» »

izrez + gumica?

izrez + gumica?

xpozed ::

Zanima me, kje dobit gumico, ki bi jo dal na robove kjer sm iz ohisha izrezal en kvadrat?

Yuk-0 ::

Gumico dobiš v Kos računalnikih. 1200 sit za pol metra.

xpozed ::

A ma kdo kaksno cenejso verzijo? :D

HardwareMaster ::

To mislš tisto gumico, k ji daš okol lukne, katero si izrezal in potem daš na drugo stran gumice pleksi steklo?

xpozed ::

DA

lost1 ::

A luknjo si sam zvrtu doma? Al si komu nesu?komu?za kok $ :D
lost1 : Tolar na tolar palača,poloznica na poloznica pa gre plača

xpozed ::

Ne, nism sam rezal, sem dal kr tovarnisko izrezat (dubil zastonj)... kje pa ne morm povedat... :D A ma kdo se kaksno idejo kje dobit to gumico?

msmiha ::

Skoči do najbližjega steklarja.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

lost1 ::

pol ti pa nemorm pvoedat kje dobis tisto gumico :D
lost1 : Tolar na tolar palača,poloznica na poloznica pa gre plača

xpozed ::

Zakaj pa ne? >:D

lost1 ::

Drzavna skrivnost, pa se telebajskom sm oblubu da nebom povedu da oni to dilajo>:D

UPS!:D
lost1 : Tolar na tolar palača,poloznica na poloznica pa gre plača

xpozed ::

Pa ne telebajski no... damn pa sm mislu da so oni edini posteni... :D

ali3n ::

...kaj pa če bi na rob nalepil tanek trak stare zračnice od bicikla? zihr se kakšna po garaži vala.... (si reku da čim cenejša varjanta - ta je zastojnkarska...:D )

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ali3n ()

Matek ::

Pizda majo drago pri kosu. Sej so kul fantje, pa velik fajn robe majo, sam cene so pa totalno v qurcu.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

madmitch ::

Kaj pa tanka gumiasta al pa plastična cevka, če jo prerežeš po dolžini.

Mal domišlije pa bo, k'ne!?!?!? :'(
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

xpozed ::

Tale ideja z gumjasto cevko se mi zdi še najblj pametna... sam kje jo dobit?

madmitch ::

Xposed,
trgovine z avto deli, laboratorijskim materialom... Uposabi domišlijo.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

m.i.h.a. ::

Nameravam zrezat stranico, pa mi dajte kakšen predlog kakšno obliko naj zrežem.Kvadrat in L izrez mi ne sedeta, zato na dan z idejami.

dela ::

meni se zdi lep kvadrat z zaobljenimi koti pa četrtina kroga je tut ql .Jas tut nameravam plexi okno naret samo nevem ki naj gumo dobim.Kak hudiča naj zračnico od pecikla naredim H-oblike ?

HardwareMaster ::

Pa sej ne ponucaš 3 m te gume! Pač žrtvuješ tiste 3 jurje, pa kupš pr Kos-u in nimaš nobenga sranja!!!

xpozed ::

Hmm, jaz ne vem ce bo blo 3m dost... zato se mi zdi ta verzija mal darga, ker 9k pa za to ne bom dajal...

ali3n ::

FaLcOn3y3: glede zračnice - po kosih mogoče?? :D Pomojem H (likna v obliki H-ja) ni problem... zrežeš primerno dolg trak... nalimaš na robove... prišparaš 3 jurje....:D

xpozed ::

Am, mislm da bo tole z zracnico prslo strasn grdo in se na roke rezat tako zadevo mislm... no ja probi a ne, sam pomoje ne bo gut! Jst sm razmislu da bom su nabavt silikonsko cevko (za izolirat) in jo bom s sprejom pobarval, potem pa samp po sredini prerezal in bo... o uspehih boste pa prvi vi zvedl... :D

HardwareMaster ::

Kako bo 3m premal????????? Sej nimas 50m Visokega ohošja, ane. Če nardiš okno v velikosti 50cm X 50cm pol ponucaš 2m gumice. Je pa res da je draga, sam računalništvo je drago!!!!!!

xpozed ::

Hja, jst nimam samo kvadrata izrezanga, ker sm mel tako ohisje da je bil v celoti in sm ga razrezal na dva dela, umes pa pustil mal placa in ramb potem se za te robove a ne?

HardwareMaster ::

Ne razumem : """Ohišje v celoti""""???

xpozed ::

Lej: ohisje ki pokriva celotno kisto sem razrezal na dva dela (ker nism mel take kiste da bi sla samo ena stranica stran)!

HardwareMaster ::

Aja te razumem! mam jst tud tako kishto. Na principu starih AT ohišij! Pol si pa kr celo stranico odrezu??

m.i.h.a. ::

Kolk je pa ta guma kaj široka in debela?

ferjan ::

hmm dejte za gumo pogledati v trgovini Astra - Jama (To na eni ulici med Parmovo in Slovensko - Lj). Tam imajo miljon različnih gumijstih trakov ...ni vrag, da se bo našel pravi.

zupo ::

Sam bil jest v Jami pa niso mel

m.i.h.a.: kaj pa če bi naredil M
Jst sm drgač zupo, sam ma očitno že nekdo ta nick...

the_unborn ::

kje pol dobiti gumo, ker bom cist obolu:D

m.i.h.a. ::

Imam skice mojih oken med njimi je tudi M, a če naredim M je okno premajhno pa še z gumo se bom matral. Drugače pa sem še vedno odprt za ideje, zato kar...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Utišanje diska

Oddelek: Kaj kupiti
322632 (1789) mr1two
»

Kvaliteta te protihrupne zaščite diska?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
141568 (1178) Jackal
»

gumice + disk

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
301846 (1125) heft
»

pritrditev plexija

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
131362 (1189) matias
»

Guma za pritrditev okna

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
122050 (1721) m.i.h.a.

Več podobnih tem