» »

Skoči v Portorož

Skoči v Portorož

«
1
2 3

vorantz ::



Nov promocijski video.
Meni je nekako všeč tak malo drugačen način kot ga vidimo pri takih rečeh :D
Mnenja?

Sicer nekako že vidim, da bo precej godrnjanja kako je kr neki pa zakaj so poslali vespo v morje itd :P

msjr ::

Odločno predolg.

Keyser Soze ::

Phja... Če ga res moram pohvalit, ga lahko pohvalim. Drugač pa tud če ga ne bi videl, ne bi nič zamudil. Pa še doooooooolg je. :)

P.S.: Ni ga čez "Slovenija, moja dežela".:D
OM, F, G!

mihec87 ::

Če sem pošten(ter odmislim da vem da je to promocija za portorož) se vmes vprašam je to spot za pesem ali je to video za promocijo Portoroža?

Ni pa slaba ideja morem rečt...

vorantz ::

Ja res je malo predolg. 2 minuti bi moralo bit max IMO

jype ::

Sej verjetno se lahko zmontira krajšega?

telen ::

Ne, ker potem ne bo več cela pesem in posledično ne bo več videospot. :D

mihec87 ::

Recimo podobno narejena zadeva se včasih vrti na geographic chanel incredible india.

racprodaja ::

Osebno mi izgleda kot videospot za Magnificovo pesem. Ni mi jasno kaj hočejo povedat z tem da imajo vsi na glavi one padalske kape?? Da niti letališča nimamo v Portorožu pa da morejo vsi skočit s padalom če hočejo prit v Portorož??? Definitivno imajo najboljše reklame za svoj turizem Turki, Grki, tudi Indijci niso slabi... sicer ta slogan:skoči v Portorož ni slaba, samo zadeva je definitvno predolga, poleg tega pa nič ne pove, no, glavno da je nekdo pokasiral, je tak?:)

No, ta reklama od Indije ko jo je mihec87 pripopal je recimo svetovna, vsaj meni.

Zgodovina sprememb…

vorantz ::

racprodaja je izjavil:

Ni mi jasno kaj hočejo povedat z tem da imajo vsi na glavi one padalske kape??


Da so vsi skočili v Portorož mogoče? :P

Keyser Soze ::

vorantz je izjavil:

Da so vsi skočili v Portorož mogoče? :P

No, pol je pa itak gužva, pa ni pametno tja dol it. :P
OM, F, G!

tx-z ::

Totalno bedno....taprva stvar k mi je padla na misel po kšni minuti gledanja je da to lah sam u sloveniji posnamejo tak shit :)
tx-z

mihec87 ::

Hehe keyser..

Ideja ni slaba samo zdi se mi da je z vlečenjem padalske teme ter pesmi zadeva izgubila pomen za kaj je bila narejena...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

dronyx ::

Ja, s tem spotom so me pa prepričali. Sem takoj odpovedal Dopust v Dalmaciji in rezerviral sobo v Hotelu Kaspinski. Drugače mi je pa spot Inspired by Iceland bolje narejen v smislu turistične reklame.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

gulfstream ::

Zakon spot. Edino v zadnjem kadru je treba povedati županu, da mu višinomer kaže 0 in da je letalo brez goriva :))

RockyS ::

Kar nekaj... če bi prišel tako oblečen v prikazane hotele sem 100% da me ne spustijo not ;) Pa tud nevem v čem je point da se z skuterjem odpelje v morje? Ni že dovolj sranja not? Te če že imajo te kape na glavi bi lahko vsaj prikazali pristajanje z padalom ali letalom na vodi ne pa skuter... ali pa neke razgledne točke, peš/kolesarske poti...

Indija(Y)

BALAST ::

Glede na popularnost YouTube skečev je videospot fenomenalen, ampak za "promocijo Portoroža" je pa kvečjem sramota.

jype ::

onyx> Drugače mi je pa spot Inspired by Iceland bolje narejen v smislu turistične reklame.

Je, ja, ampak pri nas ne bi funkcioniral (za naročnika - turistom je itak vseeno), ker so notri nagi ljudje.

fosil ::

Pač neki ljudje afne guncajo.
Kaj na bi bil namen tega spota?
Tako je!

gulfstream ::

Predstaviti smetano Portoroža s ščepcem humorja. Kar se mene tiče jim je super uspelo.:)

Ampak enim pač nikoli nič ni dovolj dobro. Če imate toliko boljših idej za spot pa se angažirajte, pišite ministrom, županom... zagotovo se bo našel kak evro za vas.

dronyx ::

Mogoče bi si Portorož za maskoto lahko izbral Crazy Froga!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

fosil ::

