» »

Digitalni fotoaparati

Digitalni fotoaparati

Border ::

Oj,

kupujem fotoaparat, ki mora imeti vsaj 3.2 MPX. Razdelil sem jih v tri kategorije.

PRVA:
- Canon A300 ... 60.000 SIT

DRUGA:
- Sony DSC-P72 ... 100.000 SIT

TRETJA:
- Sony DSC-P92 ... 150.000 SIT

na vse aparate bi se dalo dobiti se kaksnih 7% popusta.

Bi katerega v kategorijah zamenjali in zakaj?

lp Uros
  • premaknil: ToniT ()

Matek ::

Canon A70, ne moreš falit.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

ru7 ::

Ali pa Canon Powershot G2, zdaj ni več tako drag, a vseeno odličen!!!

Border ::

Oj,

jaz sem gledal mal pa sm zvohal - Sony DSC-P92... 150.000 SIt pa se 5.MPX ma?? Kaj pravte...

Zakaj priporocate Canon A70 in ne Sony DSC-P72?? Sony je za 5000 SIt cenejsi in ma se povnilec zraven...???

ajd

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Border ()

WiseBear ::

Lih danes sem dobil sony dsc p72. Zaenkrat je vse zelo spodbudno. Naredil sem že nekaj odličnih slik. Presenetil me je zelo enostaven prenos slik na računalnik. Samo kabel vklopiš, niti en klik ni potreben.
Fajn je to ker dobiš tudi polnilec zraven, edino kar je mogoče malo manj dobro je to, da je Memory stick razmeroma drag.


LP

boštjan ::

border,si si kaj prečital tole temo,kjer pogovori kar dežujejo?:)

TriSiX ::

Če primerjam Canon-a in Sony-ja mi spodnji podatki povedo vse!

Mlacom:
COMPACT FLASH 128MB = 8.424 SIT - Canon
COMPACT FLASH 256MB = 17.400 SIT
MEMORY STICK 128MB = 15.000 SIT - Sony

andrej ::

ce koga slucajno zanima, v AT imajo v pelugi v grzu 1 GB microdrive za okrog 30 K SIT! To je izjemno dobra cena!

iso2000 ::

ru7: Kje imajo G2 in kakšna je cena?

LP

iration ::

Ja, 30ksit za 1gb microdrive je odlična cena. Jaz sem dal okoli 65ksit, ampak več kot leto dni nazaj.
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

andrej ::

jaz sem tudi dal 60k zanj, samo sem zdaj se enega nabavo, ker je 30k res noro dobra cena. pri nas pa je se vedno preko 60k...:\

BlackHole ::

Andrej, daj mi razloži bolj natančno kje kupuješ te microdrive.

andrej ::

www.peluga.at. to je rac. trgovina v gradzu.

Blisk ::

Ja tudi jst se odločam za nakup fotoaparata, pa mi je do zdej bil najbolj všeč SONY DSC-P92,
v eni od prejšnjih tem je kar dolga dilema o nakupu digitalca, ampak tam se vsi navdušujejo nad Canonom, vendar v tisti temi se govori o digitalcu cca 100 jurjev.
Mene pa zanima kateri Canon je boljši od SONYA P92 in zakaj, ker to so fotoaparati v rangu 150 jurjev.
TNX

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blisk ()

BlackHole ::

Kaj lahko morda kdo malo opise kje v Gradzu se nahaja ta trgovina Peluga.

boštjan ::

idi na njihovo stran in klikni na Filialen izberi poslovalnico GRAZ in pol se ti bo desno spodaj odprl plan kako do peluge

Paramedic ::

Kaj vi pravite na digitalca "DIG. FOTOAPARAT deluxecam", ki ga prodajajo v Tech Trade. To je en tak poceni in precej funkcionalen fotoaparat, ki ga ne bi rabu za služenje kruha ravno ;). Sam zanima me, kaj menite o njem, glede na njegovo ceno 36.900 sit.
End transmission.

BlackHole ::

Pozna kdo kakšno z dig. fotoaparati dobro založeno trgovino v Liebnitz-u v Avstriji, da se ne bom v Graz vozil. Sigurno mora bit kaj.

andrej ::

sicer ne vem na pamet, ampak si probal kaj poiskat preko yahooja? vseeno pa se ti splaca it v gradec. to je ja zelo blizu.

flipflop ::

Paramedic,digitalci okoli 30k so stran vržen denar. Ta deluxcam ima probleme s fleshom,pa slika kot se mu ljubi,podobno je tudi MAGPIX za 35k pri comtronu,ki v temnejšem prostoru slika zelo dolgo,ali pa sploh ne. Raje daj še 15k zraven,pa imaš NIKON COOLPIX pri rolanu,je precej boljši.

koyotee ::

debata o digitalcih poteka 4 teme visje tko d tam bos nasu vse odgovore k jih rabs!
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

francek1 ::

Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: francek1 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kaj menite na te 3 dig. fotoaparate... ?

Oddelek: Kaj kupiti
131401 (1205) Caligula
»

Optimalni digitalni fotoaparat.

Oddelek: Zvok in slika
332204 (1561) urosbe
»

Kater digitalc??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
586761 (5875) hipi69
»

Keri digitalni fotoaparat?

Oddelek: Kaj kupiti
161818 (1509) SmoKey

Več podobnih tem