» »

Prenosnik za punco

Prenosnik za punco

giovanni_ ::

Živjo!
Sem pred zajtevno nalogo, namreč moram izbrati prenosnik za punco.
Cena do 700 €
Predvsem pa mora biti lep :) videl sem ene od Dell barve, in me zanima, če je kdo kej posebej videl
fajn bi blo če bi imel
Core 2 duo, 3 ali 4 giga ramov, pa monitor 17 ali 15

Hvala

IceIceBaby ::

Te mogoče zanima tole:



Prenosnik ima glossy finish, lep vzorec na zunanji in notranji strani ohišja pa tudi po specifikacijah pomoje ustreza.

giovanni_ ::

Doma hočejo kupit novega, hvala za ponudbo je rekla da je lep :)

IceIceBaby ::

Sicer je prenosnik skoraj nov, ampak ni panike. Meni je prevelik tako, da sem kupil drugega.

Sicer pa poglej na www.so-doo.si Jaz sem njihova redna stranka in zaenkrat sem zelo zadovoljen. Pavilioni načeloma vsi zgledajo kar solidno, pa tudi po ceni in specifikacijah so na nivoju.

Sicer pa so lepe tudi nove Toshibe. Pa Vaioti (imaš roza varjante), ampak dober sony verjetno pride malo več kot 700€.

Zheegec ::

Toshiba A300 (glossy verzija), Toshiba L500, Dell 1555 in podobne zadeve... Vaioti so luštni - Vshop
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zheegec ()

cinkaCR7 ::

DELL studio ma zelo lep dizajn pa še zmogljiv je kot deskop računalnik. Sam si lastim DELL Studio 1537 purple in je res carski, morem rečt da še nisem naletel na težave z njim(potrkam na les:D). Našel ga boš v različnih izvedbah, če boš mel možnost si daj zraven Biometric Fingerprint Reader ker je res kul razen, če nočeš, da bi te punca izključila iz laptopa.. hh je geslo brez skrbi:))

JXS ::

pokaži ji tale komp, pa povej če jo sploh še ker drug zanima:

KLIK

pri ženskah pač ni važno kaj je notri, važna je barva. enaka fora je pri avtih, fantje gledamo eno, punce pa čist drugo.

LP

bate ::

Pokaži ji maca air pa res ne bo hotla nobenga druzga več :)

IceIceBaby ::

meh, tale sony se men bolj dopade. Prav tako Pavilioni, sploh kakšni artist edition. Air je precej specifična mašina za tiste, ki vedo kaj hočejo. Sicer je za povprečnega userja premajhen, premal portov ma, prepočasen, predrag...

oldguy ::

Stran od Pavilionov, niso ravno kvalitetna roba. Če bo prenosnik na mizi, bo še šlo, drugače pa nikakor. Vaio ali toshiba.

Meizu ::

Jao, tipično babe... Ona hoče da je lep...

Na kvaliteto naj gleda, ne na lepoto, sej ga ne bo gledala v vzorce ampak v ekran! Tisto šteje, ter sama hitrost kompa. Kaj ti pomaga lep komp, če je pa eno jajce.

Meizu ::

Pokaži ji maca air pa res ne bo hotla nobenga druzga več :)


Sm ga imel na testu za mesec dni... Not so impressed...

Leks ::

Naj si ogleda paleto DELL prenosnikov, ter
seveda pink SONYa. Doma imamo pink DELL 1525 in je še meni všeč :)

janezek67 ::

Uf, zares si pred težko nalogo. Karkoli boš predlagal, ne bo v redu. Kot so ti povedali, DELL ali Toshiba ter kakšen SONY. Apple je verjetno predrag in preveč eksotičen - čeprav ti bo ravno nakup slednjega prinesel veliko dobrega s....:D.

Lahko pa izbereš tudi kakšnega cenenega, grdega in uporabnega HP-ja, zraven pa pridaš raje kakšno lepo ogrlico ali drug nakit. Ne pozabi prenosnika po nakupu lepo zaviti.

IceIceBaby ::

Stran od Pavilionov, niso ravno kvalitetna roba. Če bo prenosnik na mizi, bo še šlo, drugače pa nikakor. Vaio ali toshiba.


Sem imel že 3 različne Pavilione pa so se vsi kar dobro obnesli. Za to ceno so solidni, imho boljši od S serije pri HPju in podobnih low-end zadev. Je pa res, da ne moreš pričakovati vrhunca tehnologije za ta denar.

Grey ::

Jaz predlagam, da ji nabavite HP2230s. Prenosnik je manjšega formata (12,1"), lahek (1,85kg) in zmogljiv (Intel Dual Core, 3GB RAM). Pa precej lažje ji ga bo nosit na faks ali v službo. Stane pa 519€.

IceIceBaby ::

Ne morš punci ponujat 12", če izbira med 15 in 17 :)

mtosev ::

Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Grey ::

Ne morš punci ponujat 12", če izbira med 15 in 17 :)

Naj ji ga predstavi kot možnost...majhnost in lahkost je veliko bolj praktična kot večji monitor.

Leks ::

Predlagam, da jo pelješ na izlet v enega izmed večjih centrov, ki so dobro založeni z prenosniki in si naj ogleda
barve in oblike, potem pa naročiš prek spleta.

Ali jo mogoče želiš obdariti z njim in ga prej ne sme videti ?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

"Lap Top" - znamke

Oddelek: Pomoč in nasveti
387509 (6348) 34054
»

Izbira laptopa - i5 ali i7

Oddelek: Kaj kupiti
335411 (4562) turbolenca
»

Prenosnik - CAD in 3D programi

Oddelek: Kaj kupiti
274140 (3708) Isotropic
»

prenosnik za 1000€ (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
579441 (7451) Leks

Več podobnih tem