» »

cb postaja, policija

cb postaja, policija

s0jat ::

lp!!
Zanima me če lahko na cb postaji poslušaš frekvence policij in pa še to če si ti na njihovi frekvenci gor a te lahka izsledijo če samo poslušaš.
Ker jaz bi to mel doma pa bi poslušal kaj se pogovarjajo.

KoMar- ::

Če samo poslušaš, ti nič ne morejo.

s0jat ::

kaj se pa bolj splača vokitoki ali cb postaja

SaXsIm ::

in kaj boš imel od poslušanja?
SaXsIm

Opkow ::

Se niso v celoti presli na Tetra sistem?

s0jat ::

kolk pa pride cb postaja ko policaje poslušaš baje je 1'€ a se da kje bolj pocen dobit

KoMar- ::

Ceneje od 1€? Dvomim...

aljazh ::

S CB postajo, ki deluje na 27 MHz boš poslušal kvečjemu kakšne tovornjakarje. Policija uporablja UKW postaje, pa še to čedalje manj, saj prehajajo na kriptiran Tetra sistem.

s0jat ::

upss 100€ sem mislil

krneki0001 ::

CB postaja je za komunikacijo med kamionarji in mi jih uporabljamo na offroadu. Drugače pa si policaje včasih lahko poslušal preko UKV postaje (če rabiš kakšno odklenjeno, jih imam nekaj), vendar so se policaji preselili na kodirane signale in na tetro. Tetra je digitalni sistem zato z analogno postajo ne boš nič slišal razen šumenja.

Preko UKV postaje pa še vedno lahko poslušaš taxiste, varnostne agencije, elekto, potem lahko komplet naše letalstvo in radioamaterje, ter kdaj pa kdaj vojsko, kadar niso na kodiranih signalih.

Sam imam par ukv postaj odklenjenih na vse frekvence od 5 do 1200MHz, tako da lahko poslušaš vse na teh frekvencah (tudi satelitske kanale televizije).

blackbfm ::

Za kok prodajaš?

Ejsi_Disi ::

kaj se pa bolj splača vokitoki ali cb postaja

scanner

Samo se jih čedalje manj sliši. Rzaloge so pa že pred mano navedli.
Rock n' roll ain't noise pollution!

krneki0001 ::

blackclw, VX-7R imam za prodajo - 150 evrov hočem zanjo.

blackbfm ::

Aha. Mal informativno me je sam zanimal.

Gapi ::

Ok vprašanje za vas. Koliko slo-techarjev vas je radioamaterjev? In kaj lahko kot računalniški frik počnem z postajo in računalnikom razn da klepetam z enim iz afrike.

;-) ::

Na štajerskem se je vse lepo slišalo in nine sluha ne duha o kakem tetra sistemu, ne bluzit.

nebivedu zakaj prodajaš

Gapi z kom iz afrike bož težko klepetal z tako postajo. Lahko pa prisluškuješ babysitterjem, radijske postaje, policijo, tajne službe itd. Vse kar gre po radijskih valovih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

krneki0001 ::

imam dve, pa eno prodajam, ker ne rabim dveh.

mirči24 ::

Lp! Zanima me tale postaja vx7,bi se mogoče dalo kaj več izvedeti o njej!Če mi zaupaš tel. pa jaz pokličem:)

Jernej88_ ::

Jaz imam tega. Kupil sem si ga ko sem naredil maturo 3 leta nazaj. Moram reči da še ne uporabljajo v celoti TETRA zvez, vsaj v SV delu SLO ne.
No more Slovenia!

poweroff ::

Tukajle se izobrazite: http://infosec.si/?p=231
sudo poweroff

BCSman ::

Prodaja mogoče kdo ta scanner, ki je opisan v članku (Maycom FR-100)? Na bolhi ga ne najdem

poweroff ::

To je običajen scanner, lahko dobiš karkoli drugega, ki podpira ta frekvenčna območja... Preko spleta (v tujini, jasno) sem ga pred časom kupil za razmeroma nizko vsoto.
sudo poweroff


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Walkie talkie ('dovoljenje') (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5420864 (922) Nesho
»

policijske frekvence

Oddelek: Loža
4930557 (889) mailer
»

Prenosna CB postaja (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
5915407 (3073) ziggy42
»

Ukv inpolicija

Oddelek: Loža
3520159 (6012) francek1
»

Radioamaterstvo

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
188671 (5874) Bobr123

Več podobnih tem