» »

Crysis 2

Crysis 2

««
«
1 / 17
»»

LordTado ::

  • spremenil: Rotaidal ()

miha96 ::

Fotomontaža lol!! In cry 3 engine na youtubu ni nova crysis!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: miha96 ()

Berserker ::

Cryengine 3 je pogon ki bo pognal novi crysis 2 tu je vrjetno demonstracija pogona.

destroyer2k ::

Ah to na youtube je samo predstavitev konzolske verzije CE3, ki je bilo nedokončano (fps-ji so bili pod 30 dostikrat). Prave posnetke iz crysis 2 ali slike pa še nič ni.

pr0wiz ::

Ah me prav zanima kako bodo optimizirali špil za konzole :P

Berserker ::

So bli na konzolah se lepši špili kot crysis tako da ni problema.

AapocalypseE ::

Optimizirali jo bojo v nulo, tako kot je tudi treba za konzolo.

destroyer2k ::

tr33k

Kateri?

Samo ne šteje se zelo zelo zaprte mape kjer vidiš samo 5m pred sabo.

laught ::

Meni je kaki gears of war 2 dost lepši kot kriza,potem tud RE 5 nima švoh grafike pa še bi se kaj najdlo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: laught ()

AapocalypseE ::

RE 5 ma SUPER grafiko!

Senitel ::

Grafiko imaš lahko super, brez da si požrešen po GPU. Dober art dela čudeže. Kar pa ne pomeni, da močnejši GPU ne bi dvignil vsega skup še višje.

Rippy ::

So bli na konzolah se lepši špili kot crysis tako da ni problema.


Se spomnem, ko sem imel 7600GS in sem moral igrati Crysis na najnižjih nastavitvah, da je bilo tekoče v primerjavi s CoD 4, ki sem ga lahko poganjal na visokih nastavitvah in je v tem primeru zadnji zgledal veliko lepše in tekel hitreje.

Sedaj lahko poganjam Crysis na max in normalno da je Crysis lepši.

Glede optimizacije...Crysis je zelo dobro optimizirana igra, to je dejstvo! Težava je v detaljih, ki jih zeži prikazati na zaslonu.

Gremo primerjat s Gears of War. Glavni liki v tej igri štejejo 15000 poligonov in celotna igra redko kdaj preseže 300.000 na konzoli (flat zidi, flat podn, flat zgradbe). Crysis na najvišjih nastavitvah rendira 1.500.000-3.000.000k in tudi vsaj pol miljona več v določenih primerih. Potem so sence, fizika, veliko več luči, ogromne sharder zahteve, višja resolucija, texture....

Tudi če Superman optimizira Crysis, je popolnoma nemogoče, da vse to prenese na konzolo v takšnem stanju, kot je. Enostavno morajo zmanšati tisto, kar želi pogon pokazati na zaslonu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Rippy ()

ahac ::

So bli na konzolah se lepši špili kot crysis tako da ni problema.


Lepota je stvar okusa.



Grafična zmogljivost pa pač ne.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

loool2 ::

Grafike ne naredi igre ampak jo kvečjem izbolša

BigRedOne ::

So bli na konzolah se lepši špili kot crysis tako da ni problema.


Lepota je stvar okusa.



Grafična zmogljivost pa pač ne.


CryEngine2 je grafično zmogljivejši od UnrealEngina3 (kaj nima GoW 2 UE 3.5?), ampak to še ne pomeni da ima zato Crysis lepšo grafiko. Je pa res, da CryEnigin upošteva veliko več (fizikalnih) dejavnikov.

Zgodovina sprememb…

Rotaidal ::

http://ve3d.ign.com/articles/news/53559...

Novi Crysis 2 screenshoti...

Osebno mi ne zgledajo nič posebnega. Prvi crysis je zgledal lepše :)

Pesimist ::

zato ker je narava lepsa kot beton. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

Tr0n ::

Pa zato ker so zadevo sportali na konzole, ki imajo 3 generacije stare graficne kartice.

