» »

Guild Wars 2

Guild Wars 2

««
23 / 43
»»

Tr0n ::

Pa tudi guest-as lahko, torej zacasno skocis na nek drug server in tam spilas. Prav tako so guildi globalni, tako da tudi ce si zacasno kje drugje, bos se vedno v kontaktu s frendi.

IvoJan ::

yaaay ratalo se mi je registrirat za beto :D
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Tr0n ::

Zdaj komaj? noob. ;)

IvoJan ::

ker sem sele zdaj prisel do racunalnika :)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

stražar ::

mah meni pač beta ne bo delovala dost mam teh poskusov:),bomo počakali do izzida ploščka:)

Že da bo gostovanje na drugih serverjih, vendar to ne bo zastonj in če hočeš ravno določen server ko bo poln pač ne boš vstopil n moraš počakati,ali pa greš na drug server- tako je v AION.pa še nek me zanima prehod lika na drug server bo možen ali moraš na vsakem serverju ustvariti nov lik in se zopet vključiti v guild na tistem serverju,ker kot razumem vsak server bo svoj svet in ti svetovi se bodo med sabo tepli v wvw tko da če si pripadnik nekega guilda se boriš proti drugemo-lahko pa si celo brez guilda(verjetno boš lahko samostojno vstopal v te "svetove") in se samostojno podaš v boj kar je še bolj zanimivo .

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stražar ()

Tr0n ::

Gostovanje na serverjih bo zastonj, permanenta menjava worlda pa bo placljiva in instantna.

Liki so globalni, torej niso vezani na serverje.

To ni Aion ali WoW. :)

Truga ::

Tr0n je izjavil:

To ni Aion ali WoW. :)

What he said. Characterji v GW2 so globalni, niso omejeni na server... Tako nekak kot pri GW1, ko si lahko prosto zbiral "serverje" (ubistvu instance), samo da tukaj en server velja za home server, zaradi WvWvW.

ahac ::

Torej je home server pomemben samo zarad WvWvW, za ostalo pa ne, ker lahko menjaš?
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Truga ::

Tako je.

stražar ::

ja samo ce boš igral le PVE verjetno to ne bo pomembno kateri svet si, bo možno nadaljevati zgodbo tudi na drugem serverju z istim likom, brez izgube guilda? verjetno kot districti v gw1,le da bo bolje.


in guildi bodo imeli cape?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stražar ()

Tr0n ::

stražar je izjavil:

ja samo ce boš igral le PVE verjetno to ne bo pomembno kateri svet si, bo možno nadaljevati zgodbo tudi na drugem serverju z istim likom, brez izgube guilda? verjetno kot districti v gw1,le da bo bolje.

Jup, za PvE je vseeno, kje si. Seveda bos verjetno na istem serverju, kot tvoji kolegi/guild memberji, da boste lahko skupaj spilali.

stražar je izjavil:

in guildi bodo imeli cape?

Nope, lahko pa upgrejdas guild z influence tockami in dobis svojega guild weaponsmitha in guild armorsmitha, ki ti bo izdeloval orozja in armorje s guild logotipom.

stražar ::

ok potem me nima kaj veliko skrbeti večinoma bom v PVE,ker mi je zanimivo raziskovanje okolice in zgodbe.Edino kar bi pogrešali bo cape in Guild hall :)

Tr0n ::

Ena zelo lustna zadeva glede GW1 in GW2 je, da imajo serverji zelo, zelo malo downtime-a/maintenance-a. Ko pride nov patch, restartas klienta in ze spilas dalje.

Tako da bodo se marsikaj dodali po releasu, tudi ogrinjala, ce bo zanimanje.

Truga ::

GW ima downtime? Jaz se ga ne spomnem. Vem da sem igral, v chat se je napisalo "Patch available, restart the game" in sem restartal ko sem lahko, in igral dalje.

Kot sem videl v beti je v GW2 sistem isti.

