» »

Problemi pri kliku

Problemi pri kliku

kalcek16 ::

Imam problem pri uvozu že obstoječega serfitikata, namreč noče se mi uvozit pod jeziček personal (osebno) v vse ostale pa se mi, ubistvu ko ga uvozim v personal mi napiše da je uspešno uvožen, vendar ga ni pod personal. Kaj je narobe mogoče imam kaj narobe nastavljeno? LICENCA JE VELJAVNA.

Tormentor30 ::

Mislim, da je problem v tem, ker nisi izbral osebnega ključa. Ko delaš export, odkljukaj opcijo "export private key" (to je podlaga, da je uvoz v personal uspešen) al nekaj takega v slovenščini. Če je opcija slučajno siva in je ne moreš izbrati, je oseba ki je prvotno nameščala certifikat "bistroumno" označila da je osebni ključ non exportable, in zadeve ne boš mogel izvoziti kot personal certifikat, ampak samo kot other people.

To pa pomeni, da aplikacije ki gledajo samo personal certifikate ob prijavi ne vidijo nič...žal ne obstaja neka pametna rešitev, razen nabava novega certifikata in izvoz skupaj z osebnim ključem..

KoMar- ::

Zato si je dobro certifikat shranit že ob prevzemu.

mjk ::

fino bi bilo vedet še kateri brskalnik uporabljaš

KoMar- ::

Pozor: Prevzemi nov certifikat z Internet Explorerjem. V Firefoxu zadeva NE DELUJE!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KoMar- ()

tony1 ::

Ah, daj, daj...

bluefish ::

Pozor: Prevzemi nov certifikat z Internet Explorerjem. V Firefoxu zadeva NE DELUJE!
Kao.

feryz ::

Pozor: Prevzemi nov certifikat z Internet Explorerjem. V Firefoxu zadeva NE DELUJE!

In na AMD procesorjih z ATI-jevo kartico tudi ne. Tako da verjetno rabiš nov računalnik, ne pa nov certifikat.:)

kalcek16 ::

Sm z obema brskalnikoma probu pa nič sreče, problem je gotovo v tem, da sem cerfitikate narobe izvozil.

KoMar- ::

Bellzmet ::

Meni na Firefoxu dela brez problema. Ne vem kaj se tukaj panika dela...pač je potrebno namestiti NLB certifikat pod "server" in osebni certifikat pod "personal" ali kaj je že. Dela potem brez problema.

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NLB Klik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10723297 (2128) Tomas 33
»

Kako najti certifikat NLB na PCju?

Oddelek: Programska oprema
3415883 (14915) SkIDiver
»

KlikNLB, FF, IE, Linux, Windows -> težave

Oddelek: Programska oprema
204429 (4041) boriss
»

Kako narediti varnostno kopijo certifikata v IE ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
86158 (6068) xtrEeme
»

Težave iz KlikNLB

Oddelek: Pomoč in nasveti
81818 (1585) player1

Več podobnih tem