» »

Optične miši

Optične miši

OrlyTM ::

Zanima me, kolk vas uporablja optične miši in kakšne so vaše izkušnje. Jest sm sprobov že dve, prvo msjev inetli mouse explorer, zdej mam pa logitech optical mouseman wheel (al neki tacga), pa me obe nista prepričali ... kr neki se meša pointerju, pa u q3a npr. tut precejkrat kr zgubiš kontrolo.

Komentarji?

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

JLP ::

To so sam igračke. Sploh une k se jm ucpod sveti. Kr obdrž navadno mš. Saj dela tko k je treba (no ja skorej) za dost mn dnarja.
Live long and prosper!

JeDo ::

Khmm orlek, sem ti že povedal, da se boš pač mogu navadt na drgačn pristop k omenjeni miši, pač je drugačna, meni pa Intelli mouse explorer dela čisto vredu in sem 100% zadovoljen z miško! Pač malo je drugačna samo taka pač JE!

lp JeDo
----------------------------------------------------------------------------
<br>

OrlyTM ::

ja drugačna ja ... , ne vem, če se bom navadu, da se včasih pointerju kr zmeša, npr se namenim it na start meni in kar naenkrat iščem kazalec po ekranu in se pojavi desno zgoraj !?!, alpa v q3a, lih merim da bom enmu upihnu življenje, ko sem kar naenkrat obrnjen drugam

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Uporabnik ::

men dela ms intelli čis ql, v win in v counter strike...

OrlyTM ::

Kakšno podlogo za miš uporabljaš ?

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

LuiIII ::

Opticna mis preprosto rula. No ja iskusnje imam samo na MAC-u G4. Ne maze se, Drgnes jo lahko na kakrsni koli ravni povrsini (celo na hlacah).. Ne smes je pac drgnit na zrcalu in na kaksni ekstremno gladki in monotoni povrsini. Dela pa tudi na papirju.

Igor ::

inteli explorer pa everglide pa ni problemov nikjer ...
q3 dela winsi isto ...

OrlyTM ::

Luii, tole si ti 100% prepisov iz reklame za optično miš :))) al mam res pol sam jest take težave ... kake mate podloge za miši ? Jest mam eno z fotografijo, in je rahlo odsevna ... možno da zna bit to problem .... druge pa nimam, da bi probov...

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

andrej ::

jaz mam tudi tu pa tam kaksno tezavo z MS intellimouse. Parkrat na dan se zgodi, da kurzor kar sam skoci v desni spodnji kot... Zaenkrat se se nisem poglabljal v vzroke... Drugace pa je opticna mis cool - nic ne rabis kugle pucat...

LuiIII ::

OrlyTM!
Extra podlage za mis sploh nimam. Pac jo furam na eni bolj krem mizi, ki ima samo neko zelo fino teksturo oz. bump. Ma ja taka, saj ves, pisarniska miza. Je pa res da imas z opticnimi miskami probleme na odbojnih povrsinah, kar pa sploh ni cudno saj se v senzorju vedno pojavlja en in isti odsev z dna mise. Bo treba se malo sprobat do kje gre. Je pa tale Apple mis fajn ker sploh nima nobene tipke. Mal jo tapnes pa je. No v bistvu je stikalo na celotnem obodu dna miske.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kurzor od miške zmrzuje

Oddelek: Operacijski sistemi
61000 (956) Ali-baba
»

Optična miš Typhoon

Oddelek: Kaj kupiti
151032 (729) chucki
»

Q3A BEST MOUSE ???

Oddelek: Pomoč in nasveti
141175 (1040) G[e]c
»

svetujte katero misko

Oddelek: Kaj kupiti
481976 (1484) blue96
»

Katero miško uporabljate ???

Oddelek: Strojna oprema
482001 (1704) AndrejX

Več podobnih tem