» »

Miškin kazalec "šteka", katera podloga??

Miškin kazalec "šteka", katera podloga??

N-E-O ::

Danes sem si kupil miški Logitech MX500, ki naj bi veljala za vrhunsko miško... vendar sem takoj opazil, da nekaj ni v redu, in sicer miškin kazalec preskakuje, šteka, v glavnem ni OK...
Kakšne podloge je dobro kupiti za takšne miške?? Svetle, temne, robate, gladke...
sedaj uporabljam bolj svetlo podlogo... ko sem dal miško na črno podlago je vse delalo normalno...
lp,
Follow the white rabbit.

Cokolesnik ::

Optičnim miškam ne paše rdeča podlaga. Ali je iz blaga ali pa bolj gladka, plastificirana, pa vidiš, ko miško po taki podlagi popelješ (ugotoviš, ali je treba za premik porabiti preveč energije).
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

glinik ::

Za podlago uporabi čisto navaden list papirja, tako kot jaz.Dela čudovito, samo ko igraš dolgo kakšno igro, se ti bo papir začel cefrati (od vlage roke).Pač ga pol menjaš in igraš dalje.

Druge alternative še nisem našel.

Lp

TribesMan ::

Hmm ko sem delal test mišk sem imel tudi jaz probleme s to miško... zgleda da je cela serija taka... No men je delala na vseh podlagah, edin na mizi, ki je bele barve in je nekako glossy pa ni delala ama ništa. Ostale miši so večinoma vse delovale OK.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

SuperStipe ::

http://q-shop.org/ pri nas prodaja profi gaming podloge. Najbolj je kao pohvaljena od Func Surface.

Drugace pa si lahko sam svoj mojster, gres v trgovino kupis teflonsko folijo, nalepis na neki trdo podlaga (recimo par mm debelo steklo) pa je. Tako podlogo mam jaz, naredu pa jo je GregC iz Matkurja klana.

KTr1sk ::

Meni dela najbloljše miška na platnici od zvezka :D (notranja stran platncie kartona dela super)

tsatthoggua ::

Ce si pripravljen na dokaj redno menjavo papirja , problemi z spodrsavanjem, vihanjem ... potem je to najcenejsa varianta. Mogoce bos kje dobil plastificirano reklamno podlogo, ki je prav tako uredu.

Ce ti pa ni skoda denarja si pa privosci podlogo za opticno misko. torej das enkrat tistih 6-7k in lahko pozabis na vse prej omenjene tezave za vsaj kako leto.
Sam imam everglide giganto, sicer draga ampak "dela" :D

Odlocitev je seveda tvoja!

N-E-O ::

OK, sm že zrihtu. Kupu sm si eno podlago za 1200 sit, in sicer je zelo anatamsko oblikovana, temno modre barve in je bolj robata... tako da zdej miška dela več kot odlično...
Follow the white rabbit.

kuglvinkl ::

Danes sem si kupil miški Logitech MX500

Ferrarija med mišoni skratka. Med brati stanjša denarnico za okoli 11k SIT.

Zdej, tudi sam sem misilu, da je navadna podloga iz blaga kewl. Ampak, zdelo se mi je, da bi šlo s pravo podlogo bolje (hitreje in natančneje). Ko končno prepričam prodajalca naj jih uvozi pet komadov za poizkušnjo (bil prvi v RS, vsi ostali so me postrani gledal), jo nabavim, IIRC 4.5k SIT in razlika je več kot očitna. Ko 1× mesečno sprostim nezavedni (žival po domače) v meni z UT2k3 je užitek večji (če se ga zavedam se ve).

Zveni kot ultra bad ass PR crap, samo drži.

+ malce me spominja na folk, ki si sestavi konfiguracijo s P4 3.2 Emergency Editon in vse stlači v kišto za 10k in trafo za 5k.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problemi z miško Logitech MX500.

Oddelek: Pomoč in nasveti
151490 (1113) z3ro
»

Nova anketa: Koliko ste odšteli za tipkovnico in miško s podlogo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
877292 (5944) specterss
»

Katero igračkarsko podlogo za miško do 8jurjev???

Oddelek: Kaj kupiti
392544 (1548) glinik
»

Compad Speed-Pad Anthrazit, podloga za miš

Oddelek: Igre
17980 (701) Malner
»

Kero podlogo za optično miš?

Oddelek: Kaj kupiti
181761 (1364) Imortales

Več podobnih tem