Rotaidal ::

http://ve3d.ign.com/videos/63823/PC/Cry...

CryEngine 3 GDC 2010 Tech Demo

Galaxy ::

Ma jebemti, kdaj bo prišel tale vražji Crysis 2? :8)

Dr_M ::

Enkrat proti koncu leta (upam, da letosnjega).
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

particle ::

destroyer2k ::

FreeRadical oz. crytek UK dela na multiplayer.

http://www.develop-online.net/news/3445...

Engineer_SLO ::

:(šteka že samo na posnetku,kaj bo šele na računalnikih.......

spet neka nova tehnologija,ki jo ne bodo dosegle vsaj še 2 prihodnji generaciji enojedrnih grafičnih kartic...
ASUS ROG Maximus X Hero, I9 9900K, NZXT Kraken X62
32GB DDR4 3200 CL16, 512MB + 1024GB GB NVME SSD+ 2x2TB 7200rpm
EVGA GeForce RTX 3090 FTW3 ULTRA, ALIENWARE 38 - AW3821DW

LordTado ::

http://www.playstationuniversity.com/sc...

A je kdo kje zasledil zahteve?

?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LordTado ()

def0r ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: def0r ()

kmetek ::

kdaj je že napovedan?

_Medo_ ::

sredina novembra... mislim, da 16.11.2010

barocco ::

zgleda zanimivo8-).

LuGi ::

sweet x360 verzija =)

Klemzz ::

Super, za x-a pride; a je men filmcek posteknu k se je dogajal, al je biu tak fps drop u spilu?

g. Oden ::

def0r je izjavil:

http://www.youtube.com/user/IGNentertai...


Tale filmček ne pokaže nič dobrega. Gameplay zgleda standarden, grafika povprečna, še najbližje UE3. Je pa res, da še nismo videli vsega.

def0r ::

Jah gameplay bodo spremenili malce vlogo nanousuita tako da bos lahko perke dodajal suitu da je bolj za stealth itd. Saj meni je Crysis zaradi nanosuita tako vsec ker imas toliko moznosti kako nekaj naredit:D
Grafika me niti ne zanima toliko, vsaj koncno so se preselili stran od jungle enviromenta.

Rotaidal ::

Dr_M ::

Wow, tole zgleda pa hudo 8-)
Sam pomoje bo kr zajeban tkole spilat. Se mi zdi, da bo precej tipk.. :|
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Robert_S ::

Zajeban bo špilat , ker boš gledal diapozitive:))

galu ::

I NEED CRYSIS 2!!!!!:O

Mogoče se nam obeta revolucija shooter multiplayerja? :D
Tako to gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

def0r ::

galu je izjavil:

I NEED CRYSIS 2!!!!!:O

Mogoče se nam obeta revolucija shooter multiplayerja? :D


Dvomim da bo kaksna revolucija ravno tale, me bolj zanima SP storyline in gameplay kakor MP:P

guest #44 ::

Robert_S je izjavil:

Zajeban bo špilat , ker boš gledal diapozitive:))


Not rly as i understand it. Cryengine 3 je zaradi omejitve konzlol precej omejen oz je na ravni Cryengine 2, ampak mogoče PC verzija bo mela dodatke.

sash69 ::

Eh, tudi za navaden Crysis so trdili kakšen oh-in-sploh sistem boš potreboval če boš hotel spodobno poganjati špil - na 9600GT/Q6600/4GB DDR2 (grafično sem novo kupil za 170EUR takrat) mi zadeva na high detailu na 1440x900 resoluciji čisto spodobno teče. Zdej (oz. pač ko bo enkrat tole zunaj) si pa kupiš GTX 560 ali nekaj v tem rangu, pa boš imo brez skrbi nažigal zadevo na ultra pri full HD. Grafične kartice so veliko močnejše kot trenutni grafični pogoni v igrah, kar je po moje posledica zastarelega hardware-a v konzolah (PS3).

