» »

Eset NoD32 Antivirus ali Eset Smart Security

Eset NoD32 Antivirus ali Eset Smart Security

the_game ::

LP!

No kot že v naslovo omenjam me zanima katero od teh dveh programov se bolj zanese in deluje učinkovitejše, ker imam namen kupiti orginalno različico. Imel sem preizkusno različico NoD32 Antivirus 3.0 pa se mi je dokaj dobro obnesla preseneča me to, da zavzame bistveno manj pomnilnika kot pa predhogn F-Secure...

Hvala za vse nasvete že v naprej!
ASUS M2N-SLI DELUXE|AMD Athlon X2 6000|HD3870 512MB|PATRIOT 2x1GB 800Mhz CL.4|

BALAST ::

Z bratom imava oba Nod32 Antivirus in deluje tako kot mora, vsak dan se nadgradi, v 99% primerov počisti viruse, drugače ga samo izbriše. Smart security sva tudi poizkusila, vendar je bil preveč nadležen in že takaltak imava Windows defender in firewall, ki deluje v Visti.

Imam predlog, da prišparaš pri nakupu. Preberi ZS.

AndrejS ::

Meni se nod32 večkrat na dan posodobi... menda zato ker sem ga kupil.:D

the_game ::

super hvala za odgovore tut sam imam Visto Ultimate in windows defender deluje res super samo imam poleg tega še Eset nod32 antivirus, ker mi je smart security javljal, da je zastarel ni ga šlo posodobit sedaj pa imam na NOD32 antivirusu še dodatne naslove strežnikov za posodabljanje tako, da se mi vsakodnevno posodobi in seveda mi je pritekla 30dnevna licenca ampak bomo že uštimal hvala vsem še posebej tebi BALAST...
ASUS M2N-SLI DELUXE|AMD Athlon X2 6000|HD3870 512MB|PATRIOT 2x1GB 800Mhz CL.4|

misek ::

Razlika je v funkcionalnosti. ESET Smart Security vsebuje poleg antivirusa še antispam in (dvosmerni) firewall. Če teh dveh zadev ne potrebuješ, potem je NOD32 čisto ok. BTW: NOD32 uporabljam tudi sam - kupljenega s študentskim popustom.

buhti69 ::

Meni se nod32 večkrat na dan posodobi... menda zato ker sem ga kupil.:D

Jest ga nism kupu in se mi tudi večkrat dnevno posodobi!
AMD Phenom X3 8450 @ 2,1Ghz | Sapphire HD 4670 512M DDR3 | Asus m3a78
LC Power 600W/12cm V2.2 | Apacer DDR2 800MHz Golden Cover KIT (4x1GB)
WD 320GB 16MB SATA2/300 + WD 500GB, 7200rpm, 16MB, USB 2.0

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: buhti69 ()

jan01 ::

NOBENEGA. Nod32 ni več to kar je bil. Razglej se po aviru, kasperskyu, norton2009(2010)...

OmegaBlue ::

Ja norton bo taprav... Kaj točno je tvoj argument proti nod32 (v4). Saj veš argumentirana debata.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

kratos ::

jaz uporablam nod32 in je za svoj namen cist dober... vendar zraven priporacam se kaksen Tuneup - Click Maintenance ali kaksen spybot ki ti ščisti/defragmera/popravi vse napake na računalniku.

jishiri ::

uporabljal sem do sedaj kar nekaj protivirusnih programov... in moram reci da mi je do sedaj Avast 4 Home deloval odlocno, ima kar nekaj funkcij do raznih filtrov in ostalih zascit ki resnicno delujejo kot morajo...

ko ga nalozis se registreras na avastovi strani (nic obcutljivega) in prejmes licencni kljuc, po preteceni licenci pa zahtevas novega... posodablja se mi redno tam nekje na 3-4 dni

dobro in zastojn.


PS: se opravicujem saj bi moj post za nekatere deloval kot offtopic.


Lep Pozdrav, JM

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jishiri ()

__Devil__ ::

Zdravo!

Imam problem, ki mi nod32 glede blokira internet. Itak imam počasno povezavo, pa še to zajebava.

Ko sem malo gledal pod težave in sem zasledil nod32 napako.

Piše pa sledeče:
 Napaka :/

Napaka :/



Prej sem zasledil še nekje, nimam pojma kje je pisalo tole: eset scanner filter, da blokira povezavo. sedaj spet drugače piše (tako kot na sliki)

Moje vprašanje je, kje se da onemogočiti tale eset scanner filter v antivirusu?

je 4.0, slovenska verzija. In windows 7 64 bit.
Za tole sliko ter ta post sem se kar namučil, tako počasi dela internet :/.



lp

misek ::

Jaz imam angleškega, ampak bož že pogruntal. Torej: desni klik na ikono v opravilni vrstici, Open Window, Setup, Enter entire advanced setup tree..., Web access protection. Tukaj pol odstrani kljukico. Mislim, da je to to.

negot ::

A ve kdo datum izida slovenske različice NOD32 5.0.93.0, lp

RejZoR ::

OmegaBlue je izjavil:

Ja norton bo taprav... Kaj točno je tvoj argument proti nod32 (v4). Saj veš argumentirana debata.


You'd be surprised. Norton je top dog v zadnji dveh letih in v vseh testih dobiva rezultate z zelo malo odstopanja. Kakor so ga zasrali z verzijo 2008 so se z vsemi nadaljnimi res potrudili.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Anti-virus programi (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Informacijska varnost
2491621910 (20648) mat xxl
»

Nakup licence Eset (NOD)

Oddelek: Pomoč in nasveti
192539 (2191) ST-777
»

kaj je boljše EAV ali ESS

Oddelek: Pomoč in nasveti
8869 (774) jan01
»

Antivirus

Oddelek: Programska oprema
151818 (1605) jan01
»

[fork]Antivirus okus meseca

Oddelek: Programska oprema
271972 (1972) Highlag

Več podobnih tem