» »

Podloga za Optično miš

Podloga za Optično miš

Caboose ::

kupil sem optično miš od logitecha, stala je 3.5k tako ad ni višek luxuza a vendarle. Na moji podlagi za trackball miš včasih kurzor začne trzati (???). Zgleda pa tako, da je miš pri miru kurzo pa ponori, skače levo in desno (+-1/2 cm) in sploh uganja nekakšne ukane. Ko podlogo odstranim in miš posadim na golo mizo, je vse skupaj bolj milo (+-3mm) a še vedno moteče. To se ne dogaja zelo pogosto, ko pa se pa lahko človek znori! Sevada neha trzat, ko miš premaknem ;)

Sprašujam vas, katera je optimalna podlaga za optično miš. Pravtako naprošam lastnike enakih miši da mi povedo če imajo enake probleme.


LP
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

Han ::

Podlaga naj bo ravna in zelo fina (negroba - čim bolj gladka). Sam imam "reklamno" podlago od IskraTELa, ki so jo delili na sejmu elektronike.

Vanich ::

Za optično mš je zaželjena enobarvna temnejša podlaga.Isto se je dogajal meni, ko sem pa zamenou podlago ,(temno plava - enobarvna) je pa vse kul.
Probej narisat s flomastram črto na bel list, pa potegn mš čez, boš vidu kuko trza.

Dusko ::

Navaden bel A4 pomaga.
Drugače pa res enobarvno podlago brez kakršnegakoli vzorca.

ToniT ::

Jaz uporabljam najbolj navadno penasto podlogo - enobarvno seveda. Ta je edina, ki ne dela problemov.

the_unborn ::

Jst mam eno tako od gasilcev, ki se je znasla v nabiralniku:D
Sicer pa moj mison deluje tudi na mizi, ker ima dva senzorja.

jRk0 ::

Jaz mam od simobila ono zeleno ogroglo s klicajem na sredini, pa morem rect, da zlo dobro dela. Taka fajn gladka je. Vecji problem pr misonih je pr meni ta, da zaradi tistih gumic spodaj, ki se vcasih umazejo ne gre lepo premikat. Drugace pa je pomoje podloga razlicna od misi do misi...
You fuck up once, you loose two teeth.

||_^_|| ::

Zanimivo. Moj mišek pa dela čist na vsaki podlagi. (MS IntelliMouse optical)

*TV* ::

No pol jo pa daj na ogledalo :)

SanDee ::

Meni je tudi MS Intellimouse delal kjerkoli potem pa sem ga zamenjal za Typhoon na daljisko, ker mi je sel na zivce kabel.

Ocitno imajo MS misoni boljso optiko, ker mi tale Typhoon isto "trza" sem ter tja.

lp

||_^_|| ::

na ogledalu pa ne dela:)))

Caboose ::

veš kaj mislim da bi MS explorer glede na svojo ceno mogel delati tudi na šodru, ne samo na ogledalu. Jaz pa imam miš za 3k :D

Ko bo pa denar pa pride na vrsto miš med mišmi! RAZOR Boomslang 2000dpi

Požri se MS explorer! >:D
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

krucymucy ::

Sej moja tud po glavi dela ... sam mam vseeno eno custom podlago (za jest) zrezano ... je modre barve in gladka! dela brez problemov!

jRk0 ::

Jaz mam tudi Intellimouse optical pa dela v bisztvu na vseh podlagah...vsaj senzor. Edino kar je, da na vseh podlagah zaradi onih gum spodaj ne gre vcasih lepo.
You fuck up once, you loose two teeth.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problemi z miško Logitech MX500.

Oddelek: Pomoč in nasveti
151489 (1112) z3ro
»

Miškin kazalec "šteka", katera podloga??

Oddelek: Pomoč in nasveti
81234 (1111) kuglvinkl
»

Kero podlogo za optično miš?

Oddelek: Kaj kupiti
181759 (1362) Imortales
»

katero miško za okoli 5.000sit??

Oddelek: Kaj kupiti
441580 (1194) azeed
»

Optične miši

Oddelek: Pomoč in nasveti
101668 (1512) LuiIII

Več podobnih tem