Tr0n ::

Mislim da je ArenaNet enkrat razkrila informacijo, da je imel GW1 32 ur downtime-a od leta 2005 pa do danes. :)

stražar ::

to je pohvalno pri seriji gw,v vseh letih spremljanja in igranja gw1 sem bil priča samo enkrat, da so bili serverji down, zaradi prenove, drugače pa vse dodatke in update lepo in nemoteče za igralca vstavijo v igro, upam da bodo držali tradicijo tudi v novi gw seriji.gw je imela tudi kar dobro varnostno zaščito proti vdorom in goljufanju, precej računov so banali,tudi cele guilde in aliance.

swiftpwns ::

Ko so te benal se je neki death reaper prikazal pa te zamahnil s koso :D

stražar ::

tisto je bil dhuum:), prej se je pa nek velik zajec pojavil in te poslal vn iz igre, zelo dobra poteza in dokaz da se v gw ne splača goljufat.

swiftpwns ::

Nekaj me zanima, torej tista slovenska guilda, ki obstaja in majo svojo stran, zdaj nevem če je kdo od njih tu ampak, je možno, da če si na različnem shardu, da z nekom skupaj igraš?

Ker mam že eno pro guildo z dosti alliansami, in smo v beti doebsedno dominirali v WvW-ju, pevzeli celotno mapo v manj ko 1 uri, pa pol leta sem že not in igramo še druge igre, večinoma LoL, vseeno pa bi rad z slovenci tut igral.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: swiftpwns ()

stražar ::

heh to glede guildov bi pokomentiral kar na kratko-GW2 je nov začetek, zato bodo zihr novi guildi,večinoma igram za zabavo ne pa nek geek rush.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stražar ()

Tr0n ::

swiftpwns je izjavil:

Nekaj me zanima, torej tista slovenska guilda, ki obstaja in majo svojo stran, zdaj nevem če je kdo od njih tu ampak, je možno, da če si na različnem shardu, da z nekom skupaj igraš?

S shardom verjetno mislis server oz. world? Lahko igrate skupaj z gostovanjem, torej zacasno skocis na drugi server.

Ampak ne za WvW. Ce zelite skupaj igrat za isti WvW world, morate bit na istem serverju.

stražar ::

se pravi bo zelo pomembno kateri server boš izbral za vstop v "svet proti svetu"

swiftpwns ::

gostovanje bo plačljiva storitev?

stražar ::

za wvw menjavo svetov bo plačljivo, gostovanje zaenkrat še ne :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: stražar ()

swiftpwns ::

Torej samo za wvw, drugo ni problem, to je super :D
Sej bi tak blo mimo njihovega koncepta, če neb mel free gostovanje na drugih shardih.

stražar ::

ja ni nujno da bo to vedno možno, lahko si premislijo:)

Tr0n ::

Guesting bo vedno free.

stražar ::

aha, kot v gw1 ko moraš plačati 100 golda za guesting v guildu:)

Tr0n ::

Ce nisi guest v guildu, se vedno lahko igras s prijatli, ki so v tem guildu, medtem ko ti bivanje na razlicnih serverjih to ne omogoca. Placevanje za server guesting bi bilo v nasprotju z ArenaNet mantro "always play with your friends".

stražar ::

in zakaj so potem imeli plačljiv guesting v guild sistemu enke, ce je always play with your friends? potem bi že takrat moralo biti free.

Tr0n ::

Kot sem napisal, te guesting v guildu ne omejuje, da igras s prijatelji.

Truga ::

Guild guesting je cist neki tretga, in nima nobene veze s tem s kom igras.

Tr0n ::

yoco ::

Živjo! A se da downloadat igro da bi sprobal tole zadnjo beto?

Tr0n ::

Sure, samo rabis kljuc. :)

McGregorSL ::

vse se da, če imaš denar.

