» »

RE:hekerji

RE:hekerji

bostek ::

kolkr vem je večina iz LJ!
The Future is here!

Sergio ::

jaz nisem, primož ni, pajo ni, tomi ni, slycer ni, lordninja ni,...


torej - a bom doživel opravičilo za tvojo žalitev?
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

bostek ::

pa četudi sem se zmotil to sploh ni važn sej ste še vseen kurac od ovce- če maste kej v glavi potem najbrž veste kaj to pomen!
The Future is here!

Sergio ::

pa kaj potem sploh še delaš na strani?

pojdi, še maljon forumov je, kjer admini nismo kurac od ovce! pojdi že, če smo tako bedni in če te "ne bo več na ta sajt"

kaj potem še delaš tuki? go go go!
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

bostek ::

me lahk kr zbrišete!
The Future is here!

Sergio ::

ti lahko zaklenem account?
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

bostek ::

še se bomo srečali.......kmalu!
The Future is here!

Tomi ::

Hm, temu se pa lepo slovensko po tvoje reče grožnja, jaz pa pojmujem to kot šopirjenje:D
metrodusa.blogspot.com

MEDENA ::

bostek:
globalno: persona NEUMNOS

:D LOL :D

IceIceBaby ::

Ti bostek....to da si kreten verjetno že veš.

Ampak dej prosim razsvetli me in mi razloži razliko med več vrstami hekerjev. Prosim...me ful zanima kaj maš za povedat na to temo.

V-i-p ::

bostek: na kratko... bodi vesel, da je Sergio (očitno) dobre volje, damnn, ker takih žalitev pa še ne. Pa kaj ti ni po slovensko, lepo kulturno povedal, upoštevaj pravila foruma in strani slo-tech, ali pa ne zahajaj več sem in pojdi drugam. Enostavno ko pasulj... ;(( ;((
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

brandy ::

Clovek z nizjim IQ kot je temperatura v hladilniku ne ve da je kreten, pa tudi Medeno ni razumel, ali pac?

ABX ::

:\

Brez besed.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Mickey North ::

:D
Undercover Lamer

l33t ::

bostek: p... je tebi m... in ta tvoj j.... underground!
Kaj se mas ti za nekega hekerja ce pa se najbrz uparabljas Winse (prokleti lamer). Ne mislim nic slabo za Winse a vendar ce se hoces ze dokazati potem spizdi in naredi nekaj postenega in si nalozi Linuxe (ce si sploh kdaj slisal zanje in sploh ves kako se z njimi dela).
Ce pa bos se slucajno rekel kaj proti Slo-Techu in njegovim urednikom in uporabnikom, bom POSKRBEL DA TI BO TA KISTA KI JO TI IMENUJES PC SLUZILA LE SAMO ZA TO DA BOS IZ NJE NAREDIL HISKO ZA PTICE V KATERO BOS DAL POZIMI HRANO!!!>:D

ABX ::

Ma kaj je danes kak circus festival ?
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

webby ::

Naj se kregajo, sej to je drugi najbolj popularen šport v sloveniji (na prvem mestu so tožbe). >:D

Ziga Dolhar ::

Mn je pa najbolj zanimivo, kako v prvi povedi novice napišem "heker, kot ta pojem razumejo američani / senatorji / kongresniki", nato pa folk teži, da pisuni sploh ne vemo, kaj "heker" pomeni :)).

cahahopie ::

Baje "heker" sploh ni nič slabega, ker bi naj "hekerji" v bistvu bili tisti, ki obvladajo računalnike res dobro (vse o sistemu majo v meznincu) in seveda so glasni zagovorniki Linux, Open Source-a in Linusa Torvaldsa, plus to pa še pluvajo po Microsoftu. So neke vrste Cyber-hipiji. Torej peace man! (Sigurn morajo jako puhati:D ). Nobenih vdorov, kraj in podobnega.
Tisti "bad-guyi" pa so "crackerji". Od tod tud beseda "crack" (saj veste... crack za pol maljona vredn program). Poleg tega ti radi pišejo zlonamerne programe s katerimi nato vdirajo v banke, serverje, strani, itd..
In nato se najdejo določeni osebki, ki koristijo te programe (ki še readme.txt ne znajo dobr prebrat) in se delajo kao neke šefe...ter se imenujejo za neke "hekerje". Jao! :\

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: cahahopie ()

Sergio ::

Vesel sem, da je tokrat ljudstvo na moji strani. Lepo vas treniram, lepo, hehe :D.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

StratOS ::

hm, ja nekateri res ne vejo več kaj bi pisali, napišejo nekaj in potem se fulll ...

mel bi pa veliko pripomniti cahahopie, ki v večini ne ve kaj piše ...
WEB serverji bank in sam sistem bank - to ni eno in isto !!!

plus hackerji/crackerji in ostali hyper-cyber freaki pa obožujejo m$ in njigove in tudi ostale luknje, le pa da v večini primerov kasneje "hackerji" lamerji nastradajo, ki ne vedeo sploh kaj delajo.

