» »

Harman Kardon - software update - garancija

Harman Kardon - software update - garancija

gregy ::

Zdravo

Na mojem HK 355 imam software 0.42 .. sedaj je zunaj že 0.95, kar pomeni vsaj 6 upgrade in popravljenih ogromno bugov (tudi pokanje iz fersterkerja če se spremeni audio signal)

Klical sem v Bigbang, ki me je napotil na Elektro Zupanc, ki je kao uradni serviser na celjskem, vendar mi ni deloval čisto siguren, ko sem ga vprašal, če garancija še velja, če nadgradim software. Nekaj je začel, kaj če štroma zmanjka med nadgradnjo (nazadnje nam je štroma zmanjkalo lani julija, ko je bila nevihta) kakšnih drugih pomislekov pa ni "znal" navedit.

Imate kakšne izkušnje?

Hvala
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX<br />
Vstopnice.com so moja strast ...
  • spremenil: gregy ()

DJ Beat ::

Ponavadi, ce nalagas originalen SW, garancija se vedno velja. Saj na racunu nikjer ne pise, katera verzija je nalozena ob nakupu :)

Azrael ::

Tako je, firmware (FW) mora biti točno za to napravo, ki jo imaš (pazi na verzije, serijske številke - beri kaj so napisali zraven posodobitve).

Popolno upoštevanje navodil proizvajalca, kako izvesti ta postopek, je samoumevno.

Elektrike med posodobitvijo tudi ne sme zmanjkati. Če jo zmanjka, bo težko s*anje. Na to, da elektrike ni zmanjkalo že xyz dni, mesecev ali let, se ni zanašat, zato je priporočljivo napravo priklopti za čas posodobitve FW, na soliden in brezhibno delujoč UPS.

In še to, ko se postopek posodobitve FW začne, ga ne smeš prekiniti, drugače bo rezultat enak kot, če zmanjka elektrike - težka ali sploh nepopravljiva okvara naprave, ki kot taka ne bo delovala. Take okvare seveda ne gredo pod garancijo.
Nekoč je bil Slo-tech.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Racunalnik ne zazene...

Oddelek: Pomoč in nasveti
71043 (772) roccat
»

RMA Kingston SSD

Oddelek: Strojna oprema
161472 (905) Pentium
»

Moj PC dela 24/7 se lahko kaj zgodi?

Oddelek: Strojna oprema
161273 (1069) MadMax
»

A je se kdo danes cez noc (okoli 3:20 zjutraj) imel tezave z racunalnikom? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
502847 (2152) frenk
»

Štiri-procesorski sistemi z Opteronom na voljo

Oddelek: Novice / Procesorji
241735 (1735) Zheegec

Več podobnih tem