» »

Pomoč pri driverjih - Zvočna kartica

Pomoč pri driverjih - Zvočna kartica

urosh1984 ::

Imam problem pri zvočni kartici CREATIVE SOUND BLASTER LIVE 5.1 SB0100

Naložim driverje iz originalnega cd-eja od zvočne na windows 7 (32bit) . Windows mi driverje sicer zazna inštalira. Ko pa začnem predvajati eno pesem mi noter brni ......kartica je sicer malo starejša in imam občutek da orig.cd zvočne kartice nima naloženih driverjev za visto & win 7. Iskal sem po internetu in nikakor mi ne uspe najti driverje za visto ali win 7 (32bit) zato prosim vašo pomoč , hvala.

ZVOČNA KARTICA : CREATIVE SOUND BLASTER LIVE 5.1 SB0100
OPERACIJSKI SISTEM : WINDOWS 7 (32bit)

solatko ::

Malo boš moral počakati, da se bo kdo spomnil naredit gonilnike, sicer bo moral MS poskrbeti za to.

urosh1984 ::

Se pravi če prav razumem , za to zvočno še sploh ni driverjev ne za win 7 ter visto.

In če jih ni lahko čakam na te driverje kako dolgo??? :)

bluefish ::

Po vsej verjetnosti jih ne boš dočakal v doglednem času. Kupi novo zvočno iz nove serije in bo.

misek ::

Išči driverje za Visto pa bo. Pa preberi tole: http://www.aeonity.com/david/creative-s...

urosh1984 ::

misek daj mi zdaj prosim povej ta link ki si dal , a je na tem linku mozna instalacija ali ne , tam sem videl da neki piše za xp prav za visto pa ne vem , pomagaj please :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

S/PDIF in AC3-passthrough n-tič

Oddelek: Zvok in slika
262299 (2135) 20sdfj093f
»

Katero zvočno kartico kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
526165 (4737) __Devil__
»

windows 7 audio driveri

Oddelek: Operacijski sistemi
394944 (3586) skyspy
»

Mimovrste

Oddelek: Pomoč in nasveti
61398 (1309) bluefish
»

Creative Labs po več kot dveh letih izdal gonilnike za X-Fi zvočne kartice za Linux

Oddelek: Novice / Grafične kartice
344790 (3369) RejZoR

Več podobnih tem