Tukaj ne gre zato ali ti je zadeva všeč ali ne.
Spot mora bit tak, da te pritegne, da si želiš prit v Portorož.
In v tem spotu ni nič takega, kar bi turista pritegnilo, da bi želel priti na obisk.
Večina spota so velike glave čez cel ekran s trapastimi očali in kapami.
Sploh če upoštevamo cene v Portorožu in njihovo ciljno publiko, ki ni mularija, ampak ljudje z nekoliko bolj globokimi denarnicami.
Tako da je tole čisti Fail.
Tako je!

dronyx ::

Sem jim naredil pro bono še razglednico v tem stilu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

ivanuscha ::

Tale spot je precej kr neki. Predolg, narejen v balkanskem stilu, pa nobenega razloga ne pokaže, zakaj bi človek sploh šel v Portorož. A je vlada delala tale spot? :))

T0RN4D0 ::

Tudi meni izgleda bolj kot spot za magnifica, pa še to bi lahko bilo bolje. Ne dostavi sporočila.
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Ramon dekers ::



zaenkrat še najboljši spot!

Ramon dekers ::

vorantz je izjavil:



Nov promocijski video.
Meni je nekako všeč tak malo drugačen način kot ga vidimo pri takih rečeh :D
Mnenja?

Sicer nekako že vidim, da bo precej godrnjanja kako je kr neki pa zakaj so poslali vespo v morje itd :P



đezus tole je pa retardiran spot, gledaš 30 sekund pa si misliš da naj ti dajo nazaj teh 30 ukradenih sekund. lol

technolog ::

Mislim - tole je nč od spota... Grozno.

Če bo kakšen tujec tole pogledov bo mislu da smo Slovenci mal prfukneni v glavo. :D

Govori se o 50K EUR za snemanje tega spota, grozno. Z denarjem kot svinja z mehom. Za toliko denarja so nekateri posneli celovečerce!

Zgodovina sprememb…

vorantz ::

A da nismo? :P

dronyx ::

ivanuscha je izjavil:

pa nobenega razloga ne pokaže, zakaj bi človek sploh šel v Portorož. :))

V tem jaz vidim glavni problem. Takšen spot narediš z nekim namenom, ne pa za foro, ker si je nekdo spomnil neko idejo.

Glasbeni video spoti so namenjeni promociji glasbe in da se glasba lahko vrti tudi po TV. Če bi bil tole glasbeni video spot za Magnifica, je zadeva odlično narejena.

Turistično reklamni spot pa mora imeti neko ciljno publiko in mora mene kot potencialnega turista prepričati, da pridem tja. V tem spotu nisem uspel ugotovit, kdo je sploh ciljna publika? Domnevam sicer, da cilja spot predvsem na slovensko tržišče, samo koga nagovarja? Za starejše od 50 let bi rekel, da tole afnanje z buldogom in pilotskimi očali ni ravno zadetek v polno, ker bo prej koga odvrnilo od Portoroža. Za mlade bi glasba in stil še šlo, samo vsebina je pa potem povsem mimo. Mladi ne bodo šli v Kampinski, verjetno jih ne zanima tisti lunapark, ali pršut.Mladi potrebujejo zabavo, dobre pićke in tipćke, nočno življenje, after partije, vendar vsega tega ni v spotu in tudi Portorož je bolj reven, kar se tega tiče. Da se ga sicer zvečer napit do mrtvega na havbi avtomobila, samo to je pa skoraj vse. Pa imajo tisti snobovski bife ob glavni plaži (Alaya), ki pa ga v spotu sploh nisem opazil. Očitno lastnik ni za spot vedel, ali pa ni hotel primakniti kaj denarja, da bi se notri pojavil

Tako da kot turistični promocijski spot je zame tole bolj fail, oziroma preveč denarja, za preslab učinek.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Bias ::

zadeva je tako dolga, tok zlo predolga, da mi ni kul. Ja, je dobra zasnova, sam dolžina tuuu mač.

pa tud Vseskoz isti komad, (sicer ušečen) mi ni pasau.

fosil ::

Tale zadeva je bila zagotovo dražja od 50k €.
Tistih 50k je šlo za reciklažo starega videa Slovenija moja dežela - tale zadeva
Torej samo za pretvorbo v digitalni format in manjšo spremembo glasbe (ki je po mojem sedaj slabša) so plačali 50k €.

Tale spot o Portorožu je tako zagotovo večkratnik tega zneska.
Tako je!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fosil ()

dronyx ::

Samo servis vespe, ki so jo na koncu zabrisali v vodo, jih bo stal tisočaka po tamalem.

