» »

Navijanje GeForca GTS - pomoč

Navijanje GeForca GTS - pomoč

Dobius ::

Pred kratkim sem kupil GTS-a i sem z njim v glavnem zadovoljen, ampak... ven je prišel GP4 in dela dober ne. Misli sem da bi malo navil grafično in videl kako se to obnese pri špilih. Problem pa je da sem še zelen v tem tak da rabim pomoč. Naj mi prosim kdo napiše s kakim programom, kak itd. naj to naredim oz. do kod lahko navijem. Kak se pozna če naviješ procesor in kak ram... ThnX:))
DFI NF4 Ultra-D, A 64 939 Win 3200+@2500 MHz, Thermalright XP-90
2x512 MB OCZ PC3200 Platinum rev.2 250 FSB, OCZ ModStream 450W
________________________Gigabyte HD 3850________________________

R0K ::

Najbojle, da uporabiš Geforce TweakUtillity, ki ga najdeš na google.com .

Drgač pa kire firme Geforca maš? Jest sm nabavu od Winfasta in sm dobil že zraven na CDju en zlo solid OC pripomoček.

Thanatos ::

jaz se na GTU ne zanesem čeprav sem ga primoran uporabljati ker so nVmax nehali prenavljati. Če misliš samo navijat si DLji samo hack da boš lahko iz driverjev navijal, ker se mi pri GTUju velikokrta dogaja da se grafična reštarta pri default nastavitvah. poglej sem pod DL sekcijo če si kej modifikator si pa oglej še predelava GF2 GTS by Sergio ™

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Thanatos ()

AtaStrumf ::

Downloadaj Coolbits. Velik je samo 1 KB in programcek omogoči nastavljanje frekvence Grafične in spomina v gonilnikih. Samo dovoliš mu vpis v register vklopiš možnost v gonilnikih in restartaš. Opcija se skriva gonilnikih pod GF 2GTS/ dodatno/taktne frekvence. Imaš možnost da se ti računalnik štarta s temi nastavitvami. Za moje pojme ni biljšega za hitro in enostavno navijanje. Pa še link: coolbits.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

3d mark 2001 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
1017482 (6355) Doc
»

Kyro II nima več smisla!

Oddelek: Zvok in slika
241802 (1132) o
»

Geforce 2 MX ali Kyro II?

Oddelek: Kaj kupiti
371710 (1311) Lyu
»

TNT2 - Extreme OCing

Oddelek: Navijanje
7898 (778) Ashrack
»

Program/Hack za OC GF2MX

Oddelek: Zvok in slika
201423 (1159) eraserr

Več podobnih tem