» »

CDRW- ?

CDRW- ?

[DrAc0] ::

O !

Zagotovo je bilo to ze 100x povedano, ampak ker mi ne uspe tega najti, bi lepo prosu ce lahko mal svetujete ali se splaca burn proof in kaksno znamko priporocate, ter kje bi to zadevo kupu.
Seveda cim ceneje.

Hvala !

blue96 ::

jp. za pekace ne vem kateri so najboljsi, ampak ce rabs dobr program uporabljaj winojncd 3.7 alpa kasnejse verzije. no ne vem, to ma moj frend, pa nic ne merga, ampak ga neoprestano hvale, hehe:D:D
.

whatson ::

ce mas $$$ kupi 12x Plextorja, ... ce nimas kupi 4x teaca (25 jurjev)...

Morpheus ::

Al pa se mal pocak na TDK 22x!!! Seveda ce se ti da cakat. Cena bo pa sam za ene 10k drazja od 16x plextorja, k je u slo okol 70k. To seveda samo ce mas dnar.

p.s.

Burn proof se splaca, pa bye the way, un TDK bo meu tut burn proof II. generacije.
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

MadMax ::

In ko bo 22x na trgu, bo 32x v pripravi, ter tako v nedogled...
Enkrat ga moras kupit, sam se pa odloci kdaj...

Han ::

Najbolj se ti splača vzet TEAC CD-W512EB, ki ga dobiš za 44k (48k je box) pri Iskri.

Če lahko sežeš globje v žep, pa razmisli o enakem SCSI modelu oziroma 16-kratniku. Staneta nekaj nad 60k.

Freak ::

Načeloma burn proof rabjo sam hitri pekači!0:)

blue96 ::

ja, lahko kupis z malo $$$$$ tudi poceni robo. sicer zraven ni tako kul programov (sklepam), ampak pece se pa vseeno. no ce je pocasen gres pa malo spat, medtem ko pece. drugace pa lahk kupis tudi rabljenega.8-)
.

blue96 ::

ce niams $$$ kupi poceni robo ampak gotovo zraven ni dobrih programov. lahko pa kupis tudi rabljene zadeve, ki so malo cenejse. torej, odlocitev je tvoja.;((:D
.

blue96 ::

se opravicujem, ker sem dvakrat pisal isto. racunalnik neki nagaja in to.;((;(
.

MadMax ::

Saj se da do programja za doma priti tudi drugace...

Dami ::

Kup plextorja 12x z burnprofom pa je. Pa še najbolš progi dobiš zravn - Winoncd. Kej hitrejšga je brezveze kupvat, kr se sploh ne pozna v hitrosti (oz. času snemanja). Tista minuta razlike med 16 in 12 gor dol. Kar bo več k 20x je pa že itak bedarija. Sploh pa še ni tuk velik praznih cd-jev ki podpirajo 16x.

MadMax ::

Ce bos kupu Plextorja 16/10/40 bos dubu WinOnCd 3.8 zraven 8-)

Binji ::

Eh no.. jst sm ku je drgaci za 8X kr na 16x dal pa je delalo bp>:DSkoda sam ku pekac nej bil moj:(
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Boky ::

Kupi teaca 8x,8x,32x. Je sicer brez burn proof-a je pa zanesljiv in ga lahko dobis brez davka (ce mas kake veze) po 30 ksit.

asPeteR ::

Ja kje že lahk dobiš brez davka????

Kar sem z naslovom!:D

[DrAc0] ::

Hvala za zadnjic

Malo sem si ogledal zadeve, pa me zanima kaksno je vase misljenje o LiteOn pekacih, kaj je to za ena rec?
Ima potencialo al boljs da ga ne omenim vec !?

Hvala se enkrat !

Han ::

Za LiteOn velja: "mal dnarja, mal muzke". :(

MadMax ::

...ceprav sem jaz po dveh tednih zavrgel Teac 32x CD-ROM, namesto njega pa ze 2 leti brezhibno dela LiteOn 40x...

Boky ::

asPeteR: Zal ti ne morem konkretno pomagati, ampak vidim, da ljuje ki majo zveze pa kakih rac. firmah lahko dobijo kako stvar brez davka.


MadMax: Jaz imam teac-a 32 speed ze kake 3 leta in se vedno dela kot prvi dan - kot svicarska ura. Ti si enden redkih ki mu je teac crknil (predpostavljam da si ga zato zamenjal).
Kako ti kaj LiteOn ripa muziko ?

MadMax ::

Saj ni crknu. Ripal je do max. 4x, pa ze malo spraskanih CDjev ni prebavil>:DZato sem ga prodal.
LiteOn pa ripa nekje do 9x (povprecno 7x) in prebavi takorekoc vse.
En dan sem imel oba v kisti in sem primerjal. Saj vem, da imajo Teaci najmanjso umrljivost, a ce je ze z novim nekaj narobe... Zgubis voljo...

Boky ::

Tudi teac 32X zna z cca 9 speed ripat muziko, samo firmware treba nadgradit na 3.0 in v teac532.ini treba eno stevilko z 4 na 16 ali 32 popravit.

Freak ::

jz tud kupujem pečico, pa razmišljam da bi kupu teac 8x ker je čist dobra za domačo uporabo!

Boky ::

Go 4 it. Pa se ne kvari se !

Koci ::

ja se splača še posebej če maš malo slabši računalnik, drugače pa so menda najboljši Plextorjevi - tudi po vseh testih, ki sem jih gledal

jos69 ::

Tud jaz ne bom povedal nič posebnega na novo.IMAM 16x PLEXTOR in stvar res seka pa zelo dober porogram Win on CD 3.8 dobiš zraven.Res pa je tudi to da cenovno dokaj izstopa.Zato če imaš denar Plextor 16x(mislim,da se 12X ne splača je premajhna razlika v ceni)ali pa Teac 8x.

G[e]c ::

Jest ti pa priporocam Teac 12x ker je samo 44k sit.
Pa ti podpira raw cd text pa burf pruf ma kaj bi se rad :D

TylerDurden ::

Han, who are you to judge? LiteOn podpira burn proof od 8x naprej, iz lastnih izkušenj ti povem, da mi pekač, ki je že decembra 2000 stal 28k SIT (8x model) ni uničil še nobenega CDja, podpira overburning, zraven sem dobil še Nero, aja, sem že omenil burn proof in enoletno garancijo. Enak plextor je bil takrat 60k SIT. Ne mi pluvat čez LiteOn, ker mate pol delov od kompjuterja izdelanih v LiteOn korporaciji. Aja! Sem že reku da ne pluvat čez LiteOn.

[DrAc0] ::

Tnx

Mislim, da si bom omislil enga LiteOn-a. Kaksnih mocnih nasprotovanj ni bilo videt. Ce pa bo zadeva prevec komplicirala pa bomo zagotovo to sporocu vsem. Itak je tudi garancija pa to.
Tnx again !
BTW: Slo-tech je najboljsa stran, kar sem jih videl. :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri CD-RW Pekač?

Oddelek: Kaj kupiti
121381 (1256) mrFREUD
»

teacovi pekači-da ali ne?

Oddelek: Kaj kupiti
221998 (1501) AngelOfDeath
»

Kateri CDRW Kupit

Oddelek: Kaj kupiti
131250 (951) Marko007
»

CDRW LiteOn

Oddelek: Kaj kupiti
181273 (999) matevzm
»

CDRW teac 12x10x32

Oddelek: Kaj kupiti
231148 (885) MadMax

Več podobnih tem