» »

nekoga iz portoroža - bernardina rabm

nekoga iz portoroža - bernardina rabm

Klemenn ::

okej rabi bi nekoga ki je iz portoroža oz še natančneje bernardina..rabu bi ga pa za to da bi mi šel v laguno bernardin po eno telefonsko številko - deklice seveda...pa moral jo bo znati obdržati oz. ne-izgubiti :) :D ;(

malinavc ::

:D jao....ej...res jao...

:D :D
...odvisno s katere perspektive gledamo...

R0K ::

To so čist resne zadeve a veš malinavc! ;)

Jest sm eno deklco iskal po naslovu reg. tablice, sam sm ostal praznih rok. So to problemi ja, ko se zaljubis na prvi pogled. Sam k sreci sem ze jest prjatu, sam mojga kolega pa kr razganja, k ni dubo cifre :P .

Aja, Jebediah kk pa zgleda ta deklca? Dej opiš malo.. :)

Klemenn ::

vse kar vem o njej: baje je URŠKA, ima čisto temne lase...ŠE VEČJI BAJE da je iz LJ, ima očala...ne skoz...pa to vem da dobr zgleda v kopalkah :) drgač pa sem obupau,,,:\ rabim nekaj tednov za žalovanje...odšel sem v samostan ;)

Tomi ::

Ja, svašta. Najbolje, da greš žalovat na Poljubov forum.
Samo nekako mi pa ni jasno, kako naj bi šel iskati telefonsko, kako in zakaj naj bi mu jo punca dala, in v čem je point vsega skupaj.
Malo več, in malo bolj natačno in jasno bi lahko zadeve napisal..
metrodusa.blogspot.com

LPP ::

A ti bi rad, da gre nekdo v hotel na recepcijo pa praša, kdo je ta pa ta deklica al kako? Malce razjasni situacijo, kako misliš ti dobit njeno številko.
Ljubljanski potniški promet

Klemenn ::

okej tako je 5 dni smo bli na morju----2 dan je ona pršla in so vse dodatne 3 dni sedel oz ležali :D zdraven nas...pa še jutr so tm...paa še skoz je samo v enih kopalkah...jeh...zato točno vem kje leži, kake kopalke ma...pa še ruto ma skuz na glavi torej je ne oreš zgrešit...sem pa nažalost nekje zgubu njeno TELEFONSKO™

Tomi ::

LPP, nekako bi rekel, da sem te prehitel ravno za 10 sekund. Sicer pa, naj mu bo sreča mila. Največja ironija bi recimo bila, da mu uspe dobiti številko, potem pa naleti na zasedeno punco. Samo to se glede na Jebedijevo starost ne bo zgodilo..
metrodusa.blogspot.com

Klemenn ::

tomi tega niti ne razumem najbolje ;
Samo to se glede na Jebedijevo starost ne bo zgodilo..


drgač pa punca je starejša od mene..

IceIceBaby ::

Matr je pa res problem zjutraj na vlak pa na morje. Do kosila si lahko že doma :) Tiste par jurjev za karto boš že dal.

Al pa reč nekomu naj te pelje. Sigurno poznaš koga ki ma avto/motor.

Klemenn ::

...problem je v tem k me vprašajo zakaj ;):D

Tomi ::

To je pa Jeba, če nisi razumel, kaj sem hotel povedati. Pri tvoji starosti, kar je po moje 13 ali 14, ne boš našel punce, ki bi bila primerno stara, torej mlajša, in bi imela tipa. Druga zadeva pa je, da je starejša. Meni osebno ne bi bilo ravno prijetno, da bi imel starejšo, tebe pa še lahko marsikaj nauči:D
metrodusa.blogspot.com

Klemenn ::

sej sem odličnjak :) :D

Tomi ::

Ki pa ima glede na to, kako si napisal odgovor, zelo malo pojma, kaj je pri 14. starejša punca lahko nauči..
metrodusa.blogspot.com

Klemenn ::

ti si pa popoln..

Tomi ::

Kot vidim, še vedno ne razuumeš poante mojega pisanja. Sicer pa, kot sem ti že napisal, veliko sreče pri dobivanja številke. Če pa si tako štorast, da si jo izgubil, potem si je pa mogoče niti ne zaslužiš.
metrodusa.blogspot.com

Klemenn ::

got a point there :\

Ziga Dolhar ::

Tomi! Ne zbijaj morale! Ni treba, da se vse po pravic pove, včasih je človek noče slišat.

Jst že vem :-)

Klemenn ::

jah sej je sm še dans tm...drgač mi pa sm še frka sms ostane...upejmo da jo bere....dopotankosti

Simko ::

Jebediah, če je res tako dobra, pa na vlak in hop v Portorož.

Klemenn ::

i wish that it would be that simple ;(

R0K ::

Tomi : nevem no. Če si starejši še ne pomeni, da si dost bojl izkušenj. To je isto kot pri računalnikih. En se bo naučil objetkno programirat na FERIju, enega pa že to veseli v mladosti pa že to zna pri 15. To je bil čist tak en bedn primer.

Sicer pa Jebe. a veš kak se piše? Ker pol ni blema. Maš tis.telekom.si pa se vse najde. Pa mogoeč še tut prbliž veš kak cifro je imela, pa daš npr. pod iskanje sam Urška pa ti jih ene 5000 ven vrže pa mogoeč še tapravo ven najdeš :). Pač če ti je tolk do nje, se vse lohk najde. Sicer pa, good luck! Tut če je ne dobiš - pršle bodo nove. Ti rečem. To so tak kt avtobusi. Zamudiš enga, pride drug ;)

Klemenn ::

8-O ampak ...žal urška je vse...:D

Sergio ::

jebediah, mrsh na vlak, da te ne vidim! resno!

glede takih zadev sem malo preveč sentimentalneža, kar je slabo :D

Takole gre:

Vlak pelje iz Ljubljane v Koper

6 15:30 17:52 0 02:22

Odhod iz tira 4 ob 15:30, prihod v Koper ob 17:52.

Nato hitro 10 metrov naprej, kjer je avtobusna postaja. Pojdeš na avtobus do Bernardina.

V kempu jo najdeš, uprašaš za telefonsko. Nato z nasmehom na ustnicah odideš domov :D

5 19:15 21:40 0 02:25

Zadnji vlak gre ob 19:15 iz Kopra, tako da bo na knap.

Vso srečo. Druge možnosti ni.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Klemenn ::

:'( :( :( :'( :'(

Sergio ::

z vsakim replyem bos zgubu nadaljnjih 5 minut. a ni skoda cajta tkole?
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Dr_M ::

jao...glih zato jst na morju nocem nobenih zensk pa tut pogledam redko kero,da neb do cesa tazga prslo.
velik srece pri iskanu 8-)

Klemenn ::

niti ne ...sej tut kea nimam za v portorož če bi lahk šeu..aja ve kdo sms od frke?:\

Sergio ::

A se more res najt ena izjemno dobra dusa, ki bo Jebo peljala dol pa nazaj gor?

Jeba: jzst dons ne morem... drgac bi se resno razmislu :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Klemenn ::

jaja,,,glih dans :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prevoz.org vozi! (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
18023520 (11117) fosil
»

Skoči v Portorož (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14318363 (14980) Keyser Soze
»

Slo-Tech NEST.2003 -- tretjič

Oddelek: Novice / NEST
242750 (2750) bradek
»

Slo-Tech Piran 2002 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Slo-Tech
1136760 (4494) DJroky

SLO-TECH PORTOROZ 2001 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1348868 (6743) FlipeR

Več podobnih tem