» »

Bullshit od Resnične Resničnosti!

Bullshit od Resnične Resničnosti!

1
2
»

San ::

V mojem postu sem ti lepo napisal, brez kurcev in debilov, kaj nas večino moti, sam po tvojem postu, pa se mi zdi da je problem drugje in mislim da je zdaj vsem jasno kje.

San ::

Aja, vsem tistim, ki pogrešate oddajo takega tipa, na BBC World je oddaja z imenom Click On-lne, ki ima ponovitev vsak dan.

Predvsem Cookiu, pa bi priporočal naj pogleda konec, ko voditelj vabi gledalce naj pišejo pripombe in pohvale na njihov email ter naj aktivno sodelujejo pri oblikovanju programa.

smash ::

cookie: zdej si mi pa cist vse pojasnu..ni cudn da je tko kokr je :\

pa zakaj bi mi delal novo oddajo ce jo ze ti mas...mi smo tle da te kritiziramo in pika..noben nau su ustvarjat neki druzga..ce slabo delate ste si sami krivi

odločte se že enkrat kdo vam bo ciljna publika....

-oddelek igre ne prinese ničesar če samo omenite naslove treh igr ter prikažete par insertov...
-oddelek linux ne prinese ničesar "bebcem" če jim prej ne razložiš kako se linux inštalira in jim pojasniš da je pa to alternativa winsom....naj že nekdo prosm ljudem pove, da ta alternativa winsom ne bo večno zastonj
-oddelek irc je krneki: tist k ga irc ne zanima, ga tud to nau zanimal kwa je kick pa ban...tistega k pa zanima, je pa prva stvar, ki se jo nauči kick pa ban....tko da TO ŽE VSI VEMO
-oddelek internet strani prosim brište..namente ta cajt čemu drugemu
-oddelek triki in nasveti....zakaj mora to vedno bit povezano al z excelom, wordom al powerpointom?? a drugih trikov ne poznate?
-oddelek (un tip z špegli, k je meu napajalnike prejšnjič) naj bo..naj drugič pove, kaj je bios, kaj kakšna nastavitev tam pomeni, naj pove zakaj je dobr met monitor nastiman na 85Hz, zakaj so LCD-ji bad za igre...naj pokaze na primeru...da folk neki vid
-oddelek novice naj bo kot je...novice so pa lohk tud mau bolj zanimive...futuristične....kaj prinaša prihodnost???
- povabte kakšnega gosta...dejte vprašanje za kakšno nagrado...recimo nov računalnik itd...
- sam karkol nardite, mi ne narest kakšnga kviza za otroke

drgač pa veselo naprej...se že veselim sprememb, tako kot vsi ostali:D :D :\ :D

Brody ::

svašta
bolš, da nehamo s kritiko in predlogi, ker očitno nima niti najmanjšega smisla
kt tko naprej, pa naj voditelj ne pozabi spet obuti belih najkic na črne hlače in črn usnjen telovnik....

minmax ::

fantje, fantje.
Vem, da hočete samo dobro in čisto lepo je, da oddajo komentirate. Tako vsaj vemo, da nas gledate :).

