» »

paketi,simobil

paketi,simobil

mrbomb ::

Slišal sem da okoli novoletnih praznikov so popusti ob sklenitvi naročniškega paketa pri simobilu. Ali je to res?

jnovak ::

Sigurno bo kaka akcija - glede na to, da trenutno nimajo nič; ne pri naročninah in ne pri telefonih.
Vsake toliko poglej na njihovo spletno stran oz. bodi brez skrbi, da bodo sami dovolj oglaševali in boš v več medijih zasledil info o najnovejši akciji.

Samson ::

Sicer ne vem zakaj, a imam obcutek da simobil nima vec tolk dobrih paketov. Se mi zdi da dobis manj za enak denar, oz. vec dnarja za enako stvar z drugim imenom.
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)

mrbomb ::

katerega operaterja pa ti priporočaš?

amigo_no1 ::

Odvisno od načina uporabe, če samo govoriš potem bob:
http://www.tarife.si/si/vnos-mesecne-po...

npr če imaš

Klici v Mobitel, Debitel in izimobil: 300 minut
Podatkovni prenos: 100 MB
Povprečna dolžina klica: 60s

te pride najcenejši paket na naročnino 14.90 E (brezmejnih 200 & bob minibob)




predplačniški pa
26.40 E bob predplačniški
27.86 E izimobil izi klepet



Odvisno je tudi, kje se giblješ, priporočam da prvo testiraš par dni s predplačniško sim kartico.

Zgodovina sprememb…

marchisio8 ::

Samson je izjavil:

Sicer ne vem zakaj, a imam obcutek da simobil nima vec tolk dobrih paketov. Se mi zdi da dobis manj za enak denar, oz. vec dnarja za enako stvar z drugim imenom.


Se popolnoma strinjam. Sem že dolgo pri simobilu ampak tako imajo zdaj slabo ponudbo niso imeli nikoli. Nimajo ne pametnih telefonov, ne pametnih paketov, vse je dražje. V glavnem poslabšali so se. Še tuš mobil jih prehiteva.

SLO_Matej ::

marchisio8 je izjavil:

Se popolnoma strinjam. Sem že dolgo pri simobilu ampak tako imajo zdaj slabo ponudbo niso imeli nikoli. Nimajo ne pametnih telefonov, ne pametnih paketov, vse je dražje. V glavnem poslabšali so se. Še tuš mobil jih prehiteva.

Ne le to; Problemi s SiMobilom in njihovim največjim 3G omrežjem

marchisio8 ::

Ja, da o signalu sploh ne govorim. Kadarkoli se menim, ni važno s kom, nonstop prekinja ali pa celo meče ven. Ne vem ali se dogaja še komu. V glavnem vse bolj sem nagnjen da prestopim k mobitelu.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri mobilni operater je najboljši v sloveniji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10327788 (13218) Jerry000
»

Telekom Slovenije kupil Debitel (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
5926804 (19708) Tilen
»

Telemach prevzel Tušmobil (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
10734047 (24488) MKC00
»

Mobitel vs. Simobil (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14034932 (20036) Veron
»

Mobitel - Najcenejša možna naročnina (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6317927 (15196) šernk

Več podobnih tem