(kar seveda ni slaba zadeva - ni potrebno menjavati oz. nadgrajevati sistema na vsake pol leta. :) )

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sash69 ()

LordTado ::

Mislim da bo fajn igra ampak boš hitro videl da je dinmika skoraj ista kot pri enkici...

Berserker ::

Igral beta mp na xbox360. MP vrjetno nebo dobene revolucija nekako v stilu cod. Gameplay je podoben tistemu v kllzone 2. Precej je blura ampak je potreben da malo polepša igro ter preekrije žaganje ki teče na starem hardware. Vsekakor bo pc verzija lepša ampak igra zagotovo ni nič posebna da bi zanjo zapravljal denar za nakup nove grafične kartice.

macgajver ::

Če jo škatla x lahko poganja potem s malo optimizacije bi jo moral vsak povprečen pc. Igra bo mogoče izgledala zelo lepa zaradi izredno visokih textur ampak fizika in ostali bombončki so tu vprašljivi pomoje bolj skriptano zaradi konzol. Ko sem gledal gameplay bete sem takoj opazil švoh draw distance in to že v mp mapi ki ni nevem kako velika. Pop upi in jasne sence ter texture se rišejo pred tabo približno isto kot pri assasins creed 2.
Upam da to zrihtajo za pc ker če bo direkt port ajoj.

Druga stvar mp gameplay. Za sp nanosuit kull svar za mp niti ne tako. Prevelike razlike so za armor rabiš cel stražer pa še ne crkne. Cloak camperji sedaj nevidni kamperji. Na papirju se sliši fino nanosuit ampak v realnosti gameplay postane porazen.

Pomoje bi se morali pri cryteku to lotit drugače. Recimo navadne vojaške obleke light medium heavy. Hiter ranljiv, vsakega po malo, bolj trdoživ počasen. Ampak ne tako ogromnih razlik da cel stražer spucaš pa ne crkne
Potem bi si z igranjem multija odklepal razne nadgradnje in proti koncu recimo še nanosuit(beta nanosuit) kateri nebi bil tako dovršen kot v singleplayerju in bi si lahko izbral samo eno lastnost. S tem da če izbereš armor bi bil manj počasen kot pri navadnem heavy armoryu pri hitrosti pa bolj odporen kot s navadnim light armorjem za cloack pa nebi uporabljal nevidnosti ampak bi spreminjal samo barve nanosuita recimo 2-4 profile različno obarvane za različne tipe sneg džungla...

To je moje hitro opažanje in mnenje kako bi bil multiplayer mnogo bolj privlačen.
tenstan krompir je pa zakon

Zgodovina sprememb…

galu ::

V Crysis Warhead na Delta boš videl da te že par metkov od KPA vojaka ubije v armour mode.. Na normal si kot kak rambo, v Delti pa ti 'energija' v nanosuitu zelo hitro upade. Mogoče narediš 10m v cloak mode.
Tako to gre.

black ice ::

@macgajver: O kakšnem stražerju klobasaš?

jazbec ::

pomoje misli na nabojnik

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jazbec ()

macgajver ::

No uglavnem upam da nebojo igre preveč pokonzolili in da za pc dobimo proper release s normalnim draw distancem, leanom, in spodobno umetno pametjo.
tenstan krompir je pa zakon

jizzer ::

Prosim naslov muzike ko je v videu HVALA! :)

matonson ::

galu ::

Heh, ta 'support the band' stavek je mal off..
Discovery ma to pesem za eno Mythbusters reklamo, to pa je $$$$$ provizije.8-)
Tako to gre.
««
«
1 / 17
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Crysis 3 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
23841339 (24485) kajetan
»

Crysis 1 še vedno grafično zelo zahtevna igra?!

Oddelek: Igre
243034 (1802) Halfdead987
»

PC igre 2012

Oddelek: Igre
388810 (7348) Skyman
»

Bo Crysis 2 omejen le na DirectX 9? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
7122893 (20950) korenje3
»

GTX 590 zamuja, že v spletnih trgovinah

Oddelek: Novice / Grafične kartice
275109 (4278) alpha1

Več podobnih tem