» »

T-2 mobilna telefonija

T-2 mobilna telefonija

Fadil ::

Mesec dni nazaj sem pri T-2 vzel še mobilno telefonijo. Dobil sem dve SIM kartici, vendar ene ne uporabljam. Pr4oblem pa je, ker ne morem pošiljati SMS-ov v tujino in tudi prejemati jih ne morem iz tujine. S tem mislim na tuje operaterje. napako sem prijavil na T-2 že 1.7.09, pa do danes niso naredili še popolnoma nič. Tudi pokličejo ne in ne razložijo zakaj traja toliko časa. Če bi bilo potrebno, bi odšel v poslovalnico T-2 in zamenjal te SIM kartice, če so fuč, vendar me popolnoma ignorirajo. Zaposleni s katerim govorim si vedno zapiše in pove, da bo zadevo posredoval naprej, vendar nič. Do sedaj sem bil s T-2 izredno zadovoljen, tako s servisom kot na splošno. Sedaj pa me njihova ignoranca izrdeno moti in dejansko razmišljam, da bi jim kartice vrnil in odšel nazaj k mobitelu ! Škoda !!! Ima kdo podobne izkušnje, ali pa mogoče ve kaj bi bilo narobe ?

Lep pozdrav

ToJo ::

Ravnokar je bila hči na Hrvaškem pa je normalno sprejemala SMSe in jih pošiljala. Pojdi na neuradni forum T-2, kjer ti bojo sigurno pomagali. A imaš pravilne nastavitve za SMS????

Fadil ::

Nisi me razumel ! Lahko pošiljam SMS-se na naše operaterje, tudi če je oseba, ki mu pošiljam SMS v tujini. Ne morem pa pošiljati SMS recimo prijateljem po svetu ( Maroko, Dominikasnka Republika, Hrvaška... ). Konkretno v Srbijo lahko pošljem SMS, vendar ga pa od prijateljice iz Beograda ne dobim !

Lep pozdrav

V-i-p ::

Raje se pozanimaj s koliko operaterji in s kom ima T2 sploh sklenjen roaming pogodbo. Če je nima, no go.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

ToniT ::

Kaj pa ima roaming veze s tem, komu pošiljaš SMS-je?

SaXsIm ::

imamo email, msn, gtalk, icq, irc, facebook, ... in ti pošiljaš prijateljem iz tujine smse?e
SaXsIm

Fadil ::

SMS človek dobi takoj, na računalniku pa ne visimo non stop ! OK ?

Lep pozdrav

madmitch ::

Kaj pa ima roaming veze s tem, komu pošiljaš SMS-je?

Seveda ima veze, tako kot za govorni del, mora imeti operater pogodbo tudi za SMSe.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

ToniT ::

Seveda ima veze, tako kot za govorni del, mora imeti operater pogodbo tudi za SMSe.


Po tem takem jaz ne morem klicati v neko državo (operaterja), ker moj operater nima roaminga z njo?
A ni tako, da če nekdo nima roaminga z neko državo (operaterjem), da potem jaz ne morem uporabljati mobilnega telefona v tistem omrežju?

OmegaBlue ::

tako je, roaming nima nobene veze tukaj.

Najbolje da se oglasiš na t-2.rula.net forumu, ti bo zagotovo nekdo izmed t-2 osebja pogledal kaj se dogaja.n Tukaj naokoli se bolj malo smukajo.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

Fadil ::

Na forumu T-2 sem se sinoči oglasil in tudi napisal mojo izkušnjo. Opazil sem, da sploh nisem edini s podobnimi težavami. Veliko ljudi imajo že problem s pošiljanjem SMS na Simobil in obratno. Če ne bodo to pri T-2 uredili, verjamem, da bodo ljudje varačali SIM kartice...

Lep pozdrav

jl ::

Roaming pri tem nima veze, običajno se za to uporablja SMS hub. Verjetno pa imajo pri T2 na področju mobilne telefonije še bistveno večje težave kot pa je pošiljanje SMS uporabnikom tujih operaterjev...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MMS problem (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6215911 (12000) mojsterleo
»

T2 ali Telekom (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
6918646 (10648) PunkDude
»

Prihodnji teden pocenitev mobilne telefonije v tujini

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
2511360 (8622) MrStein
»

Simobil draži kratka sporočila na tuje številke (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
5814587 (11543) St235
»

T-2 in mobilna telefonija (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
689111 (6226) nekdo123

Več podobnih tem