» »

Slo-Tech Piran 2002

Slo-Tech Piran 2002

«
1
2 3

Sergio ::

No, razpišite se na to temo. Kaj pričakujete tam od nas, kaj naj bi mi pričakovali od vas... Vse vse vse. :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Yohan del Sud ::

Ma kje ste najdl to vukojebino... He he...

Kaj bo naslednjič? Maribor? He he...

Sergio ::

Yohan: sej ni važn... sam prid pogledat, ane :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Yohan del Sud ::

Absolutno. V petek. Če kdo rabi prevoz me lahko uštopa.

Yohan del Sud ::

Absolutno. V petek. Če kdo rabi prevoz me lahko uštopa. LJ.

Matek ::

Par vprašanj:

-A boste mel kaj mrežnih kart?
-A je tisto glede spanja res (če je, pol rabim 10 dek kave, ker nimam spalke:D)
-Bo prišo kdo na železniško postajo po tiste, ki pridejo/mo z vlakom?

Hope I'll be there!
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

sketch ::

Malo vam je datum v k*, kar se tiče mene... tisti vikend bom verjetno nabiral mačke in tigre po vinskih kleteh Bele Krajine... tako da se, žal, ne vidimo.

Sergio, sicer pa vas kdaj pričakujemo tudi v cpipe - če ste še za.

lp
s.
Adapt and overcome.

Sergio ::

Par vprašanj:

-A boste mel kaj mrežnih kart?
-A je tisto glede spanja res (če je, pol rabim 10 dek kave, ker nimam spalke)
-Bo prišo kdo na železniško postajo po tiste, ki pridejo/mo z vlakom?

Hope I'll be there!

MadManMato:

- Mrežne karte bodo.
- Glede spanja: S sobi "za spanje" sta postelji dve, placa je pa še ful... Postelj žal nimamo, tako da ti kar prinesi deke -- ali si pa sposodi spalko od prijatelja.
- Bo. FlipeR. To leto celo pravočasno. :D

sketch:
Seveda. Za to leto se nam je Piran zdel boljša izbira zaradi prenove Pipe. No offense :D

Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Sergio ::

Še nekaj: Eden od predavateljev bo v soboto tudi Andrej, ki je vam forumašem znan kot izvedenec za vse, kar je Microsoftovega. Z njim sem se že pogovarjal - prišlo je do tega, da se nisva mogla odločiti med dvema tematikama:
  • Windows XP FAQ

  • Prihodnost Microsoftovih operacijskih sistemov


Kaj imate raje? Naslov predavanja lahko predlagate tudi sami.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sergio ()

jamiroq ::

mene pa zanima kaj pomeni "izkoriščanje pipice v okviru omejitev" pri dostopu do interneta?

rc-car ::

Da ne boš tam dva dni non-stop DLjal wareza >:D
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

jamiroq ::

ehh, škooda:D sem že mislil, da bom lahko malo zapolnil disk :'( :P :D

Daniel ::

No po nekaj pomislekih in pogovoru z starši sem ugotovil da še vedno obstaja možnost da se znajdem tam.Me pa zanima nekaj: če na disku oz. v svoji lasti nimam nobene igre (razen mogoče kakih Wormsov ali prastarega Descenta) se mi splača vlačit kišto z sabo? Tekmoval verjetno ne bom ker 600@900 ni neki dosežek,Lan party-a pa se tudi ne morem udeležiti če nimam nobene igre.


Šel bi pa z avtom z drugega konca Slovenije, tak da če je kdo ki rabi prevoz naj se javi.
Lp

Sergio ::

kar prinesi kišto... verjamem, da ti bodo tekmovalci rade volje posneli špil na cede... admini bomo pa mižali na vseh sedem učov.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

DrSergioDJ ::

mydaniell: do not worry ;) jst mam se od lan gor Q3A ;) (opa..tega niste videli.. ;))

(matr..nism se se navadu delat[ in ] pr smajlijih..!)
...

Zgodovina sprememb…

Daniel ::

Ok.:D Kdaj bodo pa bolj podrobna navodila ob kateri uri se vse skupaj začne in potek?Kateri OS bi bil boljši za LAN party Win2000 ali WinME?
LP

Sergio ::

začelo se bo okoli devete zjutraj v soboto. glede OSa je vseeno.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Matek ::

Zgleda da bom prišu. Če bo vse po sreči, prideta z mano še Boeing in R0K.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Uso ::

Tako en baj d wej podatek:
Kot lokalac, odkar sem nazadnje bil na tej Piranski soli so meli levi zvocnik v amfiteatralni pokvarjen. Nadzornemu se ni dalo ga dat na servis (BOSE).
Zdej nevem al je ze popravljen al ne, ma bi se blo za prepricat.
Se bom pozanimal.

