» »

moj racunalnik kot plisko

moj racunalnik kot plisko

Gandalfar ::

Torej si bom mal modnu kisto. Ideja je, da bi jo spremenil v kaksnega ogromnega pliskota. Krzno, usesa, rep, ... in bom dobil ven enega velkega medvedka :-)

Zdaj me pa samo zanima, ce ste ze vidl kdaj kej taksnega in maste kaksne slikce? Mojo hitro iskanje po netu za plisastimi racunalniki ni obrodilo sadov.

Pa se to: ima kdo kaksno idejo kje bi lahko kupil primeren plis? Pa ne mi rect naj grem v prvo trgovino kjer prodajajo metrsko blago in tam kupim, ker se ne dobi oz. imajo samo kaksn temen zamet oz. smtng like that.

Obstajala pa je tudi ideja, da bi oblekl kisto v tist material, ki ga imajo rejverji za svoje obleke (kosmato in pisano). Morda kdo ve kje to prodajajo na metre?

burekar ::



segi ::

To se to bo golazen noter zagojila. Ne delaj tega!
Kje bi pa lahko to kupil pa nimam pojma. Vprašaj rejvere!:D
---------------------------------------------
Segi podobo na ogled postavi,
ker bolj resnico ljubi kakor hvalo,
zad skrit vsevprek posluša, kaj zijalo
neumno, kaj umetni od nje pravi
----------------------------------------------

SmoKey ::

V Ledini je bla včas ena štacuna kjer ti je modelka na željo sešila karkoli iz takega materiala: plišastega , puhastega - v glavnem kosmatega. Za štacuno poglej v Ledina centru - včas je tam delala Nataša!:\

IceIceBaby ::

A nisi ti napisal članka kako uporabljati google >:D

mislim da je bla enkrat ena slikca celo v novicah na ST. To je dobra ideja, jaz bi tut tako kišto mel. Pa še dobr je ker trajno ne spremeniš ohišja, ubistvu samo oblekco nardiš in ko ti ne paše več enostavno snameš al pa drugo nardiš :)

TESKAn ::

Hej, kaj pa če bi si dobil usnje in ga oblekel vanj? Hehe, bi imel 'pimp PC'>:D. Ejga, to niti ni slaba ideja...bom jaz svojo kišto dal v usnje...čak...sam bo mal vč stalo...je6iga, nč ne bo s tem...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

IceIceBaby ::

uuu...kaj pa črno usnje, roza pliš pa še belo plišasto kapico mu nardiš :) To je šele pimp PC :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kebab (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9216356 (13372) shadowfax
»

lačen sem

Oddelek: Loža
111228 (834) Keyser Soze
»

bi kožuh sprožil požar?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
311286 (825) TribesMan
»

kje je army shop?!

Oddelek: Loža
104386 (4195) |Luka|
»

Imam leseno kisto!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
352128 (1353) pozorhudmaček

Več podobnih tem