» »

B&W uganka

B&W uganka

_Mortal_ ::

K prideš čez portal na drug svet ti ena indijanka pove uganko da moraš najdt neki vroče,neki k laja zvečer..... in to naenkrat dat noter. A mogoče kdo ve kaj bi to bli oziroma kje bi to najdu
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

dela ::

ja noter(v krog gob če se prav spomnim) moraš dat volka pa skalo pa drevo. Skalo pa drevo daš skupaj da lahko skala zažari ob stiku z gorečo drevo...to ti da več časa da volka (ki beži iz kroga) obvladaš notri. Da zakuriš uporabi fireball, volka pa vzami iz volčje črede v bližnjem gozdu.Ko boš opravil boš lahko mel Zebro za creature... Če sem kaj izpustil mi povej ker se ne spomnim več najboljše...

_Mortal_ ::

Jz sm najdu samo ovce pa konja. Konj mi se je zdel še kar podoben. Rabš še dat neki kar je od tvoje živeli oziroma kar je njej všeč
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

soopafly ::

Indijanka ti rece da mors notr dat "something that is hot" (zakur drevo al pa grm pa ga not sun), "something that hawles at night" (volk, ki ga je tezko najti saj so zelo majhne zivali, ponavad se skrivajo v gozdu zraven, priblizi pogled pa prečesi območje) in "something unike to your creature" (kaj drugega kot pa njegov iztrebek). Pol k use ze vrzes v krog musnic aktiviri scit in naredi krog okoli kroga musnic (v katerem so iztrebek,...). Za nagrado dobis... To bom pa prepustil tebi, da ugotovis sam...

LP

_Mortal_ ::

Ma jebi ga šou sm naprej. Kaj dobiš ko slediš tisga yogija
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Ziga Dolhar ::

Kul pomoč pri zavzemanju onih dveh vasi. Ali pa obdržanju njih :-).

_Mortal_ ::

drugo vas sem že zgubu(pi...). teško mu jue sledit, a gre on do konca spirale tm okrog
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Ziga Dolhar ::

Yogi Bear se na vsake tolk cajta ustavi pa okol gleda. Poglej, KAM gleda, in se spravi na tak položaj, da te ne vidi. Ko te prvič opazi, sem se skril tako, da sem bil ižje od njega, skrit za polico, po kater je dhodil, v drugo pa sem se kril "nad njega", na polico višje.

soopafly ::

Je pa se en nacin, ce ti tko kt je Ziggga reku nav slo... Upocasn cajt, z Shitft+2 (men se zdi) in imej drugo roko oz. en prst na pause gumbu. (Resda bo vse skupaj dolgo trajalo....) K bos vidu da seY ogi ustav prtiski na pauzo k zmesan, ampak hkrati z obcutkom, tako, da bo izgledalo kot da gledas use skup v slicaciah, ki si pocasi sledijo. Spotoma roteri kamero (priporoceno je z misko saj je v tem primeru bolj natancna)...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: soopafly ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bolne Fore (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Loža
891216216 (4790) FireSnake
»

prepovejmo pse v mestih! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
10923371 (21620) krneki0001

Nore gobice v naravi (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16341982 (29451) Gandalfar
»

Ali obstaja zvok v gozdu, če nobenga ni tam? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1027406 (5583) Nejc Pintar
»

eni vici o medvedu in zajcu na enmu forumu...pozabu katermu

Oddelek: Loža
135596 (5164) ali3n

Več podobnih tem