Sicer še nisem probal ampak po filmčkih in slikah meni vse skupaj zgleda kot nek povprečen F2P anime MMO... upam, da se motim. :)

no vsaj PvP zgleda, da bo en boljših :D

IvoJan ::

McGregorSL je izjavil:

vse se da, če imaš denar.

Sicer še nisem probal ampak po filmčkih in slikah meni vse skupaj zgleda kot nek povprečen F2P anime MMO... upam, da se motim. :)

no vsaj PvP zgleda, da bo en boljših :D

močno se motiš. že PvE je odličen, da o pvpju ne govorim :)
|TUF X670E plus WIFI|7900X3D|arctic LF2 360mm|
|32gb 6000 CL32 ddr5|Manli RTX4090 Gallardo|P5+ 2TB nvme|
|P3+ 2TB nvme|Corsair HX1000i|Meshify 2|

Truga ::

McGregorSL je izjavil:

Sicer še nisem probal ampak po filmčkih in slikah meni vse skupaj zgleda kot nek povprečen F2P anime MMO... upam, da se motim. :)

F2P? Jah, F2P pac ni, glede na to da moras kupit da lahko sploh igras. Anime? Men zgleda grafika normalna...

yoco ::

Končno mi je zdownloadal vse datoteke za beto :D Zdj sam še na petek čakam. A mi lahk kdo pove ob kateri uri po našem času se začne?

Tr0n ::

Ob 21. uri. Imas tudi countdown na http://guildwars2.si/ :).

commissar ::

a če kupim prepurchase potem sem ziher lahko v beti ali so vsi ključi že šli in ne bom mogle biti?

Tr0n ::

Ce prednakupis igro preko uradne strani, imas dostop do bete. Za kljuce pa poglej se na reddit. Se vedno najde kaj.

http://www.reddit.com/r/Guildwars2

Truga ::

Tr0n je izjavil:

Ob 21. uri. Imas tudi countdown na http://guildwars2.si/ :).

Ponavadi se sicer za tele weekend evente serverji zbudijo do kaksno uro prej kot je announced :P

yoco ::

Tr0n je izjavil:

Ob 21. uri. Imas tudi countdown na http://guildwars2.si/ :).

Tenx! Res komi čakam! Edino kar me skrbi je to, da me bo laptop na cedilu pustil, ampak imam upanje, če lahko igram SWTOR ga ni zlomka da ne bom GW2! :D

shadeX ::

Folk. Mene zanima ali se bo dalo preizkusiti GW2 pred nakupom ( TRIAL ) ? Rad bi probal preden kupim .. :P

shadeX ::

Hm zej sm šele vidu da je ta vikend beta weekend. A ima kdo mogoče delujoč ključ? Plačam :P

Tr0n ::

Malce sta ze pozna. Za ta vikend je ArenaNet raztalala ze preko 100.000 beta kljucev. :) Poglejta na GW2 subreddit, se tu pa tam se kaj najde.

http://www.reddit.com/r/Guildwars2

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

stražar ::

zihr ima kdo kje kak ključ, ki ga ne bo mogel izkoristiti v zadnjem trenutku(počitnice npr.)

Dami ::

Sem prednaročil (in plačal) na igabibi, vendar s kodo ki sem jo prejel ne morem registrirati accounta na https://register.guildwars2.com/ . Vem, da ni ista prepayed varianta kot prek uradne strani (ni bete pa 3day head start), ker je zato tudi ceneje. A se bo dalo to šele ob izzidu potem registrirat?
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Tr0n ::

Jup.

Kaj tocno pa ti napise, ko zelis registrirat key?
««
23 / 43
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri MMO?

Oddelek: Igre
254625 (3222) sash69
»

Tera Online (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6713781 (7091) r3tro
»

MMORPG

Oddelek: Igre
151668 (1382) BorutK-73
»

Guild Wars (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
46634177 (13206) stražar

Guild Wars 2

Oddelek: Igre
313096 (1836) Tilen

Več podobnih tem