» »

Simobil cene aparatov

Simobil cene aparatov

Pingvin ::

Že vsaj pol leta čakam da bodo znižali ceno nokie n96.... telefon je vse starejši (od kar so ga splavili na trg), cena pa vse bolj navijajo. Še najbolj smešno se mi zdi da je nova n97 popolnoma enake cene kot 2 leti star telefon n96. Podobna situacija pri robidah.

Se motim ali je nekje nek pameten odgovor.
________________________________________________________________
Ker bi imel večji monitor sem ga zalil z vodo da bi zrasel...še vedno čakam!

koyotee ::

guess what, n95 je šezmer 400€, in to ne 8gb model...
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Calligula ::

Samsung Omnia HD jih vse poseka na celi crti pa se 720p video snema. Skoda, da ma okoreli Symbian gor ampak OK. Se vedno je manj grda izvedba kot pri Noikii 5800 npr.

zee ::

Ni pametnega odgovora.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Pingvin ::

ma ja žalostno je to no. Zgleda kot inverzna recesija :)
________________________________________________________________
Ker bi imel večji monitor sem ga zalil z vodo da bi zrasel...še vedno čakam!

AndrejS ::

SImobil sux... omrežje v kurcu... pa še vodafone SW gor nalagajo na telefone in ni nadgradenj

borki ::

Simobil ima kar dobro omrežje tak mimogrede. Ok njihovi meniji na telefonih pa so res zanič nevem zakaj jih nalagajo gor. Cene telefonov so narasle tekrat ko so imeli neke finte in so spremenili in dodali pakete. Tak da so zdaj telefoni dražji kot pa mogoče pred nekaj meseci. Naprimer paket pet zame dobiš ugodno telefon naročnina pa je nora. Jaz sem imel paket smart in sem naprimer za k770i dal v paketu smart 40 eur čez nekaj mesecev pa neke spremembe pa cena v istem paketu 100 eur.

jan01 ::

Cene so narastle zaradi apeka...

zee ::

APEKa? Zakaj ze?
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

smilyxx ::

Sicer offtopic:
Simobilovo omrežje ob nekaterih priložnostih in krajih počepne, naprimer za kakšen izlet v hribe se dostikrat zgodi da simobil nima signala, mobitel pa ga ima (zadnjič se mi je to zgodilo na Planini pod Golico). Smešna štorija je bila tudi na letošnji Škisoi tržnici, kjer je pri simobilu povezavo vzpostavilo le 10% klicov.
"Baje" imajo pri simobilu tudi skladišče polno iphonov 1. generacije, kaj bodo z njimi pa ne vem.
Save water.
drink beer.

c00L3r ::

Sicer offtopic:
Simobilovo omrežje ob nekaterih priložnostih in krajih počepne, naprimer za kakšen izlet v hribe se dostikrat zgodi da simobil nima signala, mobitel pa ga ima (zadnjič se mi je to zgodilo na Planini pod Golico). Smešna štorija je bila tudi na letošnji Škisoi tržnici, kjer je pri simobilu povezavo vzpostavilo le 10% klicov.
"Baje" imajo pri simobilu tudi skladišče polno iphonov 1. generacije, kaj bodo z njimi pa ne vem.

Od kod pa ti ta vir za iPhone-e? Naj jih dajo za 150€ v orto ponudbo, folk jih bo takoj pokupil, čeprav je 1. generacija brez GPS-a, 3G. Kolko pa se jih ne bo prodalo po pol leta pa dajo ceno 100€. Če, če, jih res imajo :P

Pingvin ::

:D

Iz petka na ponedeljek je cena narasla še za dodatnih 80 evrov in je sedaj gladko 480 evrov.
________________________________________________________________
Ker bi imel večji monitor sem ga zalil z vodo da bi zrasel...še vedno čakam!

zee ::

Ne vem sicer, zakaj bi nekdo imel 3+ leta (misljeno star kot model) star telefon.

To, da pa imajo "baje" polno skladisce iPhonov prve generacije, pa kar ne verjamem, sploh zaradi besede "baje".
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zee ()

smilyxx ::

Baje sem napisal ravno zato ker nism sam videl teh telefonov, izvedel pa sem od kolega ki je sistemc pri simobilu.
Save water.
drink beer.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Simobil (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
11628843 (18465) Sami
»

Mobitel vs. Simobil (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14034937 (20041) Veron
»

paketi,simobil

Oddelek: Pomoč in nasveti
71056 (874) marchisio8
»

Prehod z Mobitela na Simobil - kvaliteta omrežja?

Oddelek: Mobilne tehnologije
142895 (2350) gdjv
»

Problem s SMSi na Si-mobil, Xperia X1

Oddelek: Mobilne tehnologije
51440 (1351) gpc17

Več podobnih tem