» »

katero miško za okoli 5.000sit??

katero miško za okoli 5.000sit??

chucki ::

zanima me katero miško se najbolj splača kupit za okoli 5.000sit!
p.s: kaj imam neki napisan pod globalno??
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

rc-car ::

Kupi kako brezzicno..

p.s: kaj si ti mal cuden?
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

R0K ::

za 5k sit kupi navadno miš z repom od Logitecha !

p.s. : to že maš pa dolg pod globalno, ker si cel čudn !

Tomi ::

Prej si bil Owca, sedaj si pač Persona rudis..
Kupi pa optično Typhoonovo na kablu..
metrodusa.blogspot.com

krucymucy ::

DEXXA optical - 4.5 K sit!!!

p.s Ste se šli ilegalo? :D

chucki ::

in kaj pomeni persona rudiš? vi ste čist bolani!!! še čudn da nisem šiš kebap! kje se dobi tista tayphonova miška?
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

R0K ::

Tomi : TYPHOON OPTICAL MOUSE UNPL stane 10.900 sit....on pa išče miš za 5k sit....

chucki : ti lepo vprašaj Primoz-a (če se še on spomni), kje si zagrešil greh (kje si delal nekaj vzproti z Pravili) in se opravičiš v Loži alpa Slo-Techu in naziv bo izginil.....

Persona Rudis imaš pa zej namest OWCE....kaj pa pomen pa nevem....

||_^_|| ::

DEXXA optical

Tomi ::

ROK, če unpl pomeni unplugged, sem mu jaz predlagal miško na kablu, in ta stane 4900..
Dobi se jo pa najceneje pri RAM2 na Bratislavski.
metrodusa.blogspot.com

CIrCAcevl ::

Jst odsvetujem brezžične miške, ker sam posedujem od Logitecha Cordless wheel mouse, pa u skor 3 tednih pohacam baterije. TUd odvisno od uporabe.

Yohan del Sud ::

Dexxa optical je povsem logična izbira za 5 ksit.

Matek ::

Ja, dexxa optical je res dobra.

persona rudis pa pomeni latinsko nesramnež

persona-oseba
rudis-nesramna

No, vsaj zdi se mi tak
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

R0K ::

ah ne....dexxa je zlo preveč plastična (ker jo ima moj stric jst sm pa zlo velik pr njem) in ti te podgane ne priporočam....
...Logitech še v nižjem razredu vednu rola !! (pa v višjem razredu tut!)

za 5k sit buy this
za 7-8k sit (super stvar) pa tole

rc-car ::

Tomi: Kaj ti mas mogoce Typhoona?
Jest se oziram za Typhoon optical cordless za 9.900 :D
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

CaqKa ::

jaz imam tole:

moja je sicer celotna v beli barvi...
ljubljancani jo dobite v trgovini sunrise.. ostali pa si jo lahko po posti narocite :)
ni opticna (imajo tudi opticne)Klik
cena je pa okrog 7ksit

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: CaqKa ()

_Xavier_ ::

edina pametna miš je od LOGITECHA MOUSE MAN DUAL OPTICAL za 16000 sit k mi jo božiček prnesu
:\

Tomi ::

rc-car: ja, imam, ampak žično.. In sem zelo zadovoljen z njo..
metrodusa.blogspot.com

azeed ::

Logitech dual optical je 11.900 po vseh cenikih kar sem jih pri nas videl doslej.

Za gamerje pa tudi jaz odsvetujem wireless varjanto, pa ne samo zaradi baterij ampak zaradi prepustnosti (natančnosti v končni fazi).

krucymucy ::

ne ne ... mouse man je še neki drobiža čez 16K sit... tako da ne vem kjer cenik si gledu....

rc-car ::

Tomi: Jest sem danes narocu brezzicno! :D
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

chucki ::

mi lahka kdo pove kakšna je za miška...igled in kakovost! pri mlacomu jo imajo za 5.000sit. LOGITECH B69 OEM OPTICAL
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

R0K ::

miš je takšnale :


kakovost pa itaq more bit vlka, ker je pač Logitech-ove...ki pa slovi po svoji kvaliteti....

CaqKa ::

samo zaradi tega ker je mis od logitecha se ne pomeni da je dobra!
potem pa jo obrneš na glavo pa piše odzadaj made in taiwan... hehe dajte no. tele logitech in microsoft še zdaleč niso vredne svojega denarja >:D

R0K ::

ja pizda...kaj boš pa pol kupo ?! dexxo ?!?

