» »

kazaalite++

kazaalite++

raso ::

Kje lahko dobim najnovejsi naslov od Kazaalite ++!

Hvala!
LP

Serial ::

Kako to misliš najnovejši naslov????Mogoče misliš na najnovejšo različico Kaze.8-)
Po moje če napišeš na goolgu:download Kazaalite++ bi ti moglo kaj najt.
lp
Serial

Serial ::

BDW
Na tvojem mestu bi vprašal kje si dobi Emula ne pa Kazo.
Emule je boljši8-)

Hammer123 ::

Probaj:
http://download.freeweb-hosting.com/
Se strinjam s Serialom: Emule je boljši!

MKrmec ::

>:D Emule pocasna stvarca haha Se kazaa je hitrej!! Sam k kazaa nima hash checka haha!! Emule je najvecja bedarija kar jih je!!!

BITTORRENT RULES v vsakem pogledu sploh pa u hitrosti!! Emule hahaha

largie ::

I r00lz hahaha!!! u sux haha!!

tudi kazaa ima hash check, zadeva se imenuje sig2dat, obstajajo podobne indeksne strani kot za ed2k.
za tisti 1x na mesec ko uporabljam kazaa uporabljam kazaa lite resurrection, deluje čisto ok.

MKrmec ::

K si me ti cist narobe razumel!! Kazaa nima hash checkov by the way!! Ti misls neki druzga in dobr vem kaj je to Sig2Dat in ni to kar sm jest mislu!!

Kazaa nima tega da prever ce je prov downloudan to sm mislu ne pa une linke haha!!

Hammer123 ::

Folki, pomirte se mal! Jaz tudi uporabljam Bittorrent, pa moram reči da mi zelo zelo dobro vleče(250-350kB/s). Kazoo Lite Resurection imam samo za lowdanje posameznih komadov, samo glede tega je pa emule boljši(več fajlom ima)!

bucan ::

:) Jest uporabljam BearShare 4.5.1 pa DC++, pa morm rect da sta odlocni programa za downloadanje (najdeta use kar hocem)! Drgac pa kazaa (kazaa lite ++) mi ni ql meu sm jo pa sm jo prov na hitr zamenov, ker to totaln drek (saj zame)! LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kazaa in samo kaza?

Oddelek: Programska oprema
191391 (1098) cryptozaver
»

download (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
667770 (6744) Tic
»

Kazupernodes

Oddelek: Omrežja in internet
171025 (799) W|ndKiller
»

Kateri je poleg Kazaa 2.0 najboljsi?

Oddelek: Programska oprema
342504 (1778) cybermedo
»

Kako bi lahko downloadav?

Oddelek: Omrežja in internet
151664 (1100) Paramedic

Več podobnih tem