» »

KAZAA

KAZAA

Klampfer ::

Čist slučajno sem včeraj videl, kako si je nekdo iz mojega PCja dolvlekel neke kratke fajle, ki jih jaz zanesljivo nimam na PCju. Izklopil sem vse možnosti "share"anja mojih map in datotek, razen My shared folder, ki je obvezna. V tej mapi nimam nič.

Kako je to možno in v čem je fora?
Bogomir

Ereinion ::

Ker si lih načel to temo....Zanima me če kdo od vas uporablja KazaaLite in kakšne izkušnje ima s tem???

djPizzicato: nekaj časa nazaj je obstajal en hack v zvezi s kazaa, ko je nekdo lahko od tebe dl-jal keterikoli fajl ki si ga "sharal" s pomočjo http protokola (sam odpru je internet browserja vpisu tvoj IP naslov in port 1214 -če se ne motim- in to je to...)
Rešitev je bila taka da ne share-aš nobenih fajlov..
Mogoče gre zdej za kej podobnega...mogoče

Klampfer ::

Hja, sej imam Lite verzijo nameščeno...

Ne share-am nobenif fajlov... in pol naenkrat vidim, kak nekdo nekaj dol vleče od mene. To so fajli red 10kB, in ko jih hočem poiskat, jih nikjer na mojem PCju ni....

Pa kak je zdaj to možno????????;((

Ereinion ::

Sorry ampak pol pa ne vem... bom enga vprašu ki bo verjetno vedu...

Povej mi prosm samo kako ti kaj deluje Lite verzija (kako sploh zgleda - a je glih taka kot navadna kazaa???)

Loki ::

alesrosina ::

v options mas nekje moznost "do not share any files", obkluka tisto.
Drugace pa ne vem.

Kriko ::

Kaaza lite je identična le da nima znanih špijunov!
lp

pivmik ::

Podobno se dogaja meni.

Imam KazaaLite(isto pa se dagaja tudi na navadnem KaZaA)

Izberem samo ene 3 ali 4 mape za shareat, KaZaA pa mi skanira CEL disk in da v share vse najdene filete. Tako lahko nekdo downlada recimo zaupni dokument napisan v Wordu ali pa moje osebne fotografije ali kaj podobnega. Edino če dam v Options "don't share any files" mi zadeva deluje, samo potem ne shaream nič.
LP, Gregor GRE^

Jackass ::

Js mam KazaaLite!

1. ce vm grejo na zivce spyware-i si obvezno namestite KazaaLite ker zravn ne dobite cist nobenga!

2. sam program nima reklam!

3. Je pa program v mal "zjebanem" stanju: zginjajo napisi v menijih... ampak se to spregleda, ko vids da ne dobis po vsaki uporabi paketa spyware-ov!

PRIPOROČAM: KaZaALite!!!!!!!!!!!!
jAcKaSS

Jackass ::

Še neki:

kr določš za share-at se ti pr KaZaALite-u share-a! Lohk pa to tut izklopš in brez problema nimaš nobenih upload-ov ceprov mas stvari v share folder-ju!

dobis pa zravn se en programck imenovan Pseudotrack s katerim lahko določš neskončno število zadetkov, ki ti jih prikazuje kazaa pri iskanju, število upload-ov, kere mape boš delil s svetom...

KaZaALite... ruls
jAcKaSS


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kazaalite++

Oddelek: Pomoč in nasveti
81067 (943) bucan
»

download (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
667830 (6804) Tic
»

Kateri je poleg Kazaa 2.0 najboljsi?

Oddelek: Programska oprema
342530 (1804) cybermedo
»

Kaj naredite po namestvi xp

Oddelek: Operacijski sistemi
131832 (1387) bojsi
»

Trenutno se nekaj trudim z Edonky2000

Oddelek: Omrežja in internet
161663 (1299) pivmik

Več podobnih tem