» »

nod32 VER4 plz help.

nod32 VER4 plz help.

evns1337 ::

Lep pozdrav v obupanju prosim za pomoc pri instalaciji antivirusnika nod32 verzija 4 torej najnovejsega pred tem sem imel starejsega in mi je nehal delovat z neznanim razlogom pa sem ga izbrisal da bi instaliral tega skot na koncu instalacije se mi pojavi tole :

prosim za vsako pomoc saj sem brez antivirusnika ker mi je nod32 popolni z vsemi drugimi antivirusniki se ali nisem znasel ali pa sem imel same probleme. Hvalezen bi vam bil za vsako pomoc

Hvala. Lep pozdrav

misek ::

Očitno imaš zmrdan registry, kar je morda tudi razlog, da ti je prejšnji nehal delati. Poglej za omenjeni ključ, kakšne ima pravice.

evns1337 ::

Očitno imaš zmrdan registry, kar je morda tudi razlog, da ti je prejšnji nehal delati. Poglej za omenjeni ključ, kakšne ima pravice.


to sem tudi domneval sam da nwm kaj naj iscem v registry in kje :S

jan01 ::

S nod32 removal odstrani (ostanke) nod32
Imaš že kupljeno licenco za nod? Če še ne, si poglej veliko boljše alternative kot recimo avira (avast, kaspersky,....

evns1337 ::

S nod32 removal odstrani (ostanke) nod32
Imaš že kupljeno licenco za nod? Če še ne, si poglej veliko boljše alternative kot recimo avira (avast, kaspersky,....



imam kupljeno probal sem ze vse od kaspersky do bitdefender itd nod32 mi je bil se najbol. kje pa dobim ta nod32 removal?

jan01 ::

Klikneš na moj link?!
SI sploh sprobal aviro? Pa najnovejši kaspersky?
//zakaj siol rine ta bedni bitdefender? Naj uganem en pri siolu pozna nekoga pri zastopniku bitdefenderja in...

evns1337 ::

Klikneš na moj link?!
SI sploh sprobal aviro? Pa najnovejši kaspersky?
//zakaj siol rine ta bedni bitdefender? Naj uganem en pri siolu pozna nekoga pri zastopniku bitdefenderja in...


aja wops sry^^. am poskusil sem te antivirusnike ko nisem mel nobenega pa sem videl da mi je vsak nekaj blokiral kaj sem rabil al pa podobno nisem se znasel ... ampak najlepsa hvala tezavo sem resil


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Anti-virus programi (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Informacijska varnost
2491621506 (20244) mat xxl

NOD32

Oddelek: Pomoč in nasveti
212778 (1862) bluefish
»

Pocasen internet - vzrok svchost.exe??

Oddelek: Omrežja in internet
294311 (3342) residual
»

Nakup licenc antivirusa

Oddelek: Kaj kupiti
162069 (1475) ta-mau
»

bitdefender vs. nod32

Oddelek: Pomoč in nasveti
182364 (1861) 'FireSTORM'

Več podobnih tem