Eh ... brezveze
"Multitasking - ability to f##k up several things at once."
"It works better if you plug it in."
"The one who is digging the hole for the other to fall in is allready in it."

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: StratOS ()

cahahopie ::

StratOS... jao!
Mar se spuščam v podrobnosti? Pa če si dobro prebral, se stvari ločil z vejico: "banke, serverje, strani"...torej pojmi so si različni. Pa kot banke... nisem mislu, da vzamejo pištole, puške in maske in grejo ropat.
Pojmi pa so razčiščeni. Če ne tebi, pa meni kaj je cracker in kaj je hacker. Sam vsem je to eno in isto. In stem, da "pljuvajo po M$" ....hm.. če ti nekoga nimaš rad, si s tem lahko tud njegov sovražnik (ali pa ga ingoriraš). Ponavadi pa hočeš s tem tudi malo zagodit, škodovat... torej... dokazujejo, da je M$ luknast in naj se folk sprav na Linux! Naj končajo monopilizem! Naj se pridružijo! Peace man! Ja man! Marihuana! :D

btw.: Če v kaki novici piše: "Hekerji vdrli v sistem"... to so bili crackerji, če so vdrli iz zaslužkarskega vidika ali le zlonamernega. Če so vdrli, da se pošalijo in s tem ne obesijo celega sistema... in da so posvarili administratorje, da nimajo pojma...to pa so bli hekerji. Ali pa so objavl kako udarno stran. (tist primer ko so hekal stran kitajske partije in gor dal same anti-komunistične).

StratOS ::

ni nujno ..

Kdo pa je rekel da je linux secure.
Ker je open-source se bo kmal na njega vzpostavilo ( tudi je že prisotno ) kakšni skripti ( m$ word, vbs, java, IE, netscape browserji itd ... in ostala web garbage ).

Pot linuxov pa je seveda točno določena in po mojem ne bo nič različna od m$.

Po drugem bodo pa zaradi m$ večina podjetij propadla, trenutno USA stanje je res malce hudo zavijugano.

... bomo vidl kaj bo ...
nebi rad pametoval.
"Multitasking - ability to f##k up several things at once."
"It works better if you plug it in."
"The one who is digging the hole for the other to fall in is allready in it."

LojzePek ::

Ko smo že glih pri hekanju. Mislim da sem že vsaj 20x gledal film antitrust, pa še zdej mi ni jasno ona fora z sateliti. Kje bi človek dobil IP-je od satelitov, da se lahk konektaš na njih. Jest sem že probal skor vse možnosti pa nisem se mogel na noben pameten satelit konektat, razen na neke neuporabne. Pa tud one iz filma sem probal, sam sem si že od prej mislil da so fejkani, ker bi ziher kdo probal.

StratOS ::

Hja ...

zakaj pa misliš da jih potem uporabljajo vlade, vojaške službe, obveščevalne agencije, firme z visokim $$$ ---> za špijuniranje,manipuliranje itd ...

... sej gre vseeno za komunikacijo, vendar tisto bolj pomembno ...
"Multitasking - ability to f##k up several things at once."
"It works better if you plug it in."
"The one who is digging the hole for the other to fall in is allready in it."

whatson ::

Pek :D :D
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

Matek ::

ROTFL @ StratOS:D

Eni še kr nasedajo peku.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matek ()

StratOS ::

meh too @U.

Kaj je realnost ?
-- Realmnosti na NET-u ni ---
"Multitasking - ability to f##k up several things at once."
"It works better if you plug it in."
"The one who is digging the hole for the other to fall in is allready in it."

jRk0 ::

Pek is back:D
You fuck up once, you loose two teeth.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Naslednja kitajska vojaška hekerska enoto: Putter Panda (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Varnost
5116971 (14774) nekikr
»

Kako hekerji napišejo virus in zakaj ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Programiranje
8710742 (8369) poweroff
»

Krekerji ne počivajo, drugi del. (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
638652 (7017) BigWhale
»

Spremembe Kazenskega zakonika - po novem manj hekanja

Oddelek: Novice / Varnost
154099 (4099) Kaboom
»

Hekerji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programiranje
13312683 (4128) darkolord

Več podobnih tem