» »

Prosim !!! nujno potrebujem pomoč glede telefona

Prosim !!! nujno potrebujem pomoč glede telefona

ZuPk0 ::

Lep pozdrav!

Imam 3 crtice od petih na telefonu za baterijo problem je ker grem ob petih zjutraj na pag in bi rabil za na pot (movie, music) pa me zanima a ga lahko dam kar filat ceprav ni prazen ali čem poslusat musko tok da se sprazni!?

Prosim nujno

Hvala
  • polepsal: Zheegec ()

M-XXXX ::

najprej:

lol

Drugič: ja lahko ga daš polnit!

ZuPk0 ::

ja LOL indeed. Se pravi se nebo nič zjebala baterija ?

Buggy ::

ce imas li-ion baterijo ni problema da jo napolnis preden jo spraznis. Naj me kdo popravi ...nic bat ti kar daj filat, da bo jutri zur :)

huek111 ::

Daj filat!Pri novejših baterijah nima veze kdaj daš polnit, če pa to narediš samo enkrat pa sploh ne!

ZuPk0 ::

Imam pa Nokio 5800 Express music pomoje je novejša baterija !?

šernk ::

če imaš nek ultra star telefon potem imaš velik problem...vendar mislim da tisti mp3ja še niso bili sposobni predvajat.

nove baterije pa niso tako občutljive, nekateri pravijo da sploh niso, vendar praksa govori pri meni drugače, vsekakor pa zaradi 10ih takšnih polnjenj na leto ne bo nič narobe, delam na tak način precej pogosto vendar če se le da jo izpraznim pod 10%, enkrat na dva meseca pa pustim da se mi mobitel sam ugasne. baterija po 2 letih je še vedno v enakem stanju kot prvi dan oz. vsaj opazne razlike ni videti.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Beli_Zajcek ::

Jaz ga filam kakor nanese. Najraje ga popolnoma praznega do konca napolnim, samo včasih pač ne znese. Tako, da tudi pol prazega filam 5 minut včasih. pač samo, da zdrži naslednji dve uri. V 4 letih nisem opazil nekega blaznega upada kapacitete baterije. Je pa res, da nisem velik uporabnik. Če bo pa začela probleme delat bom pač kupil novega. Zadeve itak niso dizajnirane za 10 let.

illy-ya ::

Lep pozdrav!

Imam 3 crtice od petih na telefonu za baterijo problem je ker grem ob petih zjutraj na pag in bi rabil za na pot (movie, music) pa me zanima a ga lahko dam kar filat ceprav ni prazen ali čem poslusat musko tok da se sprazni!?

Prosim nujno

Hvala

Ne verjami jim. Nujno morš muzko poslušat dokler se ti popolnoma ne ugasne telefon. Pa še potem počaki ene 15 min in ga spet prižgi in še enkrat sprazni. V nasprotnem primeru ti bo baterija jutri crknla in po statističnih podatkih imaš približno 3% možnosti, da ti telefon v celoti crkne !! Tud jst nism verjel, dokler se mi ni zgodilo enako kot tebi. ;(((( LoL

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: illy-ya ()

ZuPk0 ::

:O

Pyr0Beast ::

Če izluščiš ven ves sarkazem, ne ne bo škode.

Baterijo lahko BP polneš kadarkoli (razen, ko je telefon res vroč to odsvetujem).


(pravzaprav je bolje da ga daš filati takoj, kot pa poslušati muziko, dokler se kompletno ne sprazne in ga nato na polno filati)
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

;-) ::

Še sploh kdo obstaja ko polni telefon samo ko je prazen?

Ne predstavljam si več tega. jaz ga filam ko je priložnost in nikoli po potrebi. Ko pridem domov za 2 urci filam pa grem dalje, na pamet mi ne pride da bi čakal da se sprazne.

Pyr0Beast ::

Recimo jaz :)

Sicer mi tako zdrži okoli enega tedna (vžgan non-stop), poleg tega imam še backup baterijo, tako da me res ne skrbi :D
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Buggy ::

moja Nokia E70 je bila morda v 2 letih 5-10x polnjena na quick, drugace vedno dokler ne zacne javkat ali celo crkne :)

blackbfm ::

Še sploh kdo obstaja ko polni telefon samo ko je prazen?


Jz, zato ker se mi ga ne da dat filat ali pa pozabim:P

šernk ::

Še sploh kdo obstaja ko polni telefon samo ko je prazen?


zakaj bi ga polnil če ni potrebe? razen v zadnje me je zajebalo...ko sem šel namesto za predviden 1 dan od doma za 4 dni...zadnji dan sem pa obvezno rabil mobitel, baterija pa že zjutraj na 20% :D
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

boogie_xlr ::

Bi ga pa bil ugasnil čez noč. Sam zdj je že prepozn ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako polniti baterijo oz. vpliv polnjenja na življensko dobo.

Oddelek: Mobilne tehnologije
162944 (2456) bajsibajsi
»

Best practices polnenja baterij v gadgetih?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
323316 (2463) Jst
»

Polnjenje Android telefona

Oddelek: Mobilne tehnologije
272792 (2298) an3333
»

n95 - vzdržljivost baterije (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
858502 (5393) PrimozR
»

Prvo polnjenje baterije

Oddelek: Mobilne tehnologije
217342 (6926) roli

Več podobnih tem