» »

Bitdefender VS Panda

Bitdefender VS Panda

tomaz- ::

v firmi imam že nekaj let inštaliran Bitdefender, zdaj pa so "naumili", da je Panda zakon in bomo vsi dobili Pando.

meni se to glih ne dopade najbolj, pa me zanima, kaj menite vi: Bitdefender internet security VS Panda

jan01 ::

Slab vs res ekstra zanič!
Firma naj raje pogleda(zelo odvisno od velikosti firme!). Na serverju ali na računalnikih? symantec, avira, kaspersky

tomaz- ::

zakaj misliš, da sta oba slaba oz. celo ekstra zanič??

daj utemelji malo..

jan01 ::

Izkušnje + poglej teste na av-comparatives.org

__Devil__ ::

NOD 32 je zakon

ABX ::

NOD 32 je zakon


Za večje firme ki rabijo centralni nadzor je NOD32 dobra izbira. Avira, Avast, AVG pa zastonj alternativa za domačega uporabnika.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

__Devil__ ::

od free je men drugač avast najači =)

ABX ::

od free je men drugač avast najači =)


avira kuri manj resource-ov, ampak ima moteči popup ob update-u.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

#000000 ::

Nod zadnje cajte niti do kolen ne seže aviri, spusti vse trojance no al pa vsaj 70% njih.

ABX ::

Nod zadnje cajte niti do kolen ne seže aviri, spusti vse trojance no al pa vsaj 70% njih.


Če anti-virus nima centralnega nadzora ni za podjetje.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

jan01 ::

@ABX
Ne glej zastonjsko free verzijo. POglej avira profesional + avira security management center...

ABX ::

@ABX
Ne glej zastonjsko free verzijo. POglej avira profesional + avira security management center...


Nisem vedel da to obstaja.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

tomaz- ::

ma, majčen je jeba, ker imamo svojga "administratorja", ki nam zdej turi Pando.. Imamo 45 računalnikov, ni neka jaka cifra.. Mi je pa smotano to, ker sem se nekak navadil na bitdefender internet security, pa mir je bil 5 let, zdaj je pa naumil, da bomo vsi menjal na Pando.. Ker pa imam vseeno nekaj vpliva pri direktorju tudi jaz, bi pa rad zlobiral , da ostanemo na Bitdefenderju.. Tko da me zanima samo razlika med TEMA DVEMA.. Lobiram, ali ne..je res Panda kao boljša ali kaj??

HVALA za odgovore v tej smeri

LP

ABX ::

Če je on Administrator, potem on odgovarja za varnost. Če boš ti zlobiral za bitDefender in se bo pripetila okužba, bo kazal z prstom nate. Ne prevzemat odgovornosti, to je moj nasvet.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

tomaz- ::

ok, maš point, ampak zgolj zaradi moje radovednosti :

katerga bi vi izbrali, če bi imeli na voljo SAMO ta dva...

sam bi izbral Bitdefender, pa vi?

ABX ::

Ne enega ne drugega, resno. Kot pa pravim, če jaz ne odgovarjam za varnost se ne bom mešal, imam dovolj izkušenj da se ne vpletam tam kjer mi ni potrebe.

Anti-virus, more bit samo to, anti-virus, noben internet security in podobno sranje.

Imam pa 10 let izkušenj na tem področju in znam viruse ročno odstranjevat, brez gledat podrobnosti na netu. Sicer za une dobre porabim preveč časa, ampak me veseli in se sproti učim za prihodnost.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

blackbfm ::

vseeno nekaj vpliva pri direktorju tudi jaz, bi pa rad zlobiral , da ostanemo na Bitdefenderju..


Raje zlobiraj kakšen tečaj na temo česa se ne sme klikat.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Anti-virus programi (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Informacijska varnost
2496642712 (249) Domini tm
»

Boljša alternativa AVG Free antivirusnem programu (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
6515920 (14305) opeter
»

Najboljši antivirusni program, kateri? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
11361764 (47564) d4vid
»

Nod32

Oddelek: Programska oprema
222682 (2187) Mentalist
»

Kateri antivirusni program naj izberem

Oddelek: Programska oprema
499382 (8329) bluefish

Več podobnih tem