Yohan del Sud ::

Vprašanje, če bom celo kišto vleku tja dol. Imam pa disk (puno svinerije in špilov gor) v macase racku. Če ma še kdo ta rack bi bilo zelo lepo.

Asgard ::

Prvo kot prvo zkva se mors prjavt na forum, ce se hoces prjavt na srecanje. No ja se to ni taka panika samo vseeno.

Drugo kar sem hotel vprasat je to, da če hočes sodelovati na Lanu, ali moras sodelovati tudi na ekmovanju za najlepso skatlo. (nimam ravno lepe je pa modificirana)

p.s. kva se bo spilal
We hate Duplicators !

R0K ::

Špilalo se bo najbolj popularno ... torej UT!! :D

Drgač pa jst nevem če bi kišto prvleku zram. Če pridem za 2 dni, ziher, sam drgač pa nevem, ker bi pršol sam na OC ... a bo tut kako tekmovanju kuk si največ dosegu z navadnim hlajenjem? :-) ...

Aia, pa drgač ... kak se bo to ocenjevalo? Tko, da bo dal sistem 3D Mark skoz al sam Bios slikca?

Sergio ::

ocenjevalo: s sistemom programov... tako da more bit stabilno.

prijaviti se je dobro zaradi organizacije same. pa saj so samo trije kliki, pa je nared.

Uso: namahaj hišnika da popravi zadevo :D

Pridite tudi v soboto - tekmovanje bo potekalo nekje do večera, potem pa menimo, da bodo ostali (vsaj tako je bilo prejšnje leto) kar začeli nažigati čez noč!

Tekmujte pa vsi... Če ne drugače, zaradi fore. Pa tudi če je grda kišta. Kaj veš, mogoče je Tekmovanje X v resnici Najgrša Kišta :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Asgard ::

ce bo fotr pelu pridem takoj. Samo jest spilu CS in Q3, medtem ko unreala ne maram kaj dosti, razen ce se bo spilal DOD, ka sm ga tud ze probal. Mislim da pa ne bom tekmoval,(kva se bom dajal z amaterji :D )
Joke !!!!!

darh ::

kaj pa tekmovanje za najlepšo nemodificrano kišzo :) bo mo chiftek zih zmagu :)
Excuses are useless! Results are priceless!

DrSergioDJ ::

Asgard: hum..pa saj je v bistvu dokaj vseeno kaj se bo spilal..jst sm ravno lani prvic spilu Q3A on-line..(oz. LAN pac)....in do konca uzivu (pa ceprov sm smrdel... :)) )
...

R0K ::

Mah, važn, da bo kulj!

Men je itak vseen kaj se špila, sam da se...pač če bom mel sam 2 frega mi bo dol visel ... sam da bo party! Pa upam, da majo na tej šoli kak avtomat s koka-kolo, ker čene bo huda! :))

Asgard ::

Ma sej nism milsu kej slabga. Sem samo hotel vprasat kaj se bo spilal ?
Danes sem fotra malo zajebaval ce pele v piran. In je reku de ce bo jemu cejt de ni panike, tko de se vidmo. Bom pa verjetno imel tak fan grill, kakršnega nima nihče :D

Spajky ::

Jest če pridem in prinesem moj stroj, bom igral Q3=Qukuši=streljal MorhuhnJagd3 kar sam....
PS, fantje v Piranu so še kar težave s parkiranjem, zato je najbolje priti z zgornje strani s poti proti Fiesi in avto pustit na parkirišču pred pokopališčem /ne mislit, da je to pokopališče računalnikov :-) = piše Resuricturis tj. sicer enako kot vzkliknemo ko se nam komp zbudi po bad fashu biosa kljub vsemu... :-) he he..8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Asgard ::

Mal smo pil mal smo kadil a vseeno smo se za kompjuterji veselil !!:)) :)) :D :D

darh ::

kadi se seveda v prostorih ne.....
Excuses are useless! Results are priceless!

R0K ::

Itak da ne ... bomo šli raje v zbornico ;-))

Drgač .. pr men je že skor sto posto, da pridem (jupiii) ... sam me bota starca pelala (ne tok jupiiii, ampak sam jupi.)...

See ya in Piran ...

cahahopie ::

Piran... jao..
A kdo pobral enga štoparja, ki bo v soboto zjutri stal na Mariborski v Celju pri vhodu na avtocesto z eno bež kištico in blond čupo? ...

