» »

GTA IV BlueScreen

GTA IV BlueScreen

Panther ::

instaliram igro GTA IV pa neki casa spilam
pridem tje do unga doma kjer lohka prespis pa shranis
pa spilam se mal naprej pa ukradem avto
potem mi pa kr ven z igrce vrze, pokaze modri zaslon pa neki gor pise (ne uspem prebrat kr to pise samo kake pol sekund) in pol se racunalnik kr ugasne
sm si enkrat ze windowse na novo nasneu ce bi meu slucajn kake viruse pa je pol delal mal dlje(kaksne pol ure)
in spet vrze ven

Mogoce preslab racunalnik ?


Mam pa Windows XP Professional
razlicica 2002
Service pack 3
Intel Core 2 duo CPU E6550 v 2.33GHZ
3,00 RAM-a

Panther ::



Priblizno Takole zgleda to v tem link ( slika) zgoraj

graficna kartica nvidia gforce 8600 gt

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Panther ()

Robert_S ::

A imaš kej nafrizeran ?:O

Panther ::

nafrizeran ?
nastavitve nVidie ?
jst mam na standartnih nastavitvah
ce bi dau na napredne bi delal ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Panther ()

Panther ::

tole bo tut mogoce pomagal
sm sou pogledat na Can U Run IT ? NA www.systemrequirementslab.com
IN MI PISE pr vseh Pass razen pr Video Card Driver Version (DirectX)
Your driver version number is: 6.14.11.7116 ( FYI: Your video card driver version is provided for your information, but it is not part of this analysis. But proper video card driver versions are important to the proper operation of your product.) in Sound Card Driver Version
Your driver version number is: 5.10 ( FYI: Your sound card driver version is provided for your information, but it is not part of this analysis. But proper sound card driver versions are important to the proper operation of your product.)

Robert_S ::

To nima veze , men je tud pokazal pr video in pri sound , pa mi špil dela .A maš procesor pa rame kej navite , ponavad so zarad navitja blu skrini ? Testeri rame z memtestom .

Panther ::

ne nimam nc navite
a mi lohk prosm poves kk se to nardi ko sm komi 13let star pa neznam drugega ko instalirat igrce potegnjene dol s partisa

Berserker ::

Hehe tukaj pa pri koncu pa si vse povedal.

mtosev ::

ne nimam nc navite
a mi lohk prosm poves kk se to nardi ko sm komi 13let star pa neznam drugega ko instalirat igrce potegnjene dol s partisa

tak resis problem http://www.mimovrste.com/artikel/261003...
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Panther ::

Hehe tukaj pa pri koncu pa si vse povedal.




vsaj priznam
po moje drugi nebi

Panther ::

ne nimam nc navite
a mi lohk prosm poves kk se to nardi ko sm komi 13let star pa neznam drugega ko instalirat igrce potegnjene dol s partisa

tak resis problem http://www.mimovrste.com/artikel/261003...


sori
pise sam o igrci
jst bi pa rad vedu kk se to nardi ko je Sato reku

DOOM_er ::

Kupis original, medtem ko cakas pa preberes pravila
Robots will steal your job. But that's OK

ZGI ::

Ja, in ko kupiš original, pa ti še bluescreene meče, kaj potem??

http://www.memtest.org/download/2.11/me...

Odzipaj tole, zapiši na CD, ponovno zaženi, ko se pokažejo prve črke na zaslonu pa pritiskaj tipko F11, prikazalo se ti bo okno kjer izbereš CD enoto, od tam naprej bi moralo iti samo. Pusti laufati zadevo čez noč, če se ti pokažejo kakšni errorji bo treba rame zamenjat.
Tajiti zmoto, je dvojna zmota.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZGI ()

Panther ::

sm ze uceri probi sam nism zapeku na cd
sam pustiu sm pa ker je to kr mal dolg trajal sm prekinu
bm se enkrat probu
al more bit nujno na cd-ju ?

Galaxy ::

Tako kot je rekel ZGI. Testiraj in poročaj. By the way, a si patchal igro na 1.0.4.0? In inštaliral najnovejše WHQL nVidia driverje? Če si, in pred tem ponovno namestil OS, ti ostane možnost, da poskusiš z Windows 7, drgač pa imaš nekaj okvarjeno.

Panther ::

ne
kot sm ze reku sm star 13 let pa ne smem met cez noc uzganga compa
memtest: vpisu sem 3, testirat pa je do 773320.7% coverage in 0 errors vec nism
nimam igre z patchem 1.0.4.0. in nimam novejsih nVidia driverjev

mam tut velik virusov gor tk da zej nebom vec probavu
ko si bom na novo nalozu windowse pa bom probu se to ostalo
rad pa bi ce bi mi lohk kdo napisu tut kk se to nardi ko mi je SATO reku pa ce bi to pol delal

p.s. tudi ko sem dobil racunalnik je delalo enako brez virusov

Galaxy ::

Uporabi kakšen online virus scanner in preveri če imaš res "viruse", ker če bi jih imel vrjetno nebi sploh pisal tu oz. bil na internetu. Potem spucaj sistem s kakšnim programom kot je CCleaner. Nato defragmentiraj trdi disk, npr. Defraggler. Vse in še več najdeš na FileHippo

memtest: vpisu sem 3, testirat pa je do 773320.7% coverage in 0 errors vec nism

Okej, toraj nimaš problema z RAMi


nimam igre z patchem 1.0.4.0. in nimam novejsih nVidia driverjev

In tukaj je najvrjetneje tvoj problem. Torej naredi to kar sem ti jaz rekel. Do takrat pa nimaš kaj za jamrat :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Galaxy ()

Robert_S ::

Ja , to so driverji .Zdele sem šele sliko vidu , če je to tvoja .Tam ti piše nvlddmkm.sys.....

