» »

Težave iz KlikNLB

Težave iz KlikNLB

Darth Vader ::

Imam težavo. In sicer mi na win XP Pro SP2 . Stvar je v tem da ko inportiram certifikat v personal ( The import was successful ) mi ga meče pod ( other People ) Ki pa pri vsopu na Nlb server pokaže The page can not bi find.
če je kdo imel in rešil to težavo bi prosil da pomaga .
tnx

Seth ::

Najverjetneje nisi pravilno izvozil ključa, oziroma digitalnega ključa nisi izvozil, zato ti tudi tudi certifikata ne vrže pod personal. Zato, če nimaš digitalnega ključa, ne boš prišel do klika, torej ti preostane edina opcija, da naročiš nov certifikat. Če se ne motim je ponovna izdelava brezplačna.

lp, Seth

Scorpia ::

Drugič ko boš izvozil oz. kje shranil moreš upisat geslo. Ker gesla prej nisi napisal ko si shranjeval, ti meče pod other people.
////

danielka84 ::

A za tale KlikBLB je treba kaj placevat al je to brezplacno?

hvala
ni-da-ni

Seth ::

Za klik moraš plačati samo certifikat. Mislim, da je od začetka ene 3,5k SIT, potem pa ko ti obnovijo digitalno potrdilo vsakih 5 let (mislim), ti trgajo jurja (se mi zdi). Drugače pa si lahko več o kliku prebereš na http://www.nlb.si/cgi-bin/nlbweb.exe?do... (upam, da bo link delal, if not then www.nlb.si)

lp, Seth

Darth Vader ::

hehe....uvoz ter izvoz je parvilno narejen ( nič ni padlo iz kamijona ;)
Vem da rabim ključ do CTF. Spelem vse samo da mi ga ne

bastadu ::

Pristopnina je 5kSIT, za študente 2,5kSIT... Na MOSU v Celju je bilo zastonj8-)

Scorpia ::

matejcek
če bi pravilno shranil ključ, ti pol nebi metal pod other people. torej si ga nekje polomil. jaz poznam sam to, če nisi pravilno gesla dal pri shranjevanju al sploh nisi ti bo vedno metal pod other people.
je pa še neki, dej si gor firefox, mogoče ti bo on vsen pravilno uvozil ključ.
////

player1 ::

Matejcek certifikat si res narobe izvozil. Namreč ko ga v Internet Explorerju izvažaš, moraž obvezno izbrati v drugem koraku YES,EXPORT THE PRIVAT KEY oz. da, izvozi zasebi ključ. Če to narediš je datoteka ki je sharnjena na disketi ali disku (odvisno kam si ga dal) PFX, če pa imaš slučajno CER pomeni da ni zasebnega ključa in to lahko mirne volje zbrišeš. Kar se tiče Firefox-a, ni šans da ga bo pravilno uvozil, če ni datoteka PFX, pa lahko dela kar hoče :) Če nimaš pravilne datoteke in ga ne moreš še enkrat izvoziti pol ti predlagam naročilo novega, ki je res brezplačna.
lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NLB Klik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10722792 (1623) Tomas 33
»

Problemi pri kliku

Oddelek: Pomoč in nasveti
101611 (1408) Bellzmet
»

KlikNLB, FF, IE, Linux, Windows -> težave

Oddelek: Programska oprema
204383 (3995) boriss
»

Uvoz certifikata v IE7

Oddelek: Pomoč in nasveti
52917 (2839) SkIDiver
»

problemi z certifikatom KLIK NLB

Oddelek: Pomoč in nasveti
93794 (3639) boych

Več podobnih tem