Je kdo interesent?:D

Tjulenj ::

ma... datumsko se men ne izzide. ce bi prej omenil da nacrtujete kej, pol neb jest isti vikend delov lan partyja v kranju :D

Daniel ::

cahahopie: Lahko te poberem, problem je le v tem, da do zadnjega ne bom vedel če grem v Piran ker je velik dela.
Svar je nekje 80% sigurna da grem.
LP

nojus ::

Stvar je nekje 80% tudi pr men. Upam ,da bom uletu.

Ziga Dolhar ::

Takole je. JAz ne prenesem cigaretnega dima in vonja po alkoholu.

Cigarete iz principa, alkohola zarad ene (in na srečo edine) izkušnje. Pač :]

Če mi bo duhati cigarete, se odpravim v avto in nazaj proti Gorenjski. Tko, zdej veste, kako se me iznebit... ane, R0K? :-)=

Matek ::

LordNinja, sma že dva. Bojo nabavl admini kake gasmaske ne?
Drgač jaz pridem skor 100%
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

R0K ::

LordNinja : hvala za nasvet!! :D ;)

Mah, mal se hecam no. Sam res, sam mal :-) ...

Ziga Dolhar ::

MadManMAto: torej sva že dva, ki se bova vrnila domov? :]

Matek ::

jap:D
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Sergio ::

kadilo se bo na terasah. zdej pa mir. :D

alkohola se pilo ne bo. sej veste... da vidm enga pijanga, ga na mestu lica kastriram.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Ziga Dolhar ::

Sergej ne kadi™. Na terasi, smo zmenjeni, kul.

Nekadilec LordNinja se vmam iz srca zahvaljuje.

R0K ::

Ja, itak se nebo kadilo in bakalo v prostorih. Teras je pa itak puno, tko da ni panike.

Jst bom mel itak Coca-Colo direkt u žilo napeljano. Ker flašo odpirat in zapirat je naravnost zamudno.

Boeing ::

ma jaz tudi ne prenesem cigaretov pa alkohola... ok, na prihodnost slo-techa bi že lahk nazdravli... :D (hec 8-)... ali pa tudi ne...)
vglavnem, verjetno pridem ;)
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

Asgard ::

mater a ste sami abstinenti, al pa premladi de se ga bi urenk nasekal, razen ce ste prevec fini de bi kak litr eksnil !!

R0K ::

Mislim vonj cigaretov?? WTF?

To isto diši ali pa smrdi po vaše kt, da bi se peljal po cesti za kakim dizlom alpa šol mim kake tovarne/železarne.

Se sam neki fine delat ...

Isto je z alkoholom. Kava tut ni zdrava pa jo pije pol sveta (tut koka-kola ni).

darh ::

ROK.. nimaš najbolj razjasnjenih pojmov...

če nekdo kadi zraven mene, mi to niža koncentracijo, oči se mi solzijo, obleka in lasje mi smrdijo ipd ipd..

če je nekdo pijan na lan partyu, pride samo do materialne škode, hitro se kaj polomi, pobruha, polije ipd...

za dizlom ti pa ni treba vozt... pa tud mim tovarne ti ni treba hodt.. ;)


zakaj misliš da se v javnih prostorih (šola, gledališča, kino, trgovine) ne sme kaditi. praviloma mora imeti vsak bar/gostilna prostor za kadilce in nekadilce ločen... praviloma...

sicer pa...
če se zmenimo, da se ne bo kadilo se ne kadi... s tem upam da se večina strinja... če boš ti, mladi mož, na vsak način hotu kadit, boš to možnost imel v za to določenem prostoru...

yasno ?

pa brez ugovarjanja prosim, ker ti nimaš nobenih argumentov...
Excuses are useless! Results are priceless!

R0K ::

Kje za kurca sm napisal, da bom kadil??

Whatever.

Se sreča, da snifanje ne spada pod kajenje.

OmegaBlue ::

Par uprašan za admine:u računalu nimam mrežne jo dobim pri vam?A lohka prnesem nadomestni monitor (ta starga) k nečem ta nouga poškodvt?Mam pa Windowse XP pro bo dobro za mrežo(itak da bo:D )Pridem pa 99% (tist 1% je fotrova muhasta volja)Sicer pa
Look for the guy in blue
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NEST.2007, prve informacije (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / NEST
14812606 (7915) Mavrik
»

Piran 2002

Oddelek: Novice / NEST
212314 (2314) R0K
»

Slo-Tech Piran 2002

Oddelek: Novice / NEST
271727 (1727) perci

SLO-TECH PORTOROZ 2001 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1348870 (6745) FlipeR
»

Pripravljam SLO-TECH shod

Oddelek: Pomoč in nasveti
221819 (1567) FlipeR

Več podobnih tem