» »

Lite On 12* 10* 32*?

Lite On 12* 10* 32*?

meacho ::

Pri PCX ga prodajajo za 40000 brez DDV?

Ali se nakup splača?
  • spremenil: meacho ()

McHregec ::

Verjetno se ti splača.

Matek ::

tudi če ne podpira overburninga in cd-texta in burn-proofa, se ti ga zelo splača kupit, ker 40000 ni nič za 12x hitrost:D

yjj ::

Res ne vendar je kvaliteta slednje znamke zeloo slaba. Tudi jaz sem pred letom kupil poceni liteonovega 32kratnika, pa je šel rakom žvižgat teden po izteku garancije. Nismo dovolj bogati da bi kupovali (preveč)poceni.

msmiha ::

Lite On je že vredu. Mislim pa, da podpira tudi overbrnig in pa burn-prof. Za CD-Text pa nisem 100%
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

McHregec ::

sem preveru podpori tud overburn in burnproof :D

trot ::

Men zaenkrat LiteOn 8*4*32 dela ?ist dobr, pr enih 30 CD-jih ni se nobenega uni?il, pa nisem prej se nikol n? pekel
Po mojem se kr spla?a

Matek ::

Ja če ma bpa burnproof in overburn pa kar po njem, dokler jih ni še zmanjkal;)

TylerDurden ::

Jst mam tut 8x, zanj sem dal 29 jurjev + DDV v PCXu. Po 200 CDjih v dveh mesecih nimam pripomb. Unicil ni se nobenega. Samo tista 32x hitrost branja je mal pocasna. Drugac pa zlo u redu in poceni. Podpira tudi vse razen burnproofa. BTW ob tem se mi poraja, zakaj dat npr. 15.000 SIT vec za pekac, ki ima burnproof, ko pa za razliko dobis 75 PRAZNIH CDjev. Vsaka pecica, ki pokvari 75 praznih cdjev od npr. 1000 pa ni ravno nakupa vredna? Kaksen komentar?

yjj ::

Jaz ti še enkrat svetujem da daj prste proč od LiteOn-a in raje posezi po Mistuniju

Rott-von-weiler ::

plextor je zakon samo po mojem je brezveze kupovat več kot 8-4-32 ker zaenkrat še niso naredli takega cd-eja ki bi preneso recimo22kratno hitrost
nekje pa sn vido da je se meni zdi ampex naredo pekač ki ti cd peče od leve proti desni al obratno nevem torej se ne vrti stane pa seveda svojih 200k al še več:O


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri dvd writer ? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14912924 (8245) Caligula
»

Kateri cd rekorder

Oddelek: Kaj kupiti
241499 (1290) Gejmer
»

Kateri 24x Snemalnik ?

Oddelek: Kaj kupiti
271490 (1171) lukslo
»

CDRW- ?

Oddelek: Kaj kupiti
281325 (907) [DrAc0]
»

CDRW teac 12x10x32

Oddelek: Kaj kupiti
231151 (888) MadMax

Več podobnih tem