» »

pokvaril sem Outlook express!! a lahko kdo pomaga

pokvaril sem Outlook express!! a lahko kdo pomaga

username ::

v outlook ekspresu (verzija 5.0, vgrajen v win98 slo) sem v nastavitvah nekaj spreminjal pri določitve mesta (mape), kjer se shranjujejo prejeta sporočila, nakar se je sesul in ga sedaj ne morem več zagnati (ko dvokliknem, napiše:"ta program je izvedel neveljavno operacijo, zato bo prekinjen"). pomagalo ni niti deinstalacija ter ponovna namestitev (najprej sem inštaliral novejši IE 5.5 slo paket, pa tudi ni delalo; potem sem deinštaliral outlook expres in še enkrat namestil paket 5.5 pa še vedno ne dela). Kako bi se dalo to popraviti ?



McHusch ::

mapa kamor se shranjujejo prejeta sporocila ne sme met atributa read only, pa bo vse OK

bastadu ::

Točno to, kar je rekel McHusch. Tudi sam sem že skoraj enkrat obupal nad tem, ampak sedaj vem v čem je bila fora...

McHusch ::

ja, tut jst sm to ugotovil cist po nakljucju, ko sem iz CDja kopiru backup messagesov pa ni pa ni slo, ko pa sm mapo komplet pobrisu se je OE kamot zagnal. in predn je men kapnalo kaj je narobe:D

ta glupi OE se pa tut kr sesuje, namest da bi povedu kaj mu ne pase, grrr;(

username ::

hmm priporočeni ukrepi ne delujejo (oziroma mapa ni označena samo za branje - razen če ni kaj šlo narobe že ob spreminjanju -saj se je že takoj program sesul)

a ima kdo še kakšno idejo? ne da se mi zdaj formatirat C:-ja pa na novo sistem gor dajat (čeprav je mašina še frišna)

aja sistem je pa win98SE SLO, če kaj pomaga.
I've got a solution for the rainforest: napalm the lot. (Jeremy Clarkson)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: username ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali se po izbrisu računa iz programa lahko obnovi stare maile?

Oddelek: Loža
161640 (914) nokia6310
»

Poslana/prejeta sms sporočila, prejemati na email??

Oddelek: Omrežja in internet
152635 (2309) nanika87
»

Office 2007 ali 2003 (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
527401 (4846) nikec88
»

Outlook ekspress 6 - izguba podatkov na mejlih - pomoč

Oddelek: Pomoč in nasveti
142822 (2822) Izi
»

Področne nastavitve

Oddelek: Pomoč in nasveti
5919 (836) Koci

Več podobnih tem