Kje naj začnem?
1. Gledanost oddaje je za termin v katerem je, celo nadpovprečna. Torej teorije o nezanimivosti za vse ne držijo vode. Ali pa nekdo folk sili, da gleda oddajo? Mogoče se jim pa le takrat zatakne daljinc in ne morejo prestavit kanala? Ne vem, naredite si svojo teorijo zakaj ljudje oddajo gledajo, saj itak več veste od ustvarjalcev :).
2. Oddaja je tako kratka in tako po redko, da resno izobraževanje v njej ni mogoče. Nekateri pravite, da bi morali kazati razpaticioniranje diskov, lotanje, karkoli ipd. .. Ne moremo, ker potem nas res nihče razen tistih, ki bodo to rabil (ki jih je zanemarljiv promil) ne bo gledal, ker je tema preozka. Če naredimo 15 minutni blok _ČESARKOLI_ bo med tem 99% gledalcev prestavilo na drug kanal. Ne več predlagat takšnih neumnosti.
3. Namen kotičkov kot je na primer Linux in ostalih NI to, da bo človek res nekaj se v tistem trenutku naučil, temveč to, da si bo reku "Aha, to se tudi da naredit, zanimivo". Se pravi, da predstaviš neke stvari, da sploh obstajajo - Mozilla, OpenOffice, spletne pravljice... Se pravi tisto kar počneš je to, da širiš obzorja in ne to, da poskušaš iti v globino. Enako velja za word namige, IRC kotiček in pred tem email bonton. Veliko ljudi uporablja računalnike pa ne ve za IRC, če jim boš kazal kako se namesti IRC klient in kako deluje protokol verjemite, da nobenega ne bo zanimalo, niti najmanj. Če pa jim pokažeš kako se po ircu pogovarja pa recimo poveš, da lahko imajo svoj kanal itd, jih bo mogoče malce zintrigiralo.
4. Cilj je ljudem pokazat KAJ lahko računalnik naredi za njih. Čeprav ne moreš pokazat natančno KAKO, ker nimaš časa. Če pa jim boš pokazal, da lahko naredijo nekaj kar jih zanima (recimo najdejo pravljice in mini-igre za svoje otroke na spletu), bodo že sami vložili energijo in ugotovili tudi kako. To dokazujejo emaili, ki prihajajo po vsaki oddaji. V njih folk sprašuje kje dobi to pa to, kar je videl v oddaji, kaj naj naredi naprej itd.
5. Butastih komentarjev o tem, da naj kažemo igre, ki so nekomu všeč, in ne kažemo tistih, ki mu niso prosim vzdržite, ker so preprosto butasti.
6. Ciljna publika oddaje ni večina slo-techerjev. Ciljna publika so tisti ki jih tehnologije sicer zanimajo, a se s tem poklicno (in slo-techersko) ne ukvarjajo. Jih pa zanima vsak mesec pokukati kaj je novega, pa nimajo časa spremljat spletnih strani. Teh ljudi ni tako malo (vsaj glede na gledanost). Čeprav kažemo video montažo, linux, napajalnike, vseeno nimamo gledalcev, da bi se vsi šli video montažo, namestili Linux ali sami sestavljali računalnik po komponentah... Imamo pa gledalce, ki jih zanima vedeti, da to sploh obstaja in kako se, da to uporabit. Če bodo pa sami hoteli uporabit bodo pa šli do virov, ki jih navajamo ali si kupili kakšno knjigo ipd.
7. Dolgo nazaj so bili poskusi, da so oddajo pripravljali strokovnjaki, pred kamerami bili pa res profi voditelji. Poskusi so pokazal, da tisti, ki je pred kamero MORA vedt kaj govori, drugače stvar preprosto ne izpade v redu. Lahko še tok teoretizirate o tem, da je to bolje, ampak povem vam, da se je to praktično probalo in da ni.
8. Tudi mi bi zelo radi delovali s takšnimi budgeti kot oddaje s katerimi nas nekateri primerajte. A ugibam, da ste proti povišanju TV prispevka?

Vem, da hočete samo dobro, samo ... veliko vas gleda preozko.

(in mimogrede, to je moj prvi in zadnji post na temle threadu)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: minmax ()

Brody ::

če kdo preozko gleda ste to vi in cookie, ki z vsakim postom pokaže, da ne spada tja....
govorimo o tem, da je veliko malih stvari, ki bi se jih dalo zelo izboljšati in to brez vsakršnega povečanja budgeta. Od obnašanja, predstavitve, komuniciranja, stila, rahle preureditve sheme oddaje, ....itd.
Kdaj boste zaštekal?!!?

San ::

Ne razumem, kako je lahko recimo potem Studio City toliko bolj gledljiv, kot vaša oddaja, če že ne smemo primerjat z tujimi oddajami. Pravzaprav je večina oddaj na RTV Slo boljših kot vaša .Mislim da je to slab izgovor.