Logitech in M$ delata najbolše podgane na svetu !!

rc-car ::

Logitect in M$ res delata najboljse misi, vendar so krepko precenjene! Najnovejsa M$ mis za 19k, dejte no!

Thyphoonova opticna opticna brezzicna, ki je prav tako kvalitetna (in btw se boljsa od Logitechove opticne brezzicne) pa stane 10k!
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

chucki ::

sploh se ne morem odločit katero naj kupim! ali logitechovo,typhoon ali dexxa! kero od teh treh? vse so za okoli 5k sit!
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

CIrCAcevl ::

Jst mam pa eno staro za 3 jurje od logitecha, pa me čist veseli. Dej naj da en sliko od Typhonove gor.

rc-car ::

Evo, tale je navadna opticna


Tale je navadna brezzicna


In tale je opticna brezzicna


Od te zadnje bom pa upam lahko jest dal prav kmalu tut kako svojo sliko! ;)
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

_Xavier_ ::

ej kreteni made in taiwan je zato ker je tm pocen delovna sila ne pa zato ker bi ble bedne miške
:\

azeed ::

danes kupil pri mlacomu logitech dual optical po 11.900,00 SIT. Prej sem imel cordless optical varjanto, ki pa je nekaj slabsa za igre in "zre" baterije. Ker me kabel ne moti, je dual optical pomojem najboljša izbira.
You gotta say YES to another excess!!!

_Xavier_ ::

itak da je ta miška najbolša za ceno pa nism bil jest glihnajbolj prepričan pa sm mislu da je okol16000sit

rc-car ::

Typhoonova opticna brezzicna je najboljsa zato, ker:
1. nima zice
2. dela v polni frekvenci osvezevanja in je zato tako natancna kot vse druge 'ozicene' opticne miske (btw: logitechova cordless optical deluje pri nizji frekvenci zaradi varcevanja baterij in je zato slabsa v spilih pri hitrih premikih!)
3. Ima akumulatorje in ni treba menjat baterij!
4. Je dalec najcenejsa opticna brezzicna miska!

Vec kot pol leta sem zbiral pravo mis zame in koncno sem jo nasel! 8-)
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

azeed ::

pozabil si še en pomemben faktor: ločljivost. Logitech ima 800 dpi, pri dual optical to pomeni x2, poleg tega pa odpadejo tiste dobro znane "napake", ki se veckrat zgodijo in katere gamerji sovrazijo.
You gotta say YES to another excess!!!

rc-car ::

Saj imajo vse miske enako locljivost!
Edino ta Logitechova dual optical ima 2x locljivost.. Ampak jest sem govoril za brezzicne kjer ponavadi varcujejo z frekvenco..
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

azeed ::

ni lih tako. logitechova ozicena miska z enim senzorjem ima 800 dpi, z dvema logicno 2x 800 dpi, typhoon ima 400 dpi.

LP
You gotta say YES to another excess!!!

Jux ::

ej jst sm pa enkrat bral en test opticnih misk, pa mislm da ni problem v locljivosti ampak v frekvenci osvezevanja spodnjega senzorja. Sam mam doma logitech optical pilot (4300 v mlacomu) in ce hitr potegnem miska skoci v napacno stran.
Po kmecki logiki namrec dpi pomeni natancnost miske pri premiku (arhitekti+oblikovalci visoko cenijo to lastnost), frekvenca osvezevanja pa bi pomenila kako hitro zazna spremembo (quake in podobno).
Kolkr se pa sam spomnem tistga testa (mislm da na Dan's data) je pa microsoftova opticna miska (zadnja revizija) se najbolj natancna in tudi najhitreje reagira, ceprav tud dual optical od logitecha ni od muh.
web&blog&etc: http://lukabirsa.com

Jux ::

pa se en dodatek: na temu racunalniku uporabljam Qtronixovo misko z dvema gumboma, ker mi je prejsna crknila (ni bila logitech - le te so mi vse delovale dokler nisem kupil nove - pa tudi se potem bi delovale, ce bi jih se uporabljal>:D). Kupi misko, ki je znane firme in je kvalitetna (beri microsoft, dexxa in logitech). Po pocitnicah grem kupit novo in bo logitechova ali pa dexxina za nekje do 5k sit (vec ne dam niti pod razno).
web&blog&etc: http://lukabirsa.com

rc-car ::

azeed: ni glih tko..

Vecinoma imajo vse opticne misi locljivost 400 dpi

Prva je imela 800 dpi Logitech cordless mousman optical, ki pa je imela zaradi varcevanja z baterijami manjso frekvenco. Tako so sedaj naredili pri Logitechu mis Logitech wheel mouse 2x optical, ki je ozicena, ima 800 dpi in polno frekvenco..

