» »

Philips LCD TV problem

Philips LCD TV problem

ticom ::

Lp

Ko sem šel na dopust sem LCD TV ( PHILIPS 7403 H ) izklopil iz elektrike, po prihodu čez cca 10 dni pa se noče vžgati. Indikator vseskozi rdeče utripa, ne pomaga niti ponovni večkratni odklop iz elektrike. Kaj narediti, oz. če kdo ve za naslov servisa Philips.

Hvala

Okapi ::

A si pritisnil tipko Power na televizorju? Tipko moraš včasih pritisnjeno držati par sekund, da zaleže. Potem počakaš, da rdeča lučka neha utripati (15-20 sekund) in potem bi moralo delati.

O.

ticom ::

Ja vse to sem probal večkrat, pa nič. Indikator v štartu zasveti belo, potem pa rdeče utripa naprej. A je še kak trik?

lp

Okapi ::

Ne bi vedel.

Vprašaj na:
Philips Slovenija d.o.o.
Knezov štradon 94
1000 Ljubljana
Slovenija
Tel: 00386 1 280 95 00
Fax: 00386 1 280 9560
Email: helena.carman@philips.com

matmel ::

Zdravo!
Imam Philipsov televizor 7404/h12. Težava nastane, ko se lcdju kar naenkrat "zmeša", glas gre do konca samodejno naprej, po nekaj časa se nato zmanjša do mute. Problem, je tudi, ko je ugasnjen, ga ne morem z daljincem prižgati oz. ugasniti (tista rdeča lučka se ne odzove). Zadnjič se mi je kar sredi noči celo prižgal. Ko je v " svojem svetu" ne morem z daljincem nič narediti, le čakam, kdaj bo sputilo in bom spet lahko upravljal. Ubistvu ga lahko le fizično ugasnem.
Ve kdo za kakšen reset, ali kaj podobnega, tv je praktično nov, oz. zelo malo rabljen. Ni pa več pod garancijo.
Lp.

Thunder wave ::

Verjetno je kaka napaka v IR sprejemniku, glede na opisano težavo. TV sicer lahko povrneš na tovarniške nastavitve, je pa najverjetneje težava hardwarskega značaja in ti tako ostane samo servis.

mat xxl ::

Ni kriv IR sprejemnik, verjetno imaš v stanovanju klimo Panasonic in ta mede TV, ko komunicira za temperaturo z daljincem. Sem imel enak problem ...... če pa tega nimaš so pa lahko težave v kondenzatorjih na plati .......

In ja če je prvo in začne nabijat na gor tudi z daljincem tega ne ustaviš, testiraš pa tako, da IR sprejemnik na TV ju daš čez ALU folijo in če tega ne bo je kriva klima. Pomaga tudi če je daljinec za klimo nekje nasproti klime, ker potem komunicirata z klimo na manjši moči in morda ne zmedeta Tv ja ......


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PUS 6412 pogosto neodziven?

Oddelek: Zvok in slika
8894 (652) hodu63
»

Sony TV daljinec ne dela (POMAGAJTE)

Oddelek: Pomoč in nasveti
51648 (1046) mat11
»

Težava z daljinskim upravljalnikom, pomoč...

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
138524 (8246) hodu63
»

Samodejni vklop TV-ja Sony KDL-40P5650K

Oddelek: Zvok in slika
101157 (999) NoXy
»

Glajenje 220V napetosti

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
253381 (2627) Cash

Več podobnih tem