Kar se tiče gledanosti, pa se lahko zahvalite pomanjkanju konkurence.


smash ::

minmax: tuki mislm da noben ne gleda preozko..jest štekam vseh 8 točk ki si jih naslikal, ampak mot me to, da se skrivaš za temi točkami in ti ni nč do tega nardit oddajo bolj zanimivo ter na oko privlačno

prejle je cookie zinu se mi zdi, da je mario najslabša oddaja na tv vendar jo vsi gledajo....zakaj? zato ker se marijo lepo naprav pa lepo govori...predstavlite si mariota v linux majci pa z govornim kompleksom..kaksna bi bila potem gledanost??

fantje odločte se že: al boste to počel še naprej samo zarad dnarja al boste delal stvar s srcem in dušo :D

prejle sem si ogledal oddajo click na BBC-ju....oddaja je dolga 20minut...človk ne more verjet na kako dober način lahko človek predstavi določene stvari le v 20 minutah..neverjetno..seveda se vi s tako oddajo že zaradi stroškov ne morte primerjat...vendar vam vseen priporočam da si zadevo ogledate...

ampak pustmo zdej BBC

mene zanima tudi to zakaj nosi oddaja naslov Resnična Resničnost? :O

Avenger ::

Thor, a lahko povem eno anekdoto? Nekomu se je na določeni spletni strani odpiral banner, kar ne bi bilo nič nenavadnega, niti motečega, če ne bi bil zvočni. Zvoka se ni dalo izklopit in se ga je slišalo tudi pri predvajanju mp3jev, skrajno moteče torej. Ko je torej temu človeku do konca prekipelo, je poslal mail na lastnike te debilne pasice in v odgovor dobil pojasnilo, ki med drugim vehementno pravi: V vsakem primeru morate razumeti marketinško dejavnost, katere namen je vzbuditi pozornost in prepoznavnost. Kot vidim, nam je vsaj to 100% uspelo. No, na takega me spominjaš. Namesto, da bi poskušal razumet problem in najt rešitev, se mu izogneš.

Glede oddaje pa tako, jaz je sicer nisem gledal prav pogosto, ko pa sem jo, je bila smešna. Patetična in smešna. Kritike nanjo so deževale od vseh, ki jih poznam in ki so kdajkoli videli oddajo, torej z oddajo nekako mora biti nekaj narobe. In tukaj se ne moreš vleč ven s tem da rečeš, eh, pa naredite svojo če mislte da znate bolje. Ali pa - pa preklopite na drug kanal, če vam ne paše. Če ima oddaja dobre rejtinge, kar nekako dvomim, je to verjetno bolj zaradi napadov nenadzorovanega smeha, ki jih povzročajo posamezni prispevki/osebki, kot pa zaradi zanimivosti.

Verjamem, da ne more biti ravno lahko imeti mesečno oddajo o računalnišvu, saj se v času ki ga imate na razpolago ne da povedati dovolj, da bi bili vsi zadovoljni. Ravno v tem je problem, niste definirali ciljne publike. Tako kot so vam povedali že pred mano, ali naj bo to oddaja za poznavalce, ali pa za čiste amaterje. Ne more pa biti narejena za amaterje, s tem da ima notri veliko elementov, ki mejijo že na področje profesionalnega ukvarjanja z računalništvom.To, da v eni oddaji predstavite kick in ban na ircu, ostalo pa prihodnjič, je pa čisti kriminal. Linux? No ja, ne vem koliko tistih, katerim naj bi bila oddaja namenjena resnično uporablja, ali bi/bo/je uporabljalo ta sistem. Določite svojo publiko in se tega držite, ne segajte v širino, ampak raje v globino, še vedno je lahko zanimivo, ampak bo predvsem - bolj kvalitetno. Tistih nekaj trikov iz raznih programov.. eh ja, pa kdo to res rabi/si zapomni/mu je zanimivo??

Voditelji oziroma ljudje v oddajah morajo biti na nivoju. Zamenjajte tim. Ne smejo dajat vtisa, kot da so lt.cmdr. Data iz enterprajza, naj bojo naravni, pa za božjo voljo, če se naravno obnašajo kot kekci, pač, sori brate, niso za televizijo. Naj bo not nekdo, ki ma vsaj mal življenja v seb, magar Saša Einsiedler, čeprov verjamem, da je računalnik vidla samo po TV ampak point je, oddaja bi bla živa, ne pa da so not tragikomični zombiji. Pa če so tole žaljivke tud ne vem, sama oddaja je žaljivka za slehernega gledalca.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

cookie ::

hey brody!

kaj si mi ze povedal? Evo...ti bom vrgel rokavico.
Do naslednjic, ko se bo snemalo (enkrat v februarju) mi prosim napisi za dve minuti teksta o vodenju kanala...ce bos napisal, mi prosim to poslji na domen.savic@email.si in bom tekst do pičice natančno prebral...

just do it

cookie

Gandalfar ::

smash: brez zaljenja, enako velja za ostale - ohranite nivo.

d-mon ::

No bom se jaz eno povedal cez RR.

