 4 accje (za kar sem potreboval 4 različne maile).
Tako imam US,UK,GER in SLO acc. Uglavnem .. totalni kaos.

Ko bom vnašu tisto kodico, a je kej važno na kir store sem skuplan?

hvala, lp

GLAVNI ::

Ej pojma nimam, jaz mam poleg slo še UK in GER, kjer je možno vnesti te kartice. Slovenija je še vedno obravnavana kot del bivše juge.

ZaOstali ::

A je ta kartica isto vezana na določen store?

Ko sem probavu kupt z MCjev sem kreiru natanko 4 accje (za kar sem potreboval 4 različne maile).
Tako imam US,UK,GER in SLO acc. Uglavnem .. totalni kaos.

Ko bom vnašu tisto kodico, a je kej važno na kir store sem skuplan?

hvala, lp

UK račun boš rabil. (saj so kartice tudi UK)
Tak da nemškega pa slovenskega lahko zbrišeš

niga ::

Na ebayu lahko kupiš US PSN CARD in ti prodajalec pošlje na mail kodo, ki jo vneseš na US accauntu... in že vlečeš dol.
Jaz imam slo račun za igranje, us, uk, de pa za demote dol vlečt in občasno kaj kupit.

Al1000 ::

Eno vprasanje. Na PSN imam odprta dva racuna (UK in USA). Zelim kupiti igro oz. dodatek za multiplayer na UK store, ker imam originalno igro iz UK. Torej potrebujem PSN karico za UK. Ne vem pa ali bo nastal kaksen problem pri igranju igre, ko bom kupil in prenesel igro preko UK store na PS3 in potem zelel ta multiplayer dodatek uporabiti pri igranju kot user, ki ima racun PSN (ne store) odprt v USA. Npr. multiplayer ze igram kot user x, dodatek multiplayer kupim kot user Y. Zelim igrati kot user x. Upam, da se bil dovolj jasen. Kar se mene tice je verjetno vseeno kdo igro kupi x ali y. A glede na to, da gre za dodatke in ne celo igro bi znale tezave.

St235 ::

Nobenih težav ne boš imel. Ko imaš enkrat vsebino naloženo na PS3 potem dela v vseh accountih. Torej, če za UK igro kupiš dodatek v UK storu ti bo delal ne glede na to v katerem userju ga uporabljaš. Problem bi bil edino če bi hotel za UK igro kupit dodatek v US storu. Potem pa zadeva ne bo delala.

Teoretičen problem bi bil, če bi bil dodatek UK only in US igralcev ne spustijo zraven. Sam za tak primer še nisem slišal.

Berserker ::

Danes je baje zaradi nekaj v zvezi z prestopnim letom padel PSN.

St235 ::

Ja na starih FAT verzijah PS3 se je zrolalo sitemski uri zaradi 29. februarja, tako, da je bil ps3 praktičnmo neuporaben 1. marca. Kot je pri teh rečeh v navadi je bilo 0:00 2. marca vse ok.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PSN

Oddelek: Konzole
233838 (157) aniaqueen232
»

The Last of Us (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
449115520 (5271) oo7
»

PS3 Plus + (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
558157 (5102) scipascapa
»

PS3 Prosim za nasvet in pomoč

Oddelek: Konzole
172430 (2197) Trixyy
»

PSN Slovenija ODPRT!!

Oddelek: Konzole
72249 (1929) Tr0n

Več podobnih tem