» »

Seti (cas obdleve vedno vecji)

Seti (cas obdleve vedno vecji)

matic ::

Zakaj mi Seti ob vsakem paketu porabi vedno vec casa da ga obdela?!? Prvega je obdelal v 6 urah in 13 minut, sedaj 4. pa je ze 7 ur in 18 min pa je sele 89% naredu!?

Tomi ::

Paketi se med sabo zalo razlikujejo. Poleg tega je odvisno, kaj počenjaš poleg Setija na računalniku, ker ne verjamem, da ima kdo računalnik samo za iskanje vesoljcev.
Sicer pa, odvisno je tudi od sistema, vrste klienta in pa spremljevalnega softvera ( SetiGate, Queue..).
metrodusa.blogspot.com

JLP ::

Točno tko. Se zelo razlikuje od paketa do paketa. Drgač pa se neb čudu če bi pr SETIju pošilal dalše pakete za obdelaz. Zej so že tolk hitri proci pa tolk folka da mam filing da kr mal preveč zahtevkov za pošiljanje paketkov dobijo. Pol pa lepo povečajo paket da ga dalj obdelujemo pa se zmanša obremenitev serverja :)
Live long and prosper!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: JLP ()

[<Gh0st>] ::

Jest sm ga nazadnje pred dvema mesecema pobral dol in ima več kot 34 ur pa ni niti na 40% ?!

matic ::

Tudi pri meni je bilo nekako tako z procesorjem pII350, sedaj z amd 1800xp+ pa obcutno hitreje.. rezultati so na vrhu :D

rap3r ::

To ti matic mal počas dela!Jz mam xpja 1700 nenavit pa mi okol 3:30 dela enga!Prej k ni blo tok vroče sm ga mel pa na 2000+ pa mi je mal mn kukr 3 ure tm okol 2:50!
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

matic ::

!? :\ Cudno.. kaj pa uporabljas ti? Jaz uporbljam onega setija z grafi in to.. za windowse.. Samo nevem, kolikor sem jaz gledal dugod imajo vsi bolj tam nekje case okol 6,7 ur! Sploh se nisem slisal da bi komu delal tako hitro.. mogoce mas tako mahjne pakete..
Bom naredil se pri sebi kake teste z benchmarkom ipd za vsak slucaj!

krucymucy ::

matic: text verzija + seti driver!!!

Tomi ::

Meni C1200 dela na text+Setigate nekje 7,5 ure, tako da imaš res neizkoriščeno mašino.
metrodusa.blogspot.com

rap3r ::

Ja jz mam setitext+seti gate!:D
Ne droga, ne trava me ne mika, le kakšna promilja alkohola se učasih po krvi mi potika:)

Gapi ::

Kje se da dobot ta setigate in ostalo šaro? Aja mam Seti client 3.07.

JLP ::

Live long and prosper!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Duroni (morgan) +Seti (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
583818 (3005) Boško
»

SETI@Slo-Tech (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Slo-Tech
1258251 (6004) d0rK
»

SETI Driver

Oddelek: Programska oprema
151154 (980) BaRtMaN
»

SETI@home in SLo-Tech

Oddelek: Slo-Tech
81462 (1235) Area_51
»

SETI Gate

Oddelek: Pomoč in nasveti
131266 (1109) Loki

Več podobnih tem