Pa da se ne bom osredotocal na vsebino, kjer ima vsak svoje mnenje.
Me osebno B... K....

Mogoce bi voditelji lahko sli na kaksen tecaj ala. "Kako voditi oddajo".
Me osebno cisto nic ne motijo osebnosti voditeljev (se posebno me ne moti Fele :), ampak lahko bi se pa pod prvo normalno oblekli (V stilu ostalih oddaj...lohk tut Mariota pogledate). Ti ljudje so vsi obleceni za na TV. Recimo temu lepo obleceni.
Najkice pa ledr res ne pasejo skupaj...

Potem tudi ostali izgled oddaje.
Ali mi lahko kdo od voditeljev lepo prosim pove, zakaj je vse snemano na blue screenu, ce ga noben ne zna uporabljat?
Recimo, robovi osebkov vam blue screen zmeri pokvarijo. Tak sindrom blue screena se je dogajal recimo se vec kot 10 let nazaj. Ja kako VAM to uspe se danes?
Pa lepo prosim, kaj je s tisto animacijo RR? Rdeca in siva, ali kako je ze...
A menite da je to za na TV? To ne sodi niti pod amaterska dela.

Mislim vizualni izgled......BLJAK.

Tako...
Mogoce malo pomoci.
1. V sloveniji mate Arxel Tribe in naj vam naredijo eno normalno animacijo, ce jo ze zelite imeti.
Pa ne mi reci, da bo financno prezahtevno, ker pod prvo ste na RTV Slo, ki lahko placa in pod drugo, ce ze delate oddajo (pa ceprav ni dobra...) menim, da ste toliko sposobni, da naredite kaksen DEAL z Arxlom in vam bodo naredili.
Seveda se tu poraja vprasanje. Ali ne bi Arxel naredil v enih 10 min boljso animacijo kot je sedaj? To verjetno ne bi bilo financno prezahtevno.
2. Glede blue screena. LOOSE IT. Saj se oddaja lahko posname tudi brez tega. Prinesite eno mizo, nanjo postavite racunalnike, steno (blue screen) polepite s plakati (magar s plakati iz revije Joker...gotovo bodo se oni veseli zraven, in seveda, vam bodo (da ne bi placevali reklame) verjetno z veseljem pomagali (povedali kaksno boljso novicko...). Mislim, da je to obojestranski interes + verjetno bo obcinstvo bolj zadovoljno.
3. Glede montazerjev oddaje, kjer se ocitno vidi, da blue screen ne znajo uporabit. Mogoce jih zamenjajte? Ali pa luckarja, ce ne zna dobro osvetliti, da ne padajo sence na blue screen, pa potem spremeni barvo. In seveda, za izgovor, da imate studijo samo tisti in tisti dan za toliko pa toliko ur in ne morete postaviti mize in plakatov...Hja, ce ze lahko snemate v Kiberpipi, potem snemajte ostalo oddajo nekje drugje. Magar pri enemu v dnevni doma, lepo na kavcu. Kar bi za moje pojme kr kul izpadlo.
4. Ali veste kako na koncu oddaj pise...Ta pa ta oblecen v oblacilih te pa te firme...Mogoce bi pomagalo? Se posebej vasemu dekletu.

Ne da se mi vec...
[D-mon]

IceIceBaby ::

Pa enga ali 2 iMaca nafehtajte, da vam ga posodjo in ga dejte na mizo.

Pepe ::

Tistim, ki jim gre RR resnično na živce, ampak jo vseeno gledajo, na POP TV pa naredit lastno oddajo. Pol pa primerjamo.
LP
Kaj je?
Ti samo pridi, ti mater!

San ::

Če resno razmišljate o novih kandidatih za RR, sva pripravljena s kolegom priti na avdicijo.

d-mon ::

Jest bi naredu eno oddajo na Pop Tv.
Samo vem, da oni ne bi predvajal take oddaje, ker bi bla za njih prevec kontraverzna (ne bi bila za kmete).