Panther ::

Ja , to so driverji .Zdele sem šele sliko vidu , če je to tvoja .Tam ti piše nvlddmkm.sys.....




ne tist ni moja slika pa tut nwm ce pie enako
kr men sam majn ko pol sekunde pise to pa nmors prebrat tk hitr
drgac sm pa dau to sliko sam zato ker je ful podobna tisti k j mam jst (mogoc enaka)

bluefish ::

Jah, jasno, da moder ekran ni pri vseh enak. Nekako ne bi imelo smisla, kajne?

Pojdi v Control Panel > System > Advanced > Startup and Recovery settings in odstrani kljukico pri Automatically restart.
Nato počakaj, da ti spet pokaže modri ekran (BSOD krajše) in ga v miru slikaj s fotoaparatom.

Panther ::

C/Program Files/Rockstar Games/GTA IV/GTA IV.exe

Ta aplikacija se ni uspela zagnati ker njena konfiguracija ni pravilna.ponovna namestitev aplikacije bo morda odpravila tezavo.



sm vam ze reku da mam poun virusov pa napak da bi si mogu windowse ponovno nasnet al pa ghost image z nortonom

bluefish ::

sm vam ze reku da mam poun virusov pa napak da bi si mogu windowse ponovno nasnet al pa ghost image z nortonom
Jah, potem pa to naredi.

Galaxy ::

Pa kaki virusi??? Si sploh pogledal moj post???

Panther ::

Pa kaki virusi??? Si sploh pogledal moj post???



sm pogledu ja
sm tut z unim CCleanerjem zrihtu pa se mi kr to pise za vec igrc pa programov pa tk

g. Oden ::

Še enkrat povej, če si si namestil tazadnje gonilnike za grafično, ki ji najdeš tu

Panther ::

Še enkrat povej, če si si namestil tazadnje gonilnike za grafično, ki ji najdeš tu



ne nism namestu teh driverjev

st0jko ::

Torej jih namesti.
keks?

m3nt0s ::

kupi si igrco al pa dobi kakšno drugo iz neta..

Meizu ::

Patchaj vse do konca. Naloži si najnovejše driverje gor. Če še ne pomaga, poskusi uninstalirat igro, pa še enkrat vse skupaj namestit. Če še potem ne pomaga, ponajdi drugi crack.

Več ti pa ne bom povedal, ker je itak proti pravilom foruma. Namreč tu se ne podpira piratizacije.

Robert_S ::

A to ma pirata al kva , kva se pol ubadam z njim ;(

Meizu ::

Saj ima šele 13 let... Verjamem da si 13 letniki težko privoščijo vsak teden nove igre... Tole bi jaz še opravičil.

Panther ::

EJ
se jst sm gore napisu da mam ORIGINAL GTA IV !

ZaOstali ::

Saj ima šele 13 let... Verjamem da si 13 letniki težko privoščijo vsak teden nove igre... Tole bi jaz še opravičil.

Epic Fail. Težko si privoščijo igre, ampak za kako igro ali pa dve na letp pa si že lahko prišparajo denar.

Meizu ::

Saj ima šele 13 let... Verjamem da si 13 letniki težko privoščijo vsak teden nove igre... Tole bi jaz še opravičil.

Epic Fail. Težko si privoščijo igre, ampak za kako igro ali pa dve na letp pa si že lahko prišparajo denar.



Heh... Če lahko 13 letnik zdrži z le dvemi igrami na leto... Potem sem pa papež.

Panther ::

Saj ima šele 13 let... Verjamem da si 13 letniki težko privoščijo vsak teden nove igre... Tole bi jaz še opravičil.

Epic Fail. Težko si privoščijo igre, ampak za kako igro ali pa dve na letp pa si že lahko prišparajo denar.



Heh... Če lahko 13 letnik zdrži z le dvemi igrami na leto... Potem sem pa papež.


mas prau
u 1 leti sm za spile zdevu okol 200-300 eur


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GTA 4 PC (strani: 1 2 3 429 30 31 32 )

Oddelek: Igre
1590141832 (11039) meho7
»

GTA IV(Original) - Zakaj mi kaže črn zaslon ko pridem v igro? Kljub registraciji na R

Oddelek: Igre
131679 (1371) Luka321
»

problemi pri igri gta iv

Oddelek: Igre
182037 (1011) MasterTade
»

GTA IV PC Benchmarks (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
8110278 (5820) CaptObvious
»

HP EliteBook 8530p problemi z XP

Oddelek: Operacijski sistemi
182278 (1908) Nuke_H2

Več podobnih tem