» »

Ne prikaže slik iz digitalca ?!

Ne prikaže slik iz digitalca ?!

octavia ::

Pozdrav,

Imam Canona A420 in imam težavo. Ne morem potegnat slik iz digitalca na komp, ko odprem mapo z slikami je prazna, želim izbrati branje slik iz fotoaparata, mi napiše; fotoaparat je v uporabi, poizkusite znova kasneje. Niti mi jih ne pokaže v nobenem programu. Program XP
Ko sem ga priklopil na komp z Visto mi pokaže 2 mapi (D... in misc) in na tem kompu pa vse funkcionira OK!?

V tem je težava? Kišta ni bila nič formatirana, vse je isto kot prej. Kartica tudi ni bila formatirana, edino vse slike so bile izbrisane z kartice digitalca. Se je pa nekdo igral z funkcijo protect na digitalcu, samo sedaj je izklopljena, tako da nevem če ima kakšno vezo še s tem?
Prosim pomoč, hvala
LP

Scorpia ::

na forumu imaš link do programo za reševanje podatkov iz diska, kar lahko tudi uporabiš kartico od digitalca.
////

octavia ::

ne rabim jaz reševanja podatkov, sem si potegnil dol vse kar sem rabil, jezi me to, ker mi na kompu ne pokaže kaj imam na digitalcu! kakšen predlog al sem res edini s takim problemom?

LP

BALAST ::

Ko si preizkusil na PCju z Visto si izvedel da vse deluje, torej je pri PCju z Win Xp nekaj narobe.
Jaz bi stavil na gonilnike za USB komuniciranje v XP, ki jih lahko snameš z Canon uradne strani ali pa z USB vmesnikom na računalniku, vhodi spredaj na računalniku so včasih preslabotni za nekatere naprave in ne deluje tako kot bi morale, zato probaj kabel vtaknit v zadnji vhod na matični plošči.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Filmčki, posneti z digitalcem - kako odstraniti hreščanje, obrniti sliko,...

Oddelek: Zvok in slika
71390 (1269) Teych
»

Razvoj analognih fotoaparatov pod velikim vprašajem (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
21316759 (14124) BigWhale
»

Po pomoti formatiral memory card za digitalca...format error

Oddelek: Pomoč in nasveti
121273 (1078) carterw
»

Problem s SMARTMEDIA kartico

Oddelek: Strojna oprema
151676 (1457) pivmik
»

Digitalni fotoaparati

Oddelek: Kaj kupiti
212061 (1582) francek1

Več podobnih tem