Fora oddaje bi bila, da bi izbrali enega pametnega racunalnicarja (takega kot je Fele pri RR, al pa...ma no sej vemo...uni k zivijo za racunalnik...SLO TECH ADMINI? :) - joke joke...hehe).
in enega k nima pojma o racunalniku.

In potem bi se usedla za mizo (kot v kaksni ameriski pogovorni oddaji - intervjuji) in amatercek bi reku: "Ej, jest bi kupu en racunalnik"...no tu bi se nas pametni racunalnicar razgovoril. In seveda, ker nas amatercek nima pojma kaj je to AMD in graficna kartica, pa 3d pa disk in ram...bi nas profic to lepo razlagal. In potem, ko bi nas profic znorel od glupih vprasanj (men bi blo tu ze smesno, a bi blo vam ze smesno?), bi zamenjali profica z drugim in tako z oddaje v oddajo. Najprej hardware, da amater kupi dober racunalnik, potem software, ker mu nic ne dela in ker instalira programe s polno adwara.
Mislim, oddaja o vsakdanu 'profesionalnega' racunalnicarja in amaterja v racunalnistvu.
In potem pride seveda del kjer mora profic z amaterjem v trgovino po nov racunalnik in kjer se profic pogovarja s kupcem, ki tut nima blage in ve celo manj kot nas amater, ker nas amater ze nekaj zna, ker ima prijatelja profica.
No sej veste, kako to gre.

Glasovanje za boljso oddajo:
Resnicna Resnicnost: 0 glasov
Resnicno zivljenje racunalnicarja: 1 glas
[D-mon]

Binji ::

Se 1 glas za RŽR. Po moje bi blo to na konci ze boljse kot Jerry Springer:D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

segi ::

RR je oddaja, ki pač ne pritegne vseh. Tudi Mario jih ne, niti Jonas. Res pa je, da oddaja nima furma in deluje kot posnetki skrite kamere. Krivo je predvsem slabo poznavanje video obdelave in slab okus za grafiko. Pomoje mora takšna oddaja trajati vsaj 1 uro, da lahko noter strpaš nekaj zanimivega.
Definirajte ciljno publiko pa veselo na delo...

Sem pa slišal, da fantje delajo skoraj zastonj (free), če je pa to res, pa jim predlagam, da se bolj profesionalizirajo v hobiju ali pa zadevo opustijo, če jim seveda ni žal njihovega imena.
Srečno!:D
---------------------------------------------
Segi podobo na ogled postavi,
ker bolj resnico ljubi kakor hvalo,
zad skrit vsevprek posluša, kaj zijalo
neumno, kaj umetni od nje pravi
----------------------------------------------

IceIceBaby ::

Mam vprašanje za ustvarjalce RR.

Koliko je sploh maneverskega prostora za spremembe oddaje tkole sredi leta ? A mate to začrtane smernice in vi pol samo not šopate novice pa nasvete itd. ali bi lahko teoretično vsako oddajo meli drugo špico, druge voditelje in nasploh vse novo ?

DarkSite ::

Zdej govorit da bi podaljšali oddajo na 1 h je brezveze....pomembna je namreč kakovost oddaje...oddaja je lahko celo krajša od 1h, recimo 30 min tko kot na bbc...vendar je tam kakovost bistveno večja kot v RR

RR rabi eno orenk spremembo, ker današnja oddaja je en velik bull.

Uporabnik ::

kdaj pa bo spet na sporedu, da vidmo če so kej pobral

Tomi ::

Uporabnik: kaj, če bi pogledal na www.rtvslo.si?
metrodusa.blogspot.com

Gh0st ::

Pa sej ni tko lahko bit ažurn, če delaš mesečno oddajo.
Fora novic je v tem, da resni računalničarji to zvejo takoj ko te pridejo na plano (ali vsaj kmalu), tisti pa ki se z računalništvom ukvarjajo bolj postransko pa izvejo za nove tehnologije. Sej jest poznam tega tipa, Torija, pravu mi je, da je zlo težko u tistih 45 min al kako že majo povadat vse.

Strinjam se s kritikami:
oddaja bi morala biti daljša in kvalitetnejša, voditelji (za linux) bi morali biti "nakulirani", un fany-šmancy tipo (sovoditelj, ki ima tudi igrice) je malo preveč samo-všečen in govori kot da bi bil mister računalniškega sveta...:D tipo, ki govori o IRC-u je pa strahota. Njegov text ima pomoje pet vrstic na ekranu pa se že ves poti.

