» »

Igranje na konzoli

Igranje na konzoli

Tralala999 ::

Zanima me, če se na konzoli lahko igra npr. Far Cry 2 enako dobro kot na Pc-ju. Predvsem me zanima, gamepad vs. miška+tipkovnica je tu res velika razlika.
Zanimam pa se za PS3, pa me zanima, kak dolg bo še ta konzola podpirala najnovejše špile, tako, da bo grafika zdržala.
Hvala za odgovore.

Tralala999 ::

Aja, pa še to: na nekem forumu sem prebral, da na PS3 lahko priklopiš tudi miš in tipkovnico. Je to res?

DaVidQ ::

gamepad vs. miška+tipkovnica


Z gampadom nimaš šans, čeprav se veliko uporabnikov nebo strinjalo z mano, ampak je res.

galu ::

Gamepad je bolši v vsem, razen FPS-ji in strategije. Oz. je težji za uporabo...
In NE PS3 vzet, vzemi XBOX360 čipan pa prišparaš "shitload" denarja. Grafika pa je ista ko PS3.

hojnikb ::

Gamepad je bolši v vsem, razen FPS-ji in strategije. Oz. je težji za uporabo...
In NE PS3 vzet, vzemi XBOX360 čipan pa prišparaš "shitload" denarja. Grafika pa je ista ko PS3.

Bolje da kupiš PS3, ker ma blue-ray pogon, grafika je bolša (oz bo ko bojo igrce znale to izkoristit), WiFi, bluetooth ....
Pa igre kupiš v tujini in s tem prišparaš in verjetno boš bolj priskrbljen za prihodnost k z xb360.No, to je sam moje mnenje .... 8-)
Kar se tiče čipanja (piratstvo na S-T itak ni dovoljeno) še pa vedno obstaja upanje da nardijo kak čip.
#brezpodpisa

Tralala999 ::

Samo če se na PS3 da priklopit miš in tipkovnica in da to dela, potem vidim zmagovalno konzolo.

galu ::

Kar se tiče čipanja (piratstvo na S-T itak ni dovoljeno) še pa vedno obstaja upanje da nardijo kak čip.


Čipanje ni nelegalno, oz. piratsko;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

hojnikb ::

Kar se tiče čipanja (piratstvo na S-T itak ni dovoljeno) še pa vedno obstaja upanje da nardijo kak čip.


Čipanje ni nelegalno, oz. piratsko;)

Zato pa namiguje na piratstvo (v večini primerov):8)
#brezpodpisa

hojnikb ::

Samo če se na PS3 da priklopit miš in tipkovnica in da to dela, potem vidim zmagovalno konzolo.

In če kupiš debelo varjanto, lahko gor daš kak Linux in maš ps3 kot nek basic internet pc.
#brezpodpisa

hojnikb ::

Samo če se na PS3 da priklopit miš in tipkovnica in da to dela, potem vidim zmagovalno konzolo.

In če kupiš debelo varjanto, lahko gor daš kak Linux in maš ps3 kot nek basic internet pc.

In tanajbol pocen Cell platformo za programiranje, pa še kak folding@home se lahko greš :D:D:D
#brezpodpisa

galu ::

Zato pa namiguje na piratstvo (v večini primerov):8)


Čipanje je zato da bi imeli gor varnostne kopije iger.:P
Kdo pa to drugače izkorišča pa ne vem....:D

destroyer2k ::

Tralala999

Da se priklopiti miško in tipkovnico na ps3, AMPAK te moram opozoriti, da redko katera igra na ps3 podpira to možnost. Nahitro se spomnim, da samo unreal tournament 3 podpira to, samo sem prepričan da še kakšen špil ali dva se najdeta.

Glede linux na ps3, to tudi morem opozoriti, da ps3 slim verzija nima možnosti nalaganja linuxa (samo nekateri pravijo da je možno vseeno namestiti, ampak to se še bo vidlo ko izzide).

hojnikb ::

Tralala999

Da se priklopiti miško in tipkovnico na ps3, AMPAK te moram opozoriti, da redko katera igra na ps3 podpira to možnost. Nahitro se spomnim, da samo unreal tournament 3 podpira to, samo sem prepričan da še kakšen špil ali dva se najdeta.

Glede linux na ps3, to tudi morem opozoriti, da ps3 slim verzija nima možnosti nalaganja linuxa (samo nekateri pravijo da je možno vseeno namestiti, ampak to se še bo vidlo ko izzide).

Sem že v zgornjem postu napisal da je linux sam za tadebelo.Sej tud če maš linux , ni newemkaj hiter, glede nato da ma sam 256MB rama navoljo.

Sicer pa upam da se bo dal (čeprav naj bi sony softwaresko in hardwaresko odstranu podporo) gor na slim varjatno dat kakiga Ubuntuja.
#brezpodpisa

LuGi ::

In kaj bos pol? PS3 to je KONZOLA za igre.. ce hoces ubuntu sestavis pc za 3x manjsi dnar.

AapocalypseE ::

Na Xfps 360 pa pozabljate kolko vidim. Ste že slišali sploh za to? Če ne kar hitro na google. >:D

hojnikb ::

In kaj bos pol? PS3 to je KONZOLA za igre.. ce hoces ubuntu sestavis pc za 3x manjsi dnar.

Sam maš pa Cell platformo.
Dvomim da bi lahko dobu Cell platform za 3x manjši dnar.
#brezpodpisa

opeter ::

In kaj boš ti kot povprečni uporabnik počel s Cellom v navadnem računalniku?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

destroyer2k ::

opeter

Še nadpovprečni uporabnik nima kaj početi z cell, kaj šele povprečni.

opeter ::

opeter
Še nadpovprečni uporabnik nima kaj početi z cell, kaj šele povprečni.


To je seveda res. Samo ko pa takšne bedarije pišejo.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PS3 - XBOX 360 (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
578720 (7149) mgermo
»

PlayStation 3 Slim tudi uradno (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Konzole
5913063 (8925) Jst
»

Valve ne mara PS3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
7011107 (9117) BigWhale
»

Nakup konzole (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
504967 (3481) marcel282
»

PS3 vs. XBox 360 [grafika, strojna oprema]

Oddelek: Konzole
456264 (5432) Berserker

Več podobnih tem