Kar se tice M$ja ima njihov MS intellimouse explorer 400 dpi in tudi najnovejsi MS wireless intellimouseima 'samo' 400 dpi..

Prav tako ima Typhoon unpluged rf optical mouse 400 dpi kar jo postavi ob bok ostalim opticnim miskam!


Sicer sem pa danes dobil svojo Typhoon unpluged rf optical mouse in moram reci, da je mis zelo dobra! Ne vidi se nobenega zatikanja, lepo tece (preizkuseno v RTCF) Zmedejo jo samo odbojne povrsine - tako kot vse opticne miske..
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

azeed ::

Veseli me, da si zadovoljen s typhoonom, ceravno sem mnenja, da nobena cordless miska ne more biti toliko precizna kot ozicena, kar sem imel moznost preizkusiti, pa ne samo z opticno varjanto.

Logitech dual optical ima 2 senzorja, vsak po 800 dpi. 800 je pa vec kot 400, ne? Teoretično naj bi pomenilo boljšo natancnost. Prednost dvojnega senzorja je tudi pri igranju, kjer se mi se ni zgodilo da bi mis "znorela", kar je veljalo za vse ostale miske doslej.
Moja bivsa Logitech cordless optical se je kar dobro obnasala v RTCW, ne pa v UT, kjer dobis obcutek, da izgulbljas na FPS-ih.

Aja, se to naj omenim: ceprav mislim, da dela MS zelo dobre miske se mi je zameril, ker sta mi ze dve opticni crknili (obe po cca 8-10 mesecih uporabe). Upajmo, da bo s to kaj boljše :))
You gotta say YES to another excess!!!

rc-car ::

Tudi mojemu sosolcu je MS intellimouse explorer crknu, oz. se je neki sfuku in je pol kupu Typhoon unpluged rf optical mouse in on je rekel, da ni razlike v natancnosti in je zelo pohvalil Typhoona naproti MSju.

Drugace pa se o tem, kar si napisal glede iger povsem strinjam! Dva senzorja sta veliko boljsa! Samo jaz imam raje brezzicno, ker mi kabel najeda in ne igram veliko spilov (vsaj tistih, kjer uporabljas mis ne)
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

Kaboom ::

Dexxa Optical Mouse (tista bela, ker ona siva res zgleda plastično). pa stane ~ 4.500 - še niti enkrat mi ni odskočla od prave smeri. razen na leseni mizi, ali pa odbojni podlogi, kjer pa tak vsaka optična kloni

bratranec je kupil Geniusovo optično ožičeno, pa vedno ko jo premakne mu na monitoru počasi letijo dve ali tri debele svetle črte. čisto novi računalnik. pa če inštaliraš drajvere not v xp-je, miška čist frizne, pa moreš odinštalirat drajvere da spet dela. kaj bi to bilo ?
Če se zatakne - pritisni močneje. Če se zlomi - bil je skrajni čas za nakup novega.

_Xavier_ ::

ni je miške čez LOGITECHAto si je vreden zapomnit:\

CaqKa ::

ok.. jaz sem iz mbja in sem pripravljen da pride kdo tole misko probat da res vidite da nea samo ms in logitech delata dobrih misk (btw me zanima kdo od vas se spomni prvih oglatih genius misk iz casa 86k?), hkrati pa naprosam koga ki je iz mbja in ima kaksno opticno wireless misko ali pa obicno wireless miska da bi jo odpeljal na krog ali dva...
ajt mejte se
CaqKa

rc-car ::

Kaj pa podlaga za opticne misi?

Jest imam zdej eno, ki je odbojna.. Mislim, malo odbija svetlobo in tudi lasersi zarek.. Kaj je zarad tega mis kaj manj natancna? Dela mi v redu, samo po mojem bi z boljso podlogo dobil se boljse rezultate?

Obstajajo kake posebne podloge za opticne miske? In kje jih dobiti?
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

azeed ::

To tudi mene zanima! A je pri nas kdo, ki uvaza/prodaja kvalitentejse (resne) podloge za mis?
You gotta say YES to another excess!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Optična miš

Oddelek: Kaj kupiti
161695 (1303) Klampfer
»

Je moj glodalec zadovoljive kvalitete in/ali hitrosti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
515321 (5321) ender
»

Najbolša miš

Oddelek: Kaj kupiti
251672 (1222) Evil
»

Katiro miš imate ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
524539 (3980) g0Run7
»

svetujte katero misko

Oddelek: Kaj kupiti
481980 (1488) blue96

Več podobnih tem