» »

#slo-tech???

#slo-tech???

smash_u ::

Zadnjič se mi je zgodilo nekaj groznega. Že dosti ircam na #slo-tech toda tega še nisem doživel. Vprašal sem za pomoč in PrimozX mi je z veseljem pomagal (kapo dol). Res je da se na HTML nespoznam dosti toda zaradi tega se nitreba norca delat>:D. To mu še nezamerim toda to da me je dol kicknil ker nisem odgovarjal nazaj pa nerazumem. Zato prosim če kje obstajajo kakšna pravila za IRC v katerih piše da se moram pogovarjat (pa če jaz želim ali ne) naj mi napiše kje jih lahko dobim.
Freedom of speach???

McHregec ::

A te je tud banal ???

smash_u ::

ne, je pa grozil da me bo ČE NEBOM ODGOVARJAL8-O

alien-w ::

po moje te je hotu sam zbudit. 0:) bannal te pa verjetno ne bi, ker je primoz miroljuben (no ja) clovek!
BTW: Primoz! KJE SO MOJI DRIVERJI!?!?! (Zdej bo pa mene bannal za 10 let. :D

Sergio ::

hm... nastavljen je 120 min idle kick...

če ti je pa pomagal pa da nisi nič odgovoril ne "bu ne mu" da vsaj kapiras kaj je povedal... pol pa ne vem...
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Primoz ::

Na tem kanalu ni demokracije ampak diktatura... Če te zanimajo pravila si nekje najdi nekaj o Netiquette.
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Zipper ::

:(Ni mi razumljiv tvoj nacin komunikacije. Pa kje je osnovni bonton?? Pomagal ti je.... Pa kaj se sedaj razburjas??:(
---------------------------------------
Type Win to enter Windows ME
---------------------------------------

whatson ::

Tovrstno izživljanje na ircu se mi zdi za bedasto... sicer pa.. :D .. tudi kaj bedastega je včasih dobro naredit... :))

Izak ::

Je 120 min idle kick nastavljen pa tudi nemoreš se pritoževat ker ni nič narobe. Če ma človek op te lahko kickne kadar hoče...tudi če si "priden" in nočeš nč slabga. Tako je na ircu...:D

twosocks ::

Ja ok, sam ljudje a če so drugi svinje ste še vi al kaj...lepi izgovori....

ok pač po 120 min idle skor da človk nima kej več za vprašat, sam da bi ka kr tko kicknu...ker delajo tut drugi. Mislim to pa je bonton...ne glede na to kakšen...

Sam spomnte se kok ljudi je vam pomagal...če ne drgač pa z odgovori na slo-tecu, komur pa ni nihče pomagal pa bi moral še bl razumet in vedet kako težko je začet ne pa jih pol še maltretirat...

Upam da mi ne bo treba spremenit dobrega mnenja o slo-tecovcih
*------------------------------------------------------------------*
Ni podpisa
*------------------------------------------------------------------*


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Telefon nenehno pošilja DHCP zahtevke na router

Oddelek: Omrežja in internet
91552 (1341) MrStein
»

esej - bedarija (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
568628 (7478) pingec
»

Izkoristimo Slo-Techove javne strežnike! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1378707 (5788) frenk
»

Bullshit od Resnične Resničnosti! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
825733 (3259) Uporabnik
»

Kaj menite o Slo-Techu? (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
655478 (3993) Primoz

Več podobnih tem