Nevem, vsi modeli tm se mi zdijo tok amaterski, govor se jim ful zatika, vidi se jim da je vse zrežiran, ker imajo tako nenaravno obnašanje....porazno.
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

splet2.com ::

dolgo časa že nisem gledu te oddaje in sem jo šel pogledat zaradi te teme.

In moram reči, da sploh ni tako zelo slaba. Sploh vsebina se mi ne zdi tako zgrešena. Edino, kar je malo slabše je tisto o spletnih straneh, ker ne dobiš pravega občutka kako izgledajo. Všeč mi je prepletanje novic z ostalimi deli oddaje. Pa tudi osrednja voditelja sta dokaj ok. Tisti Fele pa kar popestri vse skupaj, jst sem se mu ful režal.
Ne vem zakaj bi se morali računalništva vedno lotevati strogo resno ? Ta oddaja v redu in na lahkoten način predstavi novice, zanimivosti itd. Vsaj zadnja oddaja je bila taka.

Jaz bi spremenil samo te napovednike oz. vmesne špice(oz. celostno podobo oddaje) in jo naredil malo bolj dinamično. Recimo v oddaji sta dva na različnih mestih govorila o ircu. To bi lahko združili, sedela bi vsak na svojem koncu, malo čvekala po ircu, malo v RL, vmes pa še predstavila vsak svoje.

To je samo moje mnenje namenjeno urednikom oddaje in upam, da me ne boste nekateri napadli zarad tega.

lep pozdrav

perci ::

Gh0st: Tori je minmax in je že povedal svoje v tej temi ;)

Drugače je meni linuxaš kul, madona res da ni napedenan in da se spakuje, ampak sej večina računalničarjev je geeki - on pa pač zadevo vzame za zajebancijo - men je kul

Gh0st ::

Pa ja OK, sam mal pretirava no.
pa tud ostalim se mal preveč zatika. ne morjo se tok brookat no! :\ :)
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

smash ::

a ste kej gledal zadnjo oddajo že?? kakšni so kej komentarji?:\

Tr0n ::

Folki pac niso profesionalni voditelji, ampak computer geeki, tak kot vsak tukaj. Kar je kewl.

(sic) ::

Tr0n:

Ma ja, samo poglej ti tistega linuxaša... mislim, ej... večjega fegeta še videl nisem...

mile ::

Sic: ne bom zgubljal , sam tok, kot ta model obvlada svoje področje,
svaka mu čast.

Njegovo obnašanje je pa takšno kot je, če bi poznal več računalniških geekov, bi videl, da je večina takšnih.
Običajni ljudje jih pač ne razumejo, kaj jim dogaja po glavi.


Kaboom ::

ok, sem gledal tokrat RR, ni kaj.

sem se precej nasmejal pa me sploh ne moti da sem se :D

za vse ki pa želijo da bi si ti dečki (+dekle) polizali lase v levo ali navzgor, oblekli črne obleke na črto: zakaj? zato ker na tv ne sodi nihče drugi kot polikanci? ne samo diskriminacija ampak metanje peska v oči gledalcem. zakaj ne smemo spoznat tv osebnosti v luči kakršni so?
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

(sic) ::

mile:

1. moj nick ni Sic, sik, sick,... ampak (sic)

2. jaz nisem napisal niti ENE BESEDE o tem ali tisti (bom rekel) človek obvlada svoje področje ali ne, jaz sem le napisal odgovor Tr0novemu postu, ki je rekel, da niso voditelji. In ne niso - primer sem dal tistega "človeka".

toliko o tem...

Zgodovina sprememb…

Uporabnik ::

sej je ena oddaja "na liniji", pa sta vodidelja glih tko malda, pa sta velik bolj ok... pač so (najbrž) strokovnjaki, sam voditelji pa vsekakor ne
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Resničnost: Internetni kriminal (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / RTV Slo
528624 (5886) roli
»

Resničnost 126. (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
828261 (6218) Tarzan
»

Resnična resničnost, 117. (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / RTV Slo
597491 (5213) Bass0
»

Resničnost 115. (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
577088 (5143) Matev
»

Resnična resničnost, part 110 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / RTV Slo
10410763 (6906) CaqKa

Več podobnih tem