» »

box

box

arc-x ::

Zanima me, kakšno mnenje imate o moji zadnji spletni strani > BOX
  • spremenil: arc-x ()

gregy ::

nonstop se vozijo kvadrati .. kaj naj komentiramo?
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...

arc-x ::

:D upam da si opazo da je na levi strani meni...
Kaj komentirate? Rad slišal vaše mnenje o spletni strani in njeni vsebini.

Mulh ::

Totalna bedarija ?

bluefish ::

Tisto čemur ti praviš menu je skrajno nepregledna zadeva. Kljub temu, da vsak kvadrat predstavlja eno izbiro, je še vedno zmeda.
Poleg tega pa so ravno zaradi zgoščene zapolnitve neočitni.

Kot drugo je nadležno počasno scrollanje po predstavitvi in človeka mine, da bi si ogledal kaj, ko pa mora čakati minuto in več, da sploh pride do dna, kjer je video, ki konkretno predstavi projekt.
Prav tako je video edina reč, ki kaj predstavi. Raje namesto zgoščenih vrstic teksta uporabi malo več slik in zmanjšaj količino besedila.

Kontaktne informacije nekako izpadejo iz celotne zasnove strani, saj imaš pri projektu besedilo, tukaj pa kvadratke, kjer je potreben hover. Uporabi en koncept za oboje, ne pa mešanice.

Tisti utripajoči kvadrati pa so nadležni in bi potreboval obvestilo za epileptike, naj ne gledajo predolgo v stran.

gregy ::

no vidiš, zato sem pa tudi jaz napisal da ni kaj komentirat, ker tiste velike škatle sploh nisem dojemal kot linke .. prej mi je prišlo na pamet, da je to kakšen Lorem Ipsum in sploh nisem šel brat
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...

arc-x ::

T o so komentarji, to sem pričakoval, fantje :D

Bom pri ustvarjanju naslednje strani bolj premišljeno ravnal. Vseeno hvala za comments.

JayKay ::

showcase flasha še ni spletna stran. fajn bi blo če si prebereš smernice za izdelavo kvalitetne in pregledne strani ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JayKay ()

HardFu ::

Zakaj pa pri naslednji strani? Rajsi popravi tale obup :)
http://codeable.io

arc-x ::

Ma že vem, da je stran obup, ste jo že do konca 'popljuvali'...
Bi bil bolj vesel če bi napisali kakšen komentar o VSEBINI (če pa vam tudi ta ni všeč, pa bodite vsaj malo uvidevni :) če se le da)

bluefish ::

vsebinsko sem ti že povedal, da je preveč napisanega in premalo pokazanega. Nima smisla, da na široko opisuješ vsako malenkost, od tapet do funkcije pomivalnega korita. Projekt verjetno cilja na predstavitev kuhinje, ostalo je odveč in nepomembno.

ViperR ::

Men je skori zastekal comp ko so se tiski kvadratki premikal xD Rajs nared tko, da bo normalno delal tudi tistim z malo slabšimi računalniki:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MojaČokolada.si - mnenja? (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
6211514 (8050) Tilen
»

Mnenje spletne strani : FreakDizajn.si (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
565295 (3973) Tydek
»

ocenite stran (ja spet:)) (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
9214333 (11296) Tody
»

usnjarna-grcar.si

Oddelek: Izdelava spletišč
243010 (2337) Icematxyz
»

Približna cena izdelave (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
997620 (5583) JanezekNovak

Več podobnih tem