Bias ::

dronyx je izjavil:

Samo servis vespe, ki so jo na koncu zabrisali v vodo, jih bo stal tisočaka po tamalem.


glede na to da je šla v slano vodo, je treba popolnoma razstavit, popolnoma in vse sprat s vodo in vse naoljit in počasi skup sestavt. Tisočak bo zagotovo premalo ;)

dronyx ::

Pri tem spotu je absolutni zmagovalec Magnifico, saj je dobil vsaj brezplačno reklamo in publiciteto, verjetno pa tudi lepo pogodbico za avtorske pravice v podpis. Magnifico tudi politično sodi na levico, saj je aktivno podpiral jankovića, tako da je bil ta posel še toliko lažji. Ne bi bil pa začuden, če je on prvi dal idejo za ta spot.

darkolord ::

Ja, vsaj petdeset jurjev za vespo! Al pa rečmo dvesto jurjev.

dronyx ::

Baje je spot stal okrog 50.000 €. Ne vem pa še, če je v to ceno všteto tudi popravilo vespe.

Ramon dekers ::

tale spot ni vreden 2 jurja. Namesto vespe bi dali kolo, skok s padalom bi stal recimo 500€pa najem stoječega letala za 5 min max 500 €. Tistim v spotu pa daš 5 € na uro kot študentje pa ti znese okoli 1000€ recimo...Za tole 3 minutno afnanje... Pa to je bolj depromocija Slovenija, s stilom mi smo bolniki, nevemo kaj vam naj pokazemo, ampak imamo pa morje.

edit:se pa lahko tisti spot ki sem ga napopal in je star že preko treh let primerja s svetovnimi.

Zgodovina sprememb…

Karaya 52 ::

Zanimivo, v spotu, ki se financira z državnim denarjem, se oglašuje privatne hotele in posameznike vladajoče stranke. Lukašenko style.

Drugače je pa spot kolaž slovenske obale, ki je, eklekticizem vsega živega in žal je zraven tudi precej cheap vsebine. Še sreča, da so glavna mesta gradili Benečani, drugače bi imeli samo garbage šminko, tipa Kopovič.

Drgač pa zihr pridem, zdj ko je župan črnc!

ahac ::

Karaya 52 je izjavil:

Zanimivo, v spotu, ki se financira z državnim denarjem, se oglašuje privatne hotele in posameznike vladajoče stranke. Lukašenko style.


Schwarzenegger style?

Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

darkolord ::

Zanimivo, v spotu, ki se financira z državnim denarjem, se oglašuje privatne hotele in posameznike vladajoče stranke.
Aha, ker v Portorožu je pa toliko naravnih znamenitosti al kaj?

technolog ::

Da ne rečem, da na youtubu zelo selektivno izbirajo komentarje - samo tiste, ki so njim po volji. Cenzura je v 21 stoletju še vedno "very much alive".

Vzamem besedo nazaj, so le objavili moj komentar.

Zgodovina sprememb…

smash ::

spot je noro dober - fantastično, končno nekaj drugačnega

vsi bodo vedeli, da na slo obali noro dogaja in kje je portorož

mihec87 ::

Tako kot je smash rekel spot je noro dober za pesem ter izvajalca, žal pa za portorož manj...

In kaj od tako norega dogajanja na slo obali izveš iz tega spota no razen če vsi dol okrog letate z padalskimi kapami pa razprtimi rokami in oponašate letala...

technolog ::

O, ko bi bil Rugelj še živ. Bi vsem tem afnam predpisal "radiakalno psihoterapijo".

blackbfm ::

beden spot, sam igralka je pa zlorabljiva:P

errhec ::

Naj mi gospodje in gospe iz STO oprostijo,
vendar bi iz celega spota težko nabrali materiala za 30sec.

Je pa to seveda le moje skromno mnenje.
dd

bluefish ::

Hrvati so menda nad spotom navdušeni: http://www.siol.net/slovenija/zanimivos...

lexios ::

Treba je biti pošten, ideja je dobra, začetek obetaven, končni rezultat zanimiv, se pa gledalec nekje po 1/3 res vpraša: "WTF!?!" "Večina spota so velike glave čez cel ekran s trapastimi očali in kapami."

Jebiga, mogoče promoviramo prfuknjen narod al pa kako žurko in Portorož je next top party destination!:))

Mogoče pa gre opet za parodijo? ;)

...anyway, glede na efekt, ki ga "ovaj muzički spot" pusti za sabo bi kr reku, da za slovensko izvedbo sploh ni slabo, kaj veš, mogoče je bil plan B izvedba z Urško Čepin!?;(( Za promocijo slovenskega turizma pa žal to še ni čist to!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lexios ()

jype ::

A ste pripravljeni narediti boljšega?

Zrihtam odlično opremo, če kdo napiše spodoben scenarij in zrihta ljudi, ki se znajo obnašat pred kamero.
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Info glede slovenske obale, izola itd

Oddelek: Loža
183959 (2847) MIHAc27
»

kje v SI so gokarti

Oddelek: Loža
439399 (6064) amigo_no1
»

I feel sLOVEnia - A story of success and happines (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
546203 (4679) darkolord
»

S kolesom na morje

Oddelek: Loža
3917654 (14321) BrezCilja

Več podobnih tem