» »

Področne nastavitve

Področne nastavitve

BlackHole ::

V mapi Windows se nahaja ta mapa in v njej še mapa Temporary Internet Files. Jaz imam v tej mapi okrog 15.000 datotek. V mapi Windows je pa še ena mapa Temporary Internet Files, tamp jih imam okrog
9.500. To je precej šrota. Zanima me zakaj morata biti dve mapi za hranjenje zgodovine. Ali se da nastavit tako, da bodo datoteke samo v eni teh dveh map. V nastavitvah, imam nastavljeno da se mape shrajnujejo v prvo možnost, torej Področne nastavitve\Temporary Internet Files\IE...
Imam Win98 SE in IE5.5.

msmiha ::

Men se shranjujejo sam v eno mapo. Vrjetno te kaj Windowsi J***. Probaj si obe shranit pol pa obe, ki sta v Windows direktorijo zbriš pa kopiraj not tisto kar si rešil iz obeh map
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

BlackHole ::

Malo bom moral pregledati datume datotek, ker sem pred kratkim nadrgradil na 5.5, samo ne vem če je to krivo.

Muflon1 ::

pobriši obe pol ti bo pa itak sam v eno shranjeval. noter so pa samo določene stvari kao za hitrejše nalaganje strani čeprav včasih bi hitrej z neta naložl eno stran kokr pa da jo more po disku skup sestavlat

mobisuxguru01 ::

Nared tko kot ti je bizi reku, ker tja se shranjujejo določene zadeve z vseh sajtov ki si jih kdaj koli obiskal (kao da se bo naslednič prej naložu), tko da se ne sekirat, sam deletej:D

Koci ::

jp obe pobriši


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zgodovina iskanja (internet)-Windows

Oddelek: Pomoč in nasveti
121165 (1020) Sara100
»

C-disk se mi sam polni ???

Oddelek: Pomoč in nasveti
479354 (8449) cookyx
»

Vdor v moj računalnik!

Oddelek: Pomoč in nasveti
222119 (1556) opeter
»

download jpg. ??? cudna tezava...

Oddelek: Pomoč in nasveti
151439 (1187) boštjan
»

WinXP-Prazna mapa "Temp. internet files" velika 517Mb

Oddelek: Operacijski sistemi
91604 (1458